Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Zgłaszać posty, jeśli np. spamują i punkty się uzbierają :) Może szybko pójść :)

Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Żałuję , że nie jestem wystarczająco na bieżąco , żeby wiedzieć na czym polega trollowanie Markizy z pozycji admiratorki marki .

Ale Daytona którą pokazała może się podobać chyba ?

Gościnne to nasze forum.............. 

No już nie grilujcie Markizy :rolleyes:

Może zrozumie swój błąd i się poprawi :wub:

Moje podejrzenia budzi jedynie ta ręka z Daytoną. Jak na markizę to trochę żylasta :ph34r:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Darek - znam temat - czytałem i o Comexie też.... ;) ale jednak w tym temacie jakby większa napinka nie potrzebnie jest. 

Użytkowniczka Markiza przez sobie tylko zrozumiałe i zabawne poczucie humoru oraz ego rozbuchane niczym włoski imbryk oraz zbyt wysokie mniemanie o swojej wiedzy "nagrabiła" sobie niestety. Natomiast poza drętwym żartem z "Daytoną" zachowuje się już przyzwoicie.

Daytona w ładnych okolicznościach przyrody. Podoba mi się kolor tej szarej tarczy bo współgra ładnie z kolorem stali.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

pani Markiza ujawniła drugie dno, przy czym słowo DNO ma tu bardzo dobre znaczenie - cytat poniżej 

To był tylko taki zakład.

Jak wyglada cenzura w Polsce?
I kto robi cenzurę?
Jaki stosunek maja mężczyźni wobec kobiet. 
No niestety. Nie ma z czego być dumnym. 
Wygrałam wcześniej niż myślałam. 
Dziękuje za współpracę. 
Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich.

"Zakład" to chyba jakies hasło robotnicze jest ;)

Wielu z tych co zaliczyli wtope na forum, potem tłumaczy, ze "badania internetowe" robili ;-)))

Mówi się o tym GMT

Ja tez nie wiem , gdzie jest problem ze wskazówkami. ???

Bo wygląda Ok.

Wskazówka godzin pokazuje 4 h,

A wsk. GMT jest na 9 h.

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Serwisant Rolexa z 30 letnim doświadczeniem nie wie jaki jest układ wskazówek w mechanizmach które serwisuje?

"Zakład" to chyba jakies hasło robotnicze jest ;)

Wielu z tych co zaliczyli wtope na forum, potem tłumaczy, ze "badania internetowe" robili ;-)))

Albo, że co innego mieli na mysli  :P  :D

A może to wszystko prawda? Np. u nas w Krakowie po socjologii ciężko znaleźć pracę. Więc absolwenci siedzą na forach i, w czynie społecznym, prowadzą badania

Edited by Jan M. Krawczyk

Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Dajcie spokój babce. Ośmieszyła się totalnie, sama sobie wymierzyła tym karę. Teraz próbuje być miła i zacząć tutejszy byt od nowa, przynajmniej nie udaje kogoś innego jak choćby Esteta/Golumiasty. Nie próbuje kryć się pod nowym nickiem, ma tyle odwagi cywilnej, więcej niż co niektórzy z facetów tutaj.

Dajcie spokój babce. Ośmieszyła się totalnie, sama sobie wymierzyła tym karę. Teraz próbuje być miła i zacząć tutejszy byt od nowa, przynajmniej nie udaje kogoś innego jak choćby Esteta/Golumiasty. Nie próbuje kryć się pod nowym nickiem, ma tyle odwagi cywilnej, więcej niż co niektórzy z facetów tutaj.

Gucio drogi, jeden dzień ciepła tej wiosny a Ty zakochałeś się w Mai ? ( Czy poleciałeś na kasę ? )

(Rymowanka to żart, jeśli komuś dzisiaj dopiero podłączyli internet. Pozdro Piotrek)

Guest The Lord

Nie próbuje kryć się pod nowym nickiem, ma tyle odwagi cywilnej, więcej niż co niektórzy z facetów tutaj.

Bezkompromisowa ocena. Zmieniłem swój login, bo nick "McIntosh" był przez niektórych traktowany tak negatywnie, że nie mogli się powstrzymać, żeby mi nie przywalić. I nie miało znaczenia czy moje posty są merytoryczne, a przeważnie były, czy też nie. Przed moim ostatnim odejściem z forum zaatakowano mnie tylko dlatego, bo skrytykowałem próby zrównywania Grand Seiko z Vacheron Constantin i Audemars Piguet. Wcześniej chciałem się podzielić radością z zakupu Patka. Dotychczasową praktyką forum (w kontekście zakupu zegarka) przeważnie był pozytywny odzew, ale nie w moim przypadku. W moim przypadku trudno było się niektórym powstrzymać, żeby nie napisać, że tarcza wygląda jak z papieru, a w ogóle to Poljot ładniejszy. Zarejestrowałem się ponownie, bo brakowało mnie forum, ale nie akceptuję dowalania mi przy każdej możliwej okazji. Mimo wszystko proszę moderatora, admina, o zmianę mojego loginu na McIntosh. Tyle ode mnie.

Edited by The Lord

Ja to się tylko przyglądam z bliska w różnych tematach bo i doświadczeniem zegarkowym i posiadanymi modelami nie zachwycam, ale zmiana nicku nic nie daje, bo każdy już wie, że Ty to Ty I nie ma co się szarpać z ludźmi, bo zawsze znajdzie się taki, co mu nie dogodzi, tylko ignorować, przecież jest taka opcja na forum

Odnośnie Twojego Patka - nie możesz się obrażać na kogoś, że komuś się nie podoba Twój zegarek, bo wygląda jak papier, jak Poljot, czy inne modele, które były wskazywane w temacie (już sam nie pamiętam). Ma się podobać Tobie, a wystawiając go tutaj niestety komuś się nie spodoba, albo z zawiści będą pisać. Ja mam open hearta i nie każdemu się podoba, ważne, że mnie cieszy prawie codziennie

Kończąc moją wypowiedź stwierdzam, że mimo Waszego wieku (domyślam się, że sporo ludzi jest tu starszych ode mnie), dalej zachowujecie się jak dzieci Dystans się liczy, dystans

P.S. Jak komuś nie pasuje wypowiedź, to rzucać gnojem

P.S.2 Żeby nie było offtopu, fajne macie Rolexy i inne zegarki. Tutaj przynajmniej mogę pooglądać

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edited by a_team

Zarejestrowałem się ponownie, bo brakowało mnie forum

Mariusz, ja nie miałem na myśli Ciebie akurat, zupełnie nie.

I na forum brakowało też Ciebie. Dobrze, że jesteś i jako rzekłem wcześniej, życzę grubszej skóry.