Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

I to sprawia, że przy dobrych wiatrach można przyjąć, że 10+10=15.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to sprawia, że przy dobrych wiatrach można przyjąć, że 10+10=15.

To nie jest 10 plus 10 bo to w punktach liczy się od kwoty po rabacie. A kurs Kruka jest chyba gorszy niż spread banksterów...także może ten Berlin to niezły pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: pomyliłem użytkowników :)

Edytowane przez orlis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze Desmo przeszkadzały rozmowy o rabatach w temacie Omegi, a tu proszę, jesesli chodzi o rolexa to już można ;)

Mój komentarz dotyczy praktyk dystrybutora a nie zagadnienia „gdzie mogę wyrwać Rolka za pół ceny” .Czyżby kolega Orlis nie zdążył załapać się na pierwszą setkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem Cię z innym użytkownikiem, przepraszam :) jeśli zaś chodzi o pierwsza 100 tke, nigdy nie miałem zamiaru kupować gmt Pepsi wiec tak nie zdążyłem się załapać. Tak jak i na setki tysięcy innych zegarków które nie leżą w mojej strefie zainteresowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem Cię z innym użytkownikiem, przepraszam :) jeśli zaś chodzi o pierwsza 100 tke, nigdy nie miałem zamiaru kupować gmt Pepsi wiec tak nie zdążyłem się załapać. Tak jak i na setki tysięcy innych zegarków które nie leżą w mojej strefie zainteresowania :)

Spoko. Grunt żebyśmy zdrowi byli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rolexforums.com ludzie z UK usłyszeli od swoich AD, że na podstawie list zapisowych i obecnego tempa dostaw (o ile nie zostaną jakoś gigantycznie zwiększone) szacują czas oczekiwania na nowe Pepsi na 7-10 lat.

Tak więc w naszym Kruku tych poza pierwszą 20-30 na liście to tak widzę mniej więcej  :lol:

 

...a wtedy jubilee jeszcze bardziej Wam będzie pasowało  :lol:

Kolega to potrafi optymizm wyplenić. :D

To już nowa referencja wejdzie.

Edytowane przez Repsak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już nawet nie jest śmieszne:

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Manewr_gospodarczy_(1976%E2%80%931980)

 

bogaci pojadą na zachód  ->>> czyli skierują się na inne marki

biedni przez te siedem lat uciułają

 

dla Rolexa Polska będzie krajem miodem płynącym ...

 

 

Rolex z czymś się na łby pozamieniał ;)

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale skad wiadomo, ze np. Pepsi bedzie splywac do salonow w takim samym tempie co Daytona? Moze faktycznie przez rok zleci ich do PL np. 50 szt. :rolleyes:

 

 

 

 

Tia.... chyba nie... -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Ja jestem głeboko przekonany, że niezależnie od tego ile, w obojętnie jakim kraju będzie się Pepsi zamawiać - Rolex już od dawna wie jaki będzie czas oczekiwania w tym, przyszłym i następnych latach. Jest to dawno i dokładnie zaplanowane.

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zegarka póki co nie mam, ale jest to jakiś dodatkowy powód, żeby oglądać F1 :-) Udanego weekendu Kolegom życzę!

post-34987-0-91458100-1521875062_thumb.jpg

post-34987-0-63965200-1521875079_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Ja jakoś nie wyobrażam sobie czekania latami na zegarek, jakikolwiek by on nie był... niecierpliwy z natury jestem. Czekałem kilka miesięcy na Panerai, który był jedynym egzemplarzem na Polskę i jednym z tysiąca na cały świat, a mimo to szlag mnie trafiał i zdążył mi się znudzić zanim go odebrałem ;)

Poza tym nowe Pepsi nie tarza mnie po ziemi, nie jest to moim zdaniem tak spójny projekt jak poprzednie wersje. Bezel nie jest ani tak czerwony ani tak niebieski, jak mógłby być. Koperta jest zbyt ciężka w formie do eleganckiej jubilee, oyster wyglądałby lepiej. Generalnie ceramika i maxicase lepiej pasuje do sportowych modeli jak Sub czy SD, do Pepsi jakoś mniej. To tak jakby klasycznego Moonwatch'a wyposażyć w 44mm kopertę, ceramiczny, błyszczący bezel i bransoletę z polerowanymi ogniwami... słabe by to było :)

Tak jak w muzyce, najlepsze już było i nic lepszego się już nie wymyśli ;)

post-64114-0-66823500-1521877989_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie wyobrażam sobie czekania latami na zegarek, jakikolwiek by on nie był... niecierpliwy z natury jestem. Czekałem kilka miesięcy na Panerai, który był jedynym egzemplarzem na Polskę i jednym z tysiąca na cały świat, a mimo to szlag mnie trafiał i zdążył mi się znudzić zanim go odebrałem ;)

