Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Nawet jak by miał to i tak będę kochał :D

Dla mnie liczy sie ogólny wygląd a Sub jest doskonały! Noi daytona ale to odległe marzenie!

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Dzięki a 5513 z racji tego, ze czasami wolał bym nie mieć babelka z data :) jako codzienny zegarek musi mieć datę i szafirowe szkło ale od święta

Nie trzeba wiedzieć jaka jest data! :D I lubię patyne na indeksach.

Ten jest stosunkowo młody ale patyna zaczyna się fajnie robić, zanim mój syn dostanie, będzie już doskonała

87f7185f6be2bde8a3bb1e7fb78747af.jpg

Edited by irekm

Beware the fury of a patient man.

Ten jest stosunkowo młody ale patyna zaczyna się fajnie robić, zanim mój syn dostanie, będzie już doskonała

Jest fajny! I napewno dostanie patynki odpowiedniej! :)

Ale ja juz kolejnego rasowego vintage czyli bez złotych indeksów!

Dzięki a 5513 z racji tego, ze czasami wolał bym nie mieć babelka z data :) jako codzienny zegarek musi mieć datę i szafirowe szkło ale od święta

Nie trzeba wiedzieć jaka jest data! :D I lubię patyne na indeksach.

No ja cie bardzo prosze ..ale po diabła ci aż dwa brzydkie zegarki ??? :P

Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

No ja cie bardzo prosze ..ale po diabła ci aż dwa brzydkie zegarki ??? :P

:P tak dla zasady co dwa to nie jeden :D poza tym sam nie jestem piękny wiec będziemy do siebie pasowli :D

sek w tym ,że nie ma żadnych niedokładności

Niestety Darku, ja również nie mogę się z tym zgodzić.

W wielu egzemplarzach te niedokładności są na tyle niewielkie(lub ich po prostu nie ma), że ich wyszukiwania i piętnowania nie można nazwać inaczej niż zwykłym czepialstwem.

Ale są też takie egzemplarze Suba, że nawet ja je widzę- a wydaje mi się, że nie jestem zbyt upierdliwy w wyszukiwaniu felerów.

Zresztą Tomek ładnie to napisał:

Ustaliliśmy, że w każdym Subie MOŻNA ustawić bezel niedokładnie pomiędzy klikami.

Natomiast chodzi o to, że w niektórych egzemplarzach bezel nawet na pełnym kliku nie trafia idealnie w indeksy.

Ale zupełnie inną sprawą jest to, że w wielu nowych modelach nurków wielu firm, to zrobiła się plaga- nie wiem o co chodzi, bo kiedyś w miarę ładnie bezele potrafili robić, a teraz... :huh: 

Ale zupełnie inną sprawą jest to, że w wielu nowych modelach nurków wielu firm, to zrobiła się plaga- nie wiem o co chodzi, bo kiedyś w miarę ładnie bezele potrafili robić, a teraz... :huh:

A teraz zbyt duża produkcja i nie są w stanie dokładnie sprawdzać tego, co wychodzi z fabryk :(

Wniosek: trzeba kupować marki niszowe.

Miałem dwa Damasko z ruchomym bezelem i w obydwóch centrowanie było idealne.

A w jednym nawet logo na koronce po zakręceniu było idealnie poziomo... :) 

A teraz zbyt duża produkcja i nie są w stanie dokładnie sprawdzać tego, co wychodzi z fabryk :(

Po co sprawdzać. Jak tak ludzie kupią. A z drugiej strony też oszczędność.

Witam,

Tak jak obiecałem wklejam na szybko fotkę DJII kupionego miesiąc temu. Wrażenia z użytkowania jak najlepsze. Odpukać, póki co jestem w 100% zadowolony. Bardzo wygodny, cieszy oko, po prostu piękny i już. Prawdopodobnie to jest mój "docelowy" zegarek.

Bezela obrotowego brak, więc nie muszę się kwestią trafiania, lub nie przejmować ;)

Czesc, witaj w 'klubie.' 

DjII piekny, gratuluje nabytku (i nawet nie pisze zeby Ci sie ten zegarek dobrze nosil i zeby sprawowal sie [odmierzal czas] tak jak nalezy, bo wiadomo ze tak wlasnie bedzie  :) ).

Edited by chrono-craze

Wiedzialem, ze kiedys nadejdzie ta chwila i zapisze sie oficjalnie do klubu! :)

1a121d272c8dc6d3med.jpg

e7e41538f9497732med.jpg

Super Sub, gratuluje bardzo fajnego nabytku.

Kiedy go na jakies NATO wrzucasz?  :) 

Super Sub, gratuluje bardzo fajnego nabytku.

Kiedy go na jakies NATO wrzucasz? :)

Dzięki! Mam taki zamiar myśle nad czarno szarym lub takim jak twój! Ale cieżko go znaleźć!

Witam serdecznie, 

Po długich poszukiwaniach w końcu mam swojego Suba - miałem już kilka ciekawych zegarków, wciąż w rotomacie dwa IWC - ale muszę przyznać, że SUB jest szczególny - wrażenia po tygodniu używania - wspaniały, komfortowy zegarek, super bransoleta i ten szczegół, który sprawia że jest wyjątkowy - lupka :) Niby co roku tłuką ich ogromne ilości, ale gdy przyszło mi znaleźć używany kilkuletni zegarek z ceramicznym bezlem - niewykonalne. 

Wszystkim polecam ten zegarek

Nie ma to jak Submariner dla mnie jest praktycznie doskonały ;)

Zdjecia prosimy by go ocenić :D

Gratulacje Wojtku.

Proponuję rozpocząć nową świecką tradycję - przed każdym zdjęciem dowolnego divera przestawiajmy bezel o losową ilość klików, żeby co niektórzy nie marudzili, że coś nie pasuje...