Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądanij jeszcze starsze modele 16660 jeżeli coś z Gmt to 1675,16750,16700 ja miałem tego ostatniego wizualnie jak 16750 z innym trochę mechanizmem, jest ich chyba mniej i ceny są chyba trochę wyższe, ale mogę się mylic

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic z powyższych mnie nie dotyczy, a Twoja sarkastyczna wypowiedź jest marną obroną bo mimo, że jesteś fanem Rolexa nie masz pojęcia o zegarkach vintage :)

Zaprzeczasz sam sobie, madralo. Skoro sugerujesz ze nie masz w kwestii zegarkow vintage pojecia  (przyznajac to, piszac ze "nic z powyzszego Cie nie dotyczy") to skad mozesz wiedziec czy ja mam pojecie czy nie? :)

Logika 101 (a raczej brak jej u Ciebie) sie klania.

Brniesz, koles, a ja sie smieje  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądanij jeszcze starsze modele 16660 jeżeli coś z Gmt to 1675,16750,16700 ja miałem tego ostatniego wizualnie jak 16750 z innym trochę mechanizmem, jest ich chyba mniej i ceny są chyba trochę wyższe, ale mogę się mylic

Irek, ten 16700 o ktorym wspomniales mial indexy jeszcze z tritium czy juz z luminova?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trytowe z tego co pamiętam, musze przeglądnąć zdjęcia żeby się upewnić.

Żałuję że się go pozbylem.

 

 

a9epugy7.jpg

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaprzeczasz sam sobie, madralo. Skoro sugerujesz ze nie masz w kwestii zegarkow vintage pojecia  (przyznajac to, piszac ze "nic z powyzszego Cie nie dotyczy") to skad mozesz wiedziec czy ja mam pojecie czy nie? :)

Logika 101 (a raczej brak jej u Ciebie) sie klania.

Brniesz, koles, a ja sie smieje  :)

Fajnie, że się śmiejesz "koleś", ale nie zaprzeczam sam sobie tylko Tobie kiepsko wychodzi interpretacja zdań ;)

Nie trzeba być skarbnicą wiedzy, znawcą itd. żeby posiadać podstawową wiedzę, której Tobie niestety brakuje :)

Dla mnie przepłacanie grubej kasy za papierek, który pokazuje nieaktualne przeglądy jest śmieszne, ale każdy ze swoimi pieniędzmi niech robi co chce.

Fajnie jak takie coś jest, ale dla mnie nie jest koniecznością.

Najważniejszy jest dowód zakupu i dokumenty, które się otrzymuje przy zakupie zegarka.

Miłego dnia życzę i kończę to OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irek, ten 16700 o ktorym wspomniales mial indexy jeszcze z tritium czy juz z luminova?

Hej chrono - na zdjeciu widac, ze tryt - T<25 na tarczy ;) Symbol odnosi sie do posiadania mniej niz 25 millicurie (jednostki radioaktywnosci) trytu na tarczy. Mam nadzieje ze to wyjasnia sprawe.

Co do postu kolegi sneer - ja podlaczam sie pod post Irka - sadze ze za ten budzet referencje, ktore wymienil Irek sa do kupienia - i tam mniej wiecej powinien sie kolega rozgladac :)

Od siebie dorzucilbym referencje 16760 - jest to rolex gmt coke nazywany czesto "fat lady" ze wzgledu na grubosc koperty porownywalnej z owczesnym sea-dwellerem, jest to model przejsciowy jak dobrze pamietam, wiec moze warto zobaczyc @ sneer. Moze byc troche ponad budzet, aczkolwiek sam rozpatrzylbym te opcje.

Pozdrawiam

Edytowane przez tom_tom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Hej chrono - na zdjeciu widac, ze tryt - T<25 na tarczy  ;) Symbol odnosi sie do posiadania mniej niz 25 millicurie (jednostki radioaktywnosci) trytu na tarczy. Mam nadzieje ze to wyjasnia sprawe.

Pewnie ze by to sprawe wyjasnialo  :)

Z tym, ze Irek nawiazywal (sadzac po tym co napisal) do innego zegarka niz ten na powyzszym zdjeciu; do tego, ktorego napisal ze juz nie ma, stad tez moje pytanie.

 

Co do postu kolegi sneer - ja podlaczam sie pod post Irka - sadze ze za ten budzet referencje, ktore wymienil Irek sa do kupienia - i tam mniej wiecej powinien sie kolega rozgladac  :)

Od siebie dorzucilbym referencje 16760 - jest to rolex gmt coke nazywany czesto "fat lady" ze wzgledu na grubosc koperty porownywalnej z owczesnym sea-dwellerem, jest to model przejsciowy jak dobrze pamietam, wiec moze warto zobaczyc @ sneer. Moze byc troche ponad budzet, aczkolwiek sam rozpatrzylbym te opcje.

Pozdrawiam

Faktycznie, ten GMT o ktorym wspominasz moglby byc dobra alternatywa dla vintage Sub'a (jesli mialiby sie szczescie takiego w dobrym stanie i z kompletem 'papierow' znalezc - co byloby naprawde wielkim szczesciem...  :) ) w przypadku gdy w gre wchodza finanse.

Dodalbym tu, ze mozna sie tez rozgladac za jakims modelem 16700, gdyz moglby ten model byc tanszy niz pozniejszy model 16710 a nawet tanszy niz wczesniejsze modele 16760 lub 16750. Gdyby sie wiec takiego (16700) w dobrym stanie znalazlo to byloby to swietna opcja (rowniez i pod wzgledem finansowym).

Pozdrawiam

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

dostalem reprymende od pewnego uzytkownika ze go tu niema. wiec jest. moj Daydate president ref.18238 shapire glass w bardzo ladnym stanie.

Zdjecia z telefonu wiec szalu niema  -_-

post-66955-0-77405700-1410261638_thumb.jpg

post-66955-0-29470000-1410261711_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z mojej strony poszukiwania juz zakończone. Pare nocy w internecie - poszło całkiem szybko i gładko :D

Podziękowania dla Staruszka


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, widziałem :-). Szybka to była akcja


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seer, "będzie Pan zadowolony"  :)  miałem w ręku tego GMT .

Naprawdę zacna sztuka.Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonowanie zegarkow wymaga szybkich decyzji - tego zdążyłem sie juz nauczyć :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie powinno to iść w parze :)


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z mojej strony poszukiwania juz zakończone. Pare nocy w internecie - poszło całkiem szybko i gładko :D

Podziękowania dla Staruszka

Pochwal się tutaj "nadgarstkowym".

Najszczersze gratulacje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję również, bo łatwo nie było :)

Nadgarstkowe dopiero w niedzielę.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymajcie sie do zdjec prosze bo sam sie juz nie mogę doczekać :)

 

Ale z zakupami bede musiał przychamowac na jakis czas :(

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W przyszłym miesiącu planuje zakup zegarka Rolex. Zastanawiam się, czy lepiej zamówić egzemplarz "z fabryki ", nawet jeśli taki sam jest na wystawie w Kruku, czy to nie ma znaczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diler nie sprowadzi ci z fabryki zegarka jeżeli ma nowego na stanie, no chyba ze to absolutna nowość i nie chcą go sprzedać.  Zdazaly się takie przypadki

 

Chyba ze dopatrzysz się jakiś jakichś niedoskonałości, rysy, krzywy bezel, nierówne indeksy lub cos tam jeszcze, ale to musiałbyś iść z Krystianem na ogladniecie  :D  :D .


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.