Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję zegarka chociaż mi osobiście zupełnie nie podchodzi. Ale jak kiedyś wypuszcza model z zielonym be żelem i czarna tarcza to kupię.

 

Coś takiego jak ten poniżej. Fajnie gdyby bezel miał taki intensywny zielony kolor

2a3bb88f8f99030f06d118133ce45caf.jpg

Powtorzyles cos, co juz kiedys napisalem. Tez uwazam ze jesli zielen w Subie, to najbardziej by mi ten kolor pasowal w edycji caly w stali, zielony cerachromowy bezel i czarna tarcza. Czekam az firma sie zlituje i wypusci byc moze Suba w takiej kombinacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym tygodniu rezerwuj jakiś dzień bo wskoczymy z Tomkiem do Wrocka ;)

 

Będzie nas dwóch do przekonywania Krystiana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabiorę jakąś dobrą lupę :)

 

A mi marzy się Sub z czarną tarczą i czarno-niebieskim bezelem, takim jak w GMT...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Nie wywoluj wilka z lasu,' bo jeszcze wypuszcza takiego Suba i co bedzie?  :)

Juz jednego nowego tool-watch'a (nowego SDDS) zepsuli (kolorem tarczy)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....Jak z suwmiarka na meet przyjdzie to za przyslowiowe Chiny nie bedziecie w stanie go przekonac  :D

Suwmiarka niepotrzebna bo wady w Rolexie na gołe oko widać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy te "wady" w Rolexie tak samo widac jak widac wady w Omedze (np. tej w modelu znajdujacym sie na website firmy - patrz nierowno nalozone markery na godz. 12stej i w niektorych innych miejscach)?  :D

http://www.omegawatches.com/fileadmin/images/watches/additional/33110425101001-30.jpg

Reklamowa strona firmy i taaaaka plama!  :D

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrono-craze - on najzwyczajniej w swiecie pokazuja to co beda wypuszczac do klientow zeby nie mieli pozniej prentensji ( czytaj: buble) ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale lubicie szukać potknięć ;) . Każdemu się zdarzają. 


"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karol gratulacje :) zielonego, dobrze, że się skusiłeś :) bardzo fajny !

Zrobiłem fotkę telefonem i zobaczyłem jaki mój jest brudas ... jutro mycie ...

rolexy_013.jpg
image hosting 10mb limit

 

Ciekawi mnie czy lepiej w zielonym widać wskazówki po zmroku ? Bo normalny to tragedia ..., w nocy całkiem ok.

 

rolsio_001.jpg
gifs upload

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Kammel tez ma suba. U Majdana dopatrzyłem się wersji niebieskiej w białym złocie. Pytanie czy oryginalny :D 


"Rozłąka osłabia mierne uczucie, a wzmaga wielkie,

 tak jak wiatr gasi świece, a rozpala ogień" - Francois de la Rochefoucauld

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopy, ale to jest render o ile dobrze widzę, pretensje do grafika a nie do zegarmistrzów :P.

Dokladnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Pana Janusza to na DS wyglada przy jego lapce -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie wstawiałem.

 

IMG_9051_zpsb4d01237.jpg

 

W ciągu 24h zrobił ok 0,5s.

Piekny - fajne proste zdjecie - gratuluje.

Ale w Polsce bym sie nie zdecydowal - to jak napisac sobie na reku wielkimi literami MAM ROLKA... a szkoda, bo chcialbym takiego w kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Chłopy, ale to jest render o ile dobrze widzę, pretensje do grafika a nie do zegarmistrzów  :P.

 

 

 

Dokladnie :-)

 

 

No i co z tego ze jest to render? Jest to odzwierciedlenie zegarka, na ktorym wyraznie widac niedociagniecia w postaci nieprecyzyjnie nalozonych markerow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda okazja jest dobra aby dogryźć Krystkowi :P

A to chyba ze o to chodzi Bartek :) to zgoda

Ps. Co on Ci zrobil hmm.. Kobieta..? ;)

Edytowane przez nash13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to chyba ze o to chodzi Bartek :) to zgoda

Ps. Co on Ci zrobil hmm.. Kobieta..? ;)

Nie, On tak działa mi na nerwy, że szkoda gadać a po spotkaniu jeszcze się pogorszyło. Nie da się gościa lubić :P Pewnie znasz to Nash, poznajesz kogoś i już chciałbyś się pożegnać.

Panie Krystianie, tak się Pan śmiał ze złotego Rolexa którego przyniosłem na spotkanie a wystawiliśmy go na allegro i w 2 tygodnie się sprzedał :o

To jest siła marki!!! :D (i uprzedzam szyderco, nie kupił cygan ani czarnoskóry :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, On tak działa mi na nerwy, że szkoda gadać a po spotkaniu jeszcze się pogorszyło. Nie da się gościa lubić :P Pewnie znasz to Nash, poznajesz kogoś i już chciałbyś się pożegnać.

Panie Krystianie, tak się Pan śmiał ze złotego Rolexa którego przyniosłem na spotkanie a wystawiliśmy go na allegro i w 2 tygodnie się sprzedał :o

To jest siła marki!!! :D (i uprzedzam szyderco, nie kupił cygan ani czarnoskóry :lol: )

Ten pan był ślepy i zamiast kliknąć "zamknij komputer" kliknął na Twojej aukcji :lol: Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, On tak działa mi na nerwy, że szkoda gadać a po spotkaniu jeszcze się pogorszyło. Nie da się gościa lubić :P Pewnie znasz to Nash, poznajesz kogoś i już chciałbyś się pożegnać.

Panie Krystianie, tak się Pan śmiał ze złotego Rolexa którego przyniosłem na spotkanie a wystawiliśmy go na allegro i w 2 tygodnie się sprzedał :o

To jest siła marki!!! :D (i uprzedzam szyderco, nie kupił cygan ani czarnoskóry :lol: )

Znam Bartek.. Lepiej z nim nie znalezc niz z innym zyskac? o to chodzi? ;) Edytowane przez nash13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny - fajne proste zdjecie - gratuluje.

Ale w Polsce bym sie nie zdecydowal - to jak napisac sobie na reku wielkimi literami MAM ROLKA... a szkoda, bo chcialbym takiego w kolekcji.

 

Serio? Ja się nie spotykam z czyms takim. Prawde mowiac, to 5 lat wstecz, zanim sie zainteresowalem zegarkami, to nie umialbym Ci powiedziec jak wyglada Rolex....

 

Lubię drania :)

 

IMG_9067_zps4fcde637.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ale w Polsce bym sie nie zdecydowal - to jak napisac sobie na reku wielkimi literami MAM ROLKA... a szkoda, bo chcialbym takiego w kolekcji.

Mnie także się nie wydaje,aby w naszym kraju była tak duża świadomość istnienia zielonego Rolexa.

Być może w środowisku w którym się obracasz jest inaczej.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.