Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Guest awi

Klasyczny EX - Gratuluje

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wujowy jak sto wujów. Wujnia dużej mocy, chilijsko-boliwijska. Nudny, miałki. Kondon jakich mało. Całe szczęście, że masz Batmana. Batman je mistrzowski.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Czyli mamy już naczelnego hejtera klubowego. :)

Będzie się działo...

Edited by Tommaso

Guest The Lord

Czyli mamy już naczelnego hejtera klubowego. :)

Będzie się działo...

Ja do tego ręki nie przyłożę i nie pokażę już na forum żadnego zakupionego zegarka. Przynajmniej zaoszczędzę swoim Patkom tak "niekonwencjonalnej" krytyki.  :)

Guest The Lord

Nigdy w Twoich ustach to jakby ...oksymoron :)

Możesz być pewien tego, co napisałem w ostatniej wiadomości. :) Natomiast powody powrotu na forum wyjaśniłem wcześniej.

Dzięki Panowie.

Piotrek - to dlatego że ja jestem nudny i nie mam tak dużych jaj żeby nosić awangardową tarczę na awangardowym pasku . Tchórzę na myśl, że ktoś mógłby pomylić ją z upstrzoną ptasią kupą magnetyczną bransoletką na skajowym pasku. No i nie mogę pozwolić by ciężko uciułany piniądz zniknął gdzieś na tarczy pośród tych dowodów ptasiego rozwolnienia. No ale Batman faktycznie mistrz ;-)

Guest awi

Klasyczny EX - Gratuluje

Ja do tego ręki nie przyłożę i nie pokażę już na forum żadnego zakupionego zegarka. Przynajmniej zaoszczędzę swoim Patkom tak "niekonwencjonalnej" krytyki. :)

Mariusz, prawdziwa cnota krytyk się nie boi.

Guest The Lord

Mariusz, prawdziwa cnota krytyk się nie boi.

Zgadzam się z Ignacym Krasickim tylko pozostaje pytanie czy znaczenie tego sformułowania jest zasadne w kontekście sytuacji z zegarkiem Patek Philippe? Moim zdaniem zdecydowanie nie jest.

Zgadzam się z Ignacym Krasickim tylko pozostaje pytanie czy znaczenie tego sformułowania jest zasadne w kontekście sytuacji z zegarkiem Patek Philippe? Moim zdaniem zdecydowanie nie jest.

Ja akurat jestem zdania, że ta Calatrava jest niesamowita i ciekawa. Natomiast jeśli komuś od Patków podobają się bardziej Poljoty to kontestowanie tego uważam za z gruntu niewłaściwe. Można pokusić się wtedy o wykpiwanie czyjegoś gustu. Ale to jest też wujowe, prawie tak wujowe jak Explorer ;)

bo nie ma nic bardziej wujowego w całym wszechświecie.  :P

Ciepłe piwo. :D

Ja akurat jestem zdania, że ta Calatrava jest niesamowita i ciekawa. Natomiast jeśli komuś od Patków podobają się bardziej Poljoty to kontestowanie tego uważam za z gruntu niewłaściwe. Można pokusić się wtedy o wykpiwanie czyjegoś gustu. Ale to jest też wujowe, prawie tak wujowe jak Explorer ;)

A kontestowanie Patka Poliotem to rzeczowa recenzja czy demonstracja...gustu a może focha?

Hmm, trzeba by zapytać kontestatora. Ja wyszedłem z założenia, że foch je bezzasadny więc złożyłech to na karb gustu oraz smaku, i żech zaniechał prób oceny tychże.

Edited by gustaw6666

Hmm, trzeba by zapytać kontestatora. Ja wyszedłem z założenia, że foch je bezzasadny więc złożyłech to na karb gustu oraz smaku, i żech zaniechał prób oceny tychże.

Banów nie zbiera się za kiepski gust...

Ban tu nie ma nic do rzeczy, chyba że czegoś nie wiem.

Ban tu nie ma nic do rzeczy, chyba że czegoś nie wiem.

Mówię o historii użytkownika która wielokrotnie wykraczała poza różne poczucie estetyki. Jeśli Cię to nadal nurtuje proponuję priv.

Ja do tego ręki nie przyłożę i nie pokażę już na forum żadnego zakupionego zegarka. Przynajmniej zaoszczędzę swoim Patkom tak "niekonwencjonalnej" krytyki.  :)

Mnie zastanawia tylko jedno. Dlaczego wróciłeś w stylu jakim wróciłeś akurat w tym a nie innym temacie, Nie rób jaj, że Patek nie miał poklasku to zamieniłeś go Rolexa, który przetrwa wszelką krytykę. ;)

Edited by Burns

Mówię o historii użytkownika która wielokrotnie wykraczała poza różne poczucie estetyki. Jeśli Cię to nadal nurtuje proponuję priv.

Priv z Tobą zawsze i wszędzie. Natomiast nie nt. Marka bo obu Was lubię i cenię, oczywiście za odmienne a różnorakie walory.

Taka pogoda a konto @Yody nie wytrzymało i Rolex nie doczekał się zdjęć - no nic, prędzej, czy później wróci - prawda Marek ?

Guest The Lord

Mnie zastanawia tylko jedno. Dlaczego wróciłeś w stylu jakim wróciłeś akurat w tym a nie innym temacie

Pisałem w kilku różnych tematach, a powrót na forum zacząłem od wypowiedzi w wątku dotyczącym nowej kolekcji Maurice Lacroix.