Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Angelo

ile czasu pod ta zarowke nic mu sie nie stanie tempe.. itd

ale cos z tym nietak chyba bo nie swieci 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz tryt więc powinno coś tam świecić. A i naświetlanie trytu nic nie da.

 

Przy okazji, ma ktoś zdjęcie 18238 z tarczą tapestry?

Wszystkie mają takie krzywe dni tygodnia?

Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic niema  :(

Niestety, ale chocbys nie wiem jak dlugo trzymal ten zegarek na sloncu/pod swiatlem, to nikle sa szanse na to ze bedzie on 'swiecil' lepiej. Gdy wziac pod uwage 'halflife' trytu ktory na nim jest (ktory wynosi lekko ponad 12 lat) i jego po tym czasie zuzycie, jak i gdy wezmie sie pod uwage ze w Rolexach oznaczonych na tarczy 'T Swiss/Swiss Made T' - czyli w takim jak Twoj day-date - radioaktywny poblask jest zazwyczaj mniejszy (jest on rzedu 7,5 mCi) niz jest on w Rolexach oznaczonych 'Swiss T<25' (gdzie radioaktywny poblask jest rzedu 25 mCi) to nie mozna oczekiwac ze poblask w Twoim bedzie po czternastu latach znaczny jak i nie mozna liczyc na to ze naswietlanie zegarka na sloncu/pod swiatlem cos pomoze. Niestety, ale takie juz jest 'beauty' tego Rolexa i trzeba sie z tym pogodzic. Wszelkie proby ulepszania czegos w tym wzgledzie moga jedynie przyczynic sie do pomniejszenia wartosci zegarka, lepiej trzymac go takiego jak jest, bez zadnych udoskonalen.

Edytowane przez chrono-craze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli to tryt o czym wcześniej nie widziałem to nie się co dziwić, że zdechł a naświetlanie nie miało sensu bo tryt świeci "sam z siebie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Dzieki chlopaki za odpowiedz.

Nic z tym nie bede robil...

Jesli ma to obnizyc wartosc to po co... Fakt fajnie wyglada w nocy taki zegarek ale jakos przezyje... ;) niebede go w zaden sposob udziwnia. Niech sobie bedzie jaki jest.

Miałem propozycje od znajomego diamentowego bazela (nowego) za tys euro waszym zdaniem to org. Za taka cenę. Oczywiście pytam teoretycznie bo nie będę nic takiego zakładał... Ile taki bazel kosztuje w salonie rolka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Prośba o zerknięcie na egzemplarz na zdjęciu. Macie może jakieś uwagi (coś krzywo, nie tak jak powinno być)? Nie pytam, czy to fake, bo przymierzałem w autoryzowanym sklepie. Po prostu czy w tym konkretnym egz. jest wszystko OK. Będę wdzięczny za info zwrotne.

post-51316-0-52425100-1410549905_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszytko jest ok. Po co pytasz innych skoro kupujesz dla siebie? Jak Ty nie widzisz to chyba najważniejsze, nieprawdaż? Nie dajmy się zwariować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie towarzyszą emocje, a Wy na chłodno możecie mi podpowiedzieć, że np. jest coś nie tak. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie towarzyszą emocje, a Wy na chłodno możecie mi podpowiedzieć, że np. jest coś nie tak. Dzięki za odpowiedź.

 

Ja tu nic złego nie widzę, ale spytaj Krystiana, on zawsze coś znajdzie, to taki forumowy "sokoli wzrok" :D

A zegarek prezentuje się bardzo zacnie.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Zegarek jest absolutnie przepiękny. Gdy go po raz pierwszy założyłem, ehh... Wybieram się po niego za dwa tygodnie. Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny ten DateJust, mój jeden z dwóch idealnych Rolexów to (zdjęcie z sieci) 

ICeN6W2.jpg

i oczywiście Sub No Date  B)

Mam nadzieje że kiedyś któryś z nich zagości na mojej łapie

Edytowane przez dawid82

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Ładny ten z niebieska tarcza i bransoleta tez jakoś do datejusta bardziej pasuje ta druga...

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Witam ponownie.

Prośba o zerknięcie na egzemplarz na zdjęciu. Macie może jakieś uwagi (coś krzywo, nie tak jak powinno być)? Nie pytam, czy to fake, bo przymierzałem w autoryzowanym sklepie. Po prostu czy w tym konkretnym egz. jest wszystko OK. Będę wdzięczny za info zwrotne.

Bardzo ladny jest ten Rolex i nie widac aby bylo z nim cokolwiek nie tak (ale ja nie jestem 'sokolim okiem' i z suwmiarka sie nie udzielam, takze moge czego nie dostrzec...  :)

Czy nie jest to Datejust II 41mm srednicy? (bo na taki wyglada)

Z gory gratuluje Ci zakupu, jak juz go nabedziesz to nie omieszkaj podzielic sie wrazeniami i fotkami.

 

 

Ja tu nic złego nie widzę, ale spytaj Krystiana, on zawsze coś znajdzie, to taki forumowy "sokoli wzrok"  :D

A zegarek prezentuje się bardzo zacnie.

:D

 

 

fajny ten DateJust, mój jeden z dwóch idealnych Rolexów to (zdjęcie z sieci) 

ICeN6W2.jpg

i oczywiście Sub No Date   B)

Mam nadzieje że kiedyś któryś z nich zagości na mojej łapie

Piekny jest ten Datejust, szczegolnie bransoleta mi sie w nim niesamowicie podoba. Szkoda ze firma nie proponuje takich bransolet dla nowych Dj'ow II (41mm), gdyby oferowala, to natychmiast zamienilbym oyster'a w jednym z moich Dj'ow na taka wlasnie piekna jubilee. 

Ale nie trace nadziei...  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej rozdzielczości zdjęcia gdyby ktoś się czegoś dopatrzył to zegarek miałby znaczna wadę ! Ja uchybienia w moich zegarkach znajdowałem po ok miesiącu posiadania jak wszystkie emocje opadły i patrzyłem na chłodno. Także doskonale rozumiem twoje zapytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uchybienia w moich zegarkach znajdowałem po ok miesiącu posiadania jak wszystkie emocje opadły i patrzyłem na chłodno.

U mnie było dokładnie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajny ten DateJust, mój jeden z dwóch idealnych Rolexów to (zdjęcie z sieci) 

ICeN6W2.jpg

i oczywiście Sub No Date  B)

Mam nadzieje że kiedyś któryś z nich zagości na mojej łapie

 

Takiego to ja chcę !

Jak to referencja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy jest rolex który cokolwiek świeci ? W sensie masy luminescencyjnej !

W nowych widoczność po zmroku jest porównywalna z iwc aqua na trycie z końca lat 90tych...

Edytowane przez STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

116334

Nie chcę się spierać, bo żaden ze mnie znawca, ale czy to nie jest przypadkiem model 116234 BLSJ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również znawca ze mnie żaden  :)  ale też myślę, że jest to 116234

Edytowane przez dawid82

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2oyPoF.jpg[

Edytowane przez sneer

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.