Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

@mikolaj78, gratulacje!

Jak najbardziej słuszny wybór :)

Jedyny minus GMT jaki ja dostrzegam po dłuższym czasie użytkowania, to łatwo łapiąca rysy bransoleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze dzięki za miłe słowa :)

Co do polerki to pełna zgoda.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GMT fajniutki gratuluje! 

A tu Sub w nowym fartuszku :)

 

97ec25362f986180med.jpg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem kupic Omega semaster Ale jednak Rolex Sub green wybral i z tym zegarkiem, chcialabym dolaczyc do klubu . Fotki jak tylko zrobie to wstawie pozdrawiam .zbysiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem kupic Omega semaster Ale jednak Rolex Sub green wybral i z tym zegarkiem, chcialabym dolaczyc do klubu . Fotki jak tylko zrobie to wstawie pozdrawiam .zbysiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Zbysiu rozrzut masz duży :-) , skok z seamastera na zielonego suba jest dosyć poważny.  

W każdym bądź razie pokazuj zdjęcia, mi osobiście ten model zupełnie nie leży 


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wlasnie jak SUB to tylko zielony . No kupilem nowego bo uzywane troche taniej ale i trudno spotkac napewno pokaze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbysiu Bida, wielkie gratulacje. Nie wiem skąd pochodzi słowo "Bida" w Twoim nick'u, ale teraz to może już czas po prostu Zbysiu ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbysiu Bida, wielkie gratulacje. Nie wiem skąd pochodzi słowo "Bida" w Twoim nick'u, ale teraz to może już czas po prostu Zbysiu ;)

:)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bida skąd to tak przyjąłem ale uważam ze jak kogoś stać, na nowego Rolexa z salonu to nie taka bida prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie taki znowu duży rozrzut, Omega Seamaster i Rolex Submariner konkurują, wydaje mi się, o podobny segment, i to pomimo różnicy w cenie.

I jeden i drugi jest "tym kultowym zegarkiem" który ma stanowić symbol prestiżu (patrz postrzeganie marki), każdy z nieco innym charakterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zbysiu- strzal w 10!!!!! z zielonym; ja jeszcze nie dorosłem do rolexów ale gdybym, kiedyś........to tylko zielony; gratuluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak sporo czytam forum i wiele osób pisało kupisz Omege to potem wymienisz na Rolexa . Nie chciałem popełniać błędu , wiec kupiłem Rolexa , swietnie trzyma cenę czy lepszy od Omega każdy niech sobie odpowie sam . Jak w mojej opinii zjada Omege .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Troszkę "OT"...dziś na spotkaniu z moim big bossem....siedzę z moim 16600 obok niego i patrzę mu na nadgarstek. I co moje oczy tu widzą? Zegarek JLC. Taki jakoś "niepozorny", pod mankietami, a jednak. Model: Jaeger LeCoultre Minute Repeater...no cóż, dlatego jest moim big bossem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

A poza tym, gratulacje dla Hulk-a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Zbysiu, no to gratuluję, choć nie kryję zdziwienia :o

Jeszcze  tydzień temu w innym wątku pisałeś, że Rolex od dwudziestu lat klepie to samo, a jednak udało się znaleźć coś dla siebie-widać nie jest z nimi tak całkiem źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma swoje wady a to ze klepie to , nie zbaczy ze to złe lecz chciałbym żeby kiedyś wprowadzili coś niwego jak Omega .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...... , tylko ze wiem ze to zegarek , nie lubię jak ktoś o tym zapomina .

....mądrego to i warto posłuchać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia Zbysiu :) bo jak na razie to tylko gadanie.

Zielony Rolex to dosyc odwazny zakup jak na ekluzywny zegarek bo moze sie szybko znudzic.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.