Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

@sawcio68

Co dla wielu jest jego wielką zaletą. Nie każdy chce świecić ludziom po oczach Rolexem w kraju zwanym Polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W subach i w GMT koronki są zbudowane tak samo. Maja dwie uszczelki w tubie, które uszczelniają na powietrze i kurz - przy nie zakręconej koronce.

Trzecia , taka sama uszczelka jest wewnątrz koronki. I 4 uszczelka na tubie. Także

Koronki są tak samo szczelne. Dekle , maja taka sama uszczelkę. Są troszeczkę inne. Ale czy są cieńsze ??? Czy szkło jest cieńsze ???

Widzę tylko różnice w mechanizmie bezela. Może wyskakuje przy 300 m.

Nie są testowane tym samym ciśnieniem , bo każdy model ma inna funkcja.

 

Jak odbiorę mojego to zaniosę go na test szczelności i zobaczymy co i jak;)


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Pepsi to jeśli w sklepie 40 a na chrono 45 to zastanawiam się kto będzie czekał 10 lat na swoją kolej?? W międzyczasie podwyżki itp. myślę że jeśli różnica w cenie będzie 40 sklep 45 bez kolejki to chyba każdy kto chce akurat ten model nie będzie robić problemu z powodu 5k. Pewnie dla niektórych nawet i 10 k nie zrobi różnicy. W końcu nie kupuje tego zegarka ktoś kto nie ma kasy.

Ja się nie spieszę akurat :) Będzie za 3 lata lub za 5 to będzie. Nie zależy mi żeby był tu i teraz. To nie jest zegarek, który może się znudzić przez te lata oczekiwania (przynajmniej dla mnie). Są też plusy dłuższego czasu oczekiwania

1. EXP II pójdzie w tym czasie w górę i mniej będzie trzeba dołożyć :D

2. Kolejka na Batmana się zmniejszy i można go tymczasowo przytulić na osłodę w oczekiwaniu na Pepsi :D

Ból d*py o dalekie miejsce w kolejce mogą jedynie mieć handlarze, bo początek listy na pewno sporo przytuli na tym modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad1. Niestety ale za 5 lat to on może być z 15-20% droższy na metce, wiec możliwe że jednak będzie trzeba więcej dołożyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciagu 5 lat to Kruk straci autoryzacje i cala lista pojdzie "na miasto"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ad1. Niestety ale za 5 lat to on może być z 15-20% droższy na metce, wiec możliwe że jednak będzie trzeba więcej dołożyć.

EXP w tej wersji i tak szybciej będzie zyskiwał

Ps. Poza tym dramatyzujecie wszyscy i nie wierzę, że osoby, które zamówiły zegarek pierwszego dnia będą czekały dłużej niż kilka miesięcy ;)

Weźmy skalę światową. Ile pierwszego dnia padło zamówień? 10-20k?

Tyle egzemplarzy to natrzepią na pniu ;)

Edytowane przez Krystian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z bliska wygląda efektownie ale 2-3 metrów już nie tak bardzo. Ja przy pewnej transakcji ( Inżyniera ) myślałem że gość Ma na ręku Seiko lub Orienta Pepsi . Dlatego teraz kibicuję nowemu modelowi , żeby wyglądał bardziej efekciarsko ,także z dalszej odległości :)

Przecież zegarek kupujesz chyba dla siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista w Kruku na GMT przekroczyła 100 osób :)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jest świetny. To będzie nr 2 pod względem produkcji zaraz po Subie.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Suba dostaniesz szybciej ;) Wiadomo już mnie więcej jaki czas oczekiwania?

Edytowane przez ptakug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UK ludzie będący na liście na miejscach w okolicy 200 mają dosać ten zegarek do końca roku... Chyba kruk jest nisko pozycjonowany u Rolnixa


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już wczesniej w watku ze Kruk w Krakowie przez ostatni rok dostał 2 Daytony i to specjalnje na otwarcie sklepu to można sobie wyobrazić gdzie są w hierarchii ;).

Zapytam inaczej. Czy jest na forum ktoś kto nową Daytonę zamówił pierwszego dnia i nie otrzymał jej w ciągu roku czy kilku miesięcy, bo widzę, że zaczynacie tworzyć nowe historie nie uwzględniając faktów i przedstawiając mylny obraz.

To, że z czasem kolejki się wydłużyły sporo to wszyscy wiemy i nikt nie podważa tego faktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

W UK ludzie będący na liście na miejscach w okolicy 200 mają dosać ten zegarek do końca roku... Chyba kruk jest nisko pozycjonowany u Rolnixa

 

Czy to nie podpada pod dyskryminację Polski? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W UK ludzie będący na liście na miejscach w okolicy 200 mają dosać ten zegarek do końca roku... Chyba kruk jest nisko pozycjonowany u Rolnixa

Skąd wiesz, że nisko pozycjonowany, skoro nie wiadomo jaki jest estymowany czas dostawy w PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sawcio68

Co dla wielu jest jego wielką zaletą. Nie każdy chce świecić ludziom po oczach Rolexem w kraju zwanym Polska.

przecież i tak wszyscy na około będą wiedzieli że to podróbka z tureckiego bazaru lub egipskiego kurortu

 

ostatnio przy przymiarkach zegarkowych  w jubitomie zeszliśmy w rozmowie na roleksy  kierownik salonu powiedział iż z tego powodu nigdy nie kupi roleksa - za dużo zapytań o jego oryginalność by go zadręczyło : :)

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd ta informacja?

Z mojego daru rozeznania ;)

To w jaki sposob Rolex traktuje Kruka, wyglada na wygaszanie, a to musi potrwac.

To oczywiscie tylko moja wrozba, nic oficjalnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni kłamia (nie mowie w tej oczywistej sprawie) nieswiadomie. Po prostu nie maja wiedzy, bo w Roleksie nikt z nimi nie rozmawia.

Poza wszystkim w sumie tez kreca sami od siebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ostatnio przy przymiarkach zegarkowych  w jubitomie zeszliśmy w rozmowie na roleksy  kierownik salonu powiedział iż z tego powodu nigdy nie kupi roleksa - za dużo zapytań o jego oryginalność by go zadręczyło : :)

A co kierownik miał na nadgarstku? Ciekawe jak szybko zmieniłby zdanie stojąc za ladą w Kruku? A może nawet to ten co był kierownikiem w Kruku...

Są lepsze metody sprzedaży ale widać Jubitom jeszcze szuka swojej drogi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Jak jest na prawde, kto jest na jakim miejscu, ile egzemplarze na prawdę dostaną, nikt z nas nie wie, prócz zarząd Kruka. My tylko znamy to co nam powiedzą. Kto poza kolejkami dostanie zegarki też nie wiemy

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Andreas, jesteś optymistą ;)...moim zdaniem nawet zarząd Kruka tego nie wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co kierownik miał na nadgarstku? Ciekawe jak szybko zmieniłby zdanie stojąc za ladą w Kruku? A może nawet to ten co był kierownikiem w Kruku...

Są lepsze metody sprzedaży ale widać Jubitom jeszcze szuka swojej drogi...

 

Eee tam nie szukałbym w tym jakiegoś drugiego dna byłem w Rzeszowie wiec tu nie ma roleksa by konkurował z innymi firmami oferowanymi przez jubitom

Na nadgarstku miał longinesa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki jest stosunek ilościowy oryginalnych do podróbek w Rzeszowie .

Może męczący ?

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.