Poza tym nowe Pepsi nie tarza mnie po ziemi, nie jest to moim zdaniem tak spójny projekt jak poprzednie wersje. Bezel nie jest ani tak czerwony ani tak niebieski, jak mógłby być. Koperta jest zbyt ciężka w formie do eleganckiej jubilee, oyster wyglądałby lepiej. Generalnie ceramika i maxicase lepiej pasuje do sportowych modeli jak Sub czy SD, do Pepsi jakoś mniej. To tak jakby klasycznego Moonwatch'a wyposażyć w 44mm kopertę, ceramiczny, błyszczący bezel i bransoletę z polerowanymi ogniwami... słabe by to było :)

Tak jak w muzyce, najlepsze już było i nic lepszego się już nie wymyśli ;)

 

 

Mądremu człowiekowi pozostaje tylko przytaknąć  ;)

 

IMG_6122.jpg

IMG_6168.jpg

Edytowane przez Bartek79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się Twój też jest cudny. Co do nowego - wygląda dobrze a w praktyce się okaże jak założę go na nadgarstek. Moje serce jest wystarczająco duże aby kochać i stare i nowe modele ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się nie znam ale nie mam pojęcia o co tyle hałasu z tym pepsi

tak samo daytona wiem ze kultowa ale te tarczki są kopiowane w setkach milionów zegarków opatrzone to miliony razy.

Rolex ma wiele ładniejszych modeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Nie martw się Twój też jest cudny. Co do nowego - wygląda dobrze a w praktyce się okaże jak założę go na nadgarstek. Moje serce jest wystarczająco duże aby kochać i stare i nowe modele ;-)

 

Robert, zero zmartwień :), do mnie ceramika( za wyjątkiem 116600) nie gada zupełnie, ja mam swoje dylematy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się ceramika i jubilee dużo bardziej podoba w nowym GMT pepsi niż aluminium i oyster w starym. Wiem że dla wielu Rolex to tylko stare referencje ale jestem ciekaw ilu z tych ludzi np jeździ starym autem bo nowe jest lepsze i przez to złe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowosci Rolexa to nie tylko gmt

pokazałeś zdjęcie z przewidywań co do Basel. To nie są nowości Rolexa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szumi Chyba kogoś fantazja poniosła z tymi nowościami


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokazałeś zdjęcie z przewidywań co do Basel. To nie są nowości Rolexa.

Faktycznie, sorki

Ale deepsea jak najbardziej nowosc a raczej face lifting

 

https://www.rolex.com/de/watches/baselworld/new-rolex-deepsea/m126660-0002.html

Porownanie, Ta nowa czerwień to raczej malinowy kolor niz czerwony.

post-919-0-98434600-1521887331_thumb.jpeg

Edytowane przez szumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli i nieśmiało, aczkolwiek w sposób coraz bardziej nieunikniony, przymierzam się do zakupu pierwszego zegarka z koroną. Przyjęty przeze mnie plan zakłada zakup OP 36 mm, najchętniej z niebieską tarczą, chociaż tu nie wyrobiłem jeszcze mocnego stanowiska. Jestem po przymiarce w Kruku, która wypadła następująco:

20180304_150718.jpg

Przyjęty budżet to 17k. W związku z powyższym, chciałbym zapytać o słuszność moich pierwotnych założeń, ewentualnie poprosić o wskazanie referencji alternatywnych na które powinienem zwrócić uwagę, a względnie o informacje, czy nie odpuścić sobie Rolexów w tym budżecie i dozbierać na DJ/Suba/kupić kolejną Omegę. Będę wdzięczny za wszelkie uwagi, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak duży masz nadgarstek?

Edytowane przez gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

A mi się ceramika i jubilee dużo bardziej podoba w nowym GMT pepsi niż aluminium i oyster w starym. Wiem że dla wielu Rolex to tylko stare referencje ale jestem ciekaw ilu z tych ludzi np jeździ starym autem bo nowe jest lepsze i przez to złe...

 

Mikołaj, absolutnie nie uważam, że nowe Rolex'y są złe, wręcz przeciwnie, moim zdaniem technicznie są znacznie lepsze od starszych... tylko jak to mówią: "serce nie sługa" ;)

Samochody to nie zegarki i uważam, że to nie najlepsze porównanie. Sam jeżdżę nowym samochodem z powodów czysto praktycznych i kupiłem go rozumem, a zegarki kupuję sercem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.