Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie kilka tygodni utwierdzilo mnie w przekonaniu, ze na codzienniaka nie ma lepszego zegarka niz Rolex, oczywiscie dla mnie. Mierzylem AP 15300 i 15400, piekne zegarki, ale to nie to, zbyt delikatne. Mnie wystarczy, ze pokrece koronka w Roleksie i wiem za co place. Niektorzy mowia, ze to tylko zwykle zegarki za kosmiczna kase, ale to ch*ja prawda jest. Na zdjeciach faktycznie np. Sub wyglada zwyczajnie, bo jest dla wielu inspiracja, ba, nawet w pierwszm kontakcie nie ma wow, ale wystarczylo mi dwa tygodnie zeby zalapac o co chodzi.

Ja z koniem kopal sie nie bede i jak ktos tego nie rozumie to nie ma sprawy

Teraz tylko nie wiem czy SDDS, SD, GMT MASTER II, czy powrot do Suba ;-)

 

P.S. W moim rankingu jedyny konkurent to Seiko MM ;-)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem bliski zamiany Suba na 15300.

Ale szczęśliwie ustrzegłem się tego błędu i nie sprzedałem Suba :)

 

Pablo, bierz SD od Bartka.

Edytowane przez Tommaso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman dolacza do klubu.IMG_0384_zps8d69049d.jpg

Mnie się podoba ten stonowany charakter w dodatku kolory to faktycznie night and day...ale Karol dziwię się że taki smutny zegar kupiłeś ; ) widać idzie zima.

A zdjęcie z błękitną wskazówką - super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie kilka tygodni utwierdzilo mnie w przekonaniu, ze na codzienniaka nie ma lepszego zegarka niz Rolex, oczywiscie dla mnie. Mierzylem AP 15300 i 15400, piekne zegarki, ale to nie to, zbyt delikatne. Mnie wystarczy, ze pokrece koronka w Roleksie i wiem za co place. Niektorzy mowia, ze to tylko zwykle zegarki za kosmiczna kase, ale to ch*ja prawda jest. Na zdjeciach faktycznie np. Sub wyglada zwyczajnie, bo jest dla wielu inspiracja, ba, nawet w pierwszm kontakcie nie ma wow, ale wystarczylo mi dwa tygodnie zeby zalapac o co chodzi.

Ja z koniem kopal sie nie bede i jak ktos tego nie rozumie to nie ma sprawy

Teraz tylko nie wiem czy SDDS, SD, GMT MASTER II, czy powrot do Suba ;-)

 

P.S. W moim rankingu jedyny konkurent to Seiko MM ;-)))

Mądrego to i dobrze posłuchać :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami jak go długo nie noszę, to mam taki głupi pomysł, żeby go sprzedać.

Ale wtedy go z reguły zakładam i mi przechodzi...

 

00553871838916713341.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Czasami jak go długo nie noszę, to mam taki głupi pomysł, żeby go sprzedać.

Ale wtedy go z reguły zakładam i mi przechodzi...

 

00553871838916713341.jpg

Mam dokładnie tak samo!

Wielokrotnie chodziła mi po głowie sprzedaż, ale jak go założę natychmiast pukam się w czoło!

Ten zegarek naprawdę trudno nie docenić jak się go ponosi- Ci co noszą to wiedzą o czy mówię ;)

Edytowane przez Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co mówicie tylko wystawcie na bazarek :-)

Ja swojego SUBA nigdy nie sprzedam!!! Jak wielu uwