Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Recommended Posts

Guest qhen

Tak sobie poczytałem gdzieś od 850 strony i doszedłem do wniosku że Rolex to jednak stan umysłu. Sorki koledzy ,zegarki macie fajne ale co z tego,że na łapie kasa jak co po niektórym słoma z butów wystaje. Poważnie poziom dyskusji rodem z PGRów.

Tak sobie poczytałem gdzieś od 850 strony i doszedłem do wniosku że Rolex to jednak stan umysłu. Sorki koledzy ,zegarki macie fajne ale co z tego,że na łapie kasa jak co po niektórym słoma z butów wystaje. Poważnie poziom dyskusji rodem z PGRów.

Oczywiscie masz racje.

Dlugo robiles na pgrze?

W sumie uswiadomilem sobie, ze nie znam nikoga kto pracowal, a przeciez nie pisalbys jak tam wyglada dyskusja jakbys nie znal jej z pierwszej reki. :)

Ciepłe piwo. :D

I zimne morze. ;)

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

„Słoma z butów” to rozumiem kpina z mieszkańców wsi...to ma być wyraz Twojej klasy czy ...klasowosci?

Śmiało podrzuć jakiś temat, zegarek pokaż. Podnieś poziom dyskusji.

A kontestowanie Patka Poliotem to rzeczowa recenzja czy demonstracja...gustu a może focha?

A ja myślę, że nie ma co roztrząsać tego tematu po raz enty.

O ile pamiętam, Marek wyraził jedynie swoją opinię na temat urody tarczy i nie negował zegarka jako takiego, a w szczególności mechanizmu.

Wielu z nas wyraża swoje opinie i są one czasami kontrowersyjne i jakoś później się tego tygodniami nie roztrząsa.

Znam wszystkich kolegów z rzeczonej dyskusji i szanuję i mam nadzieję, że mój post zakończy przywoływanie tego porównania .

Peace.

Mariusz

ból d... to też stan umysłu ;)

INSTAGRAM 

Guest qhen

Oczywiscie masz racje.

Dlugo robiles na pgrze?

W sumie uswiadomilem sobie, ze nie znam nikoga kto pracowal, a przeciez nie pisalbys jak tam wyglada dyskusja jakbys nie znal jej z pierwszej reki. :)

,,na pgrze? chyba ,,W''  to tylko swiadczy o poziomie. he he

„Słoma z butów” to rozumiem kpina z mieszkańców wsi...to ma być wyraz Twojej klasy czy ...klasowosci?

Śmiało podrzuć jakiś temat, zegarek pokaż. Podnieś poziom dyskusji.

mylisz sie kolego mieszkancy wsi nie uzywaja juz słomy do butów.Sam mieszkam na wsi wiec wiem. ;p

ból d... to też stan umysłu ;)

owszem ale mnie nie boli d. i mało mnie obchodzi że mierzycie sie na siusiaki.

kiedys Rolex był wyznacznikiem klasy noszącego a teraz to hm... ;)

ok kończe robic OT a Wam życze wiecej luzu bo było nie było marka zobowiązuje.

Podpowiem tak nieco bardziej naukowo. Najlepiej jak napiszesz, że jest "wujowy do potęgi 'n'-tej, gdzie 'n' dąży do nieskończoności" i już nic więcej nie musisz dodawać, bo nie ma nic bardziej wujowego w całym wszechświecie.  :P

Chuck Norris może być innego zdania... :ph34r:

Air-King na powietrzu . Nówka ,więc trzeba było skorzystać wczoraj  z słoneczka i naładować lumę  :D

post-38106-0-34522300-1523274543_thumb.jpg

post-38106-0-22150500-1523274616_thumb.jpg

Pecunia non olet

,,

kiedys Rolex był wyznacznikiem klasy noszącego a teraz to hm... ;)

.

Kolego, żaden przedmiot nie jest wyznacznikiem klasy ...także poza forum poczytaj coś jeszcze albo porozmawiaj z kimś mądrym

Kurcze - a ja myslalem, ze sie spotykalem z goscmi z klasa  :D

Sawcio - a tam jest w ogole luma?  :P  ;)

Edited by artme

Sławomir ten zegarek jest piękny, wiem bo mam ale po tym zdjęciu to bym go kijem nie tknął.

post-68982-0-33617500-1523278827_thumb.jpg

Edited by gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Kurcze - a ja myslalem, ze sie spotykalem z goscmi z klasa  :D

Sawcio - a tam jest w ogole luma?  :P  ;)

Spoko , spoko po chwili na słoneczku ,w zacienionym miejscu pięknie się świeciły wskazówki  w błękicie  :wub:

Pecunia non olet

To dawaj - na co czekasz?   B)  To nie za czesty widok tego modelu  :)

Edited by artme

Jakby w tym airkingu były tylko normlane indeksy 15 30 45... to w takiej cenie byłby pewnie też tylko na zapisy.

To byłby jednym z wielu na Świecie. A tak jest jedyny taki. I to też jest jakiś walor.

To byłby jednym z wielu na Świecie. A tak jest jedyny taki. I to też jest jakiś walor.

Właściciele Fiata Multipli też taka mówią :P  ;)

A moim zdaniem wygląda to świetnie. Cały zegarek z indeksami minut byłby nudny, w dodatku złote (?) indeksy godzinowe ładnie się prezentują na tle tej tarczy. Nic tylko dać na fajne nato I się cieszyć. Moim zdaniem obok Explorer 2 to najfajniejszy Rolex. Chyba zostanę znienawidzony, bo z tego co widzę te dwa modele są przez was gorzej oceniane niż ciepłe piwo :D

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Eplorera II nikt tutaj nie hejtuje, jest mało popularny tak jak i za granicą ale to fajny zegarek który jest jakiś. Mnie najbardziej zastanawia co w tym Airkingu jesg „Air”. Gmt to był zegarek dla pilotów ze względu na możliwość odczytu 3 stref czasowych, a airking nie wiem co ma niby reprezentować.

1dFQTya.png

Przecież pełno jest tzw. pilotów z taką samą funkcjonalnością jak AK.

Biała, ceramiczna Daytona jest niesamowita.

Edited by gustaw6666