Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Bezel Pepsi wygląda na taki sam jak w wersji w złocie. Faktycznie w zależności od światła, może przybierać kolor purpury, bo taki jest już urok ceramiki. Jedni tego nie lubią, innym podoba się taki kameleon. Batman też tak ma - jego niebieski zmienia się od jaskrawego po ziemisty granat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Pepsi miałem pewne wątpliwości, ale już nie mam  :D , chciałbym go dla siebie zdecydowanie. Kozak!

Co do zakupu spekulacyjnego to jednak chyba nie. To nie Daytona, bo tam był element zaskoczenia, potem przy Sea Dwellerze wielu myślało. że zbije kokosy. Nie wiem, jakie są ceny transakcyjne na Daytone, ale wiem jakie są na nowego Sea Dwellera.

Oczywiście nie mam szklanej kuli, ale jak Pani u fryzjera mówi żeby kupić gmt, albo speediego Tuesdaya to nie zarobisz  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wstawiałem to zdjęcie ale jak ktoś chce porównać zdjęcia przy słabym świetle złotej i stalowej wersji to proszę (na żywo fajny niebieskie kolor,na zdjęciu rzeczywiście jak by w fiolet wpadał)

 

Ps. Ktoś z forum zamówił już swoje Pepsi? Ja chyba wybiorę Pepsi dla mniej cierpliwych czyli Tudora

post-90655-0-08230400-1521716379_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja chyba wybiorę Pepsi dla mniej cierpliwych czyli Tudora

Z powodu tego że na rolka trzeba długo czekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mój pierwszy Rolek DJ 36  :D Ideałem byłby 38-39mm ale pomimo 36mm wygląda zjawiskowo. Jest po prostu piękny  :wub:  :wub:  :wub:

post-59467-0-16276900-1521718500_thumb.jpg

post-59467-0-07431300-1521718532_thumb.jpg

post-59467-0-25816200-1521718541_thumb.jpg

post-59467-0-34672300-1521718546_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat rozmiarowo dobry, nie narzekaj

 

Gratki;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat rozmiarowo dobry, nie narzekaj

 

Gratki;)

Nie narzekam ;-) Jest cudny :-) Dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu tego że na rolka trzeba długo czekać?

Jeżeli okaże się, że trzeba czekać jak na Daytona to wolę Tudora a tak na poważnie to Tudor nie jest brzydkim zegarkiem też mi się podoba. Teraz jestem w trakcie oczekiwania na swojego Rolexa i zostało mi jeszcze tylko 14 miesięcy. Piszę tylko bo mam nadzieję, że szybciej zleci. Zawsze zostaje vintage. Może cierpliwość przyjdzie z wiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli okaże się, że trzeba czekać jak na Daytona to wolę Tudora a tak na poważnie to Tudor nie jest brzydkim zegarkiem też mi się podoba. Teraz jestem w trakcie oczekiwania na swojego Rolexa i zostało mi jeszcze tylko 14 miesięcy. Piszę tylko bo mam nadzieję, że szybciej zleci. Zawsze zostaje vintage. Może cierpliwość przyjdzie z wiekiem.

 

na jakiego Rolexa czekasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

I skąd te 14 miesięcy?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 już minęły a czekam na Hulka.

Właśnie dostałem odpowiedz dotycząca Pepsi od mojego AD. Ciekawego czy ktoś to przebije. Lista jest już na 10 lat ze względu na ograniczona dostępność zegarków marki Rolex bla bla bla ale mogę starać sie o przyjęcie na listę. Warunek: sprzedawcy sprawdza dotychczasowa historie zakupów i współpracy.

Edytowane przez majk23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Julek jeżeli na ST 10k na początku i w chwili obecnej 5k nie jest zarobkiem to ja już nie wiem co jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem dziś nowego Explorer’a - mikry taki na nadgarstku, nawet bo Batmanie. Wykonanie na super poziomie, nawet brak AR nie przeszkadzał i o dziwo wyglądało to lepiej niż przy airkingu.

 

Jeden zakupowy pomysł mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Julek jeżeli na ST 10k na początku i w chwili obecnej 5k nie jest zarobkiem to ja już nie wiem co jest :)

 

Tylko czy wiesz o takiej realnej transakcji czy to teoretycznie (np ceny wystawowe na chrono)?   ;)

 

Nie twierdzę, że się nie da zarobić, ale chodzi mi o to, że zarabiają tylko pierwsi. Np pierwsze egzemplarze zostały zamówione minutę po premierze, przez zaliczkujących "pre order", na wszelki wypadek, kolejne (pamiętamy gdzie żyjemy jak sam napisałeś) przez znajomych królika, pomoc pracowników Kruka i to jest co najmniej kilkanaście egzemplarzy i to jest śmietanka.

Mi chodzi tylko o to, że jak ktoś zamówił tylko w celu zarobku to może się deczko zawieść, bo w takim przypadku zero to też strata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam kilka przypadków gdzie ST było sprzedane sporo powyżej ceny wyjściowej. Aktualnie ceny lekko spadły, ale nadal są powyżej RSP. Natomiast teraz już beda tylko rosnąć, bo Ci co kupili dla zysku w większości sprzedali. Za rok będzie ciężko kupić ten model bo będzie mało osób zainteresowanych żeby go sprzedać. To oczywiście tylko moje przewidywania, nie musicie się z nimi ani trochę zgadzać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam kilka przypadków gdzie ST było sprzedane sporo powyżej ceny wyjściowej. Aktualnie ceny lekko spadły, ale nadal są powyżej RSP. Natomiast teraz już beda tylko rosnąć, bo Ci co kupili dla zysku w większości sprzedali. Za rok będzie ciężko kupić ten model bo będzie mało osób zainteresowanych żeby go sprzedać. To oczywiście tylko moje przewidywania, nie musicie się z nimi ani trochę zgadzać :)

 

Daj Boże, nikomu fazy nie żałuję, im więcej szczęśliwych ludzi wokół mnie tym lepiej dla mnie  :)

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka że fryzjerka czy inny Kowalski który wpadł do jej salonu nie kupi od ręki Pepsi czy tym bardziej SpeedyTuesday. Na ST chyba nie stracił nikt kto go kupił po cenie z metki, może nie zarobił jak pierwszych 100 ale nadal. Natomiast na Pepsi czekało sporo ludzi i w odróżnieniu od SD43 ma więcej unikatowych cech: całkiem nowy mechanizm, jubilee, bezel w kultowym kolorze który nie był dostępny. Ja bym spekulował jak Jordan Belfort :)

 

Patrząc z tej perspektywy, to nikt kto kupił Submarinera (kiedykolwiek) za cenę z metki nie stracił  ;)

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy wiesz o takiej realnej transakcji czy to teoretycznie (np ceny wystawowe na chrono)?

 

Mówię o realnych sfinalizowanych

 

Co do Pepsi to nie ma opcji nie zarobić jeżeli ktoś zamówił. Nawet gdybyś wystawiał po detalicznej to i tak Cię w rękę będą całować żeby nie czekać 2-3 lat w kolejce, a pamiętaj, że dostajesz 10% rabatu + 10% na kartę więc tak czy inaczej o tą kwotę jesteś do przodu.

Jeżeli oczywiście chcesz ;)

Ja niestety z tych dziwnych co zamówili dla siebie

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię o realnych sfinalizowanych

 

To spoko, bo jednak niektórzy mylą teorię z praktyką  :)

Edytowane przez pablo122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie z tych Julek. Mnie to ogólnie nawet śmieszy jak ktoś chrono podaje jako wyznacznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem dziś nowego Explorer’a - mikry taki na nadgarstku, nawet bo Batmanie. Wykonanie na super poziomie, nawet brak AR nie przeszkadzał i o dziwo wyglądało to lepiej niż przy airkingu.

 

Jeden zakupowy pomysł mniej.

 

Gdzie żeś Pan go dopadł piękny kawalerze?


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc muszę kupić bilet do nikąd:D


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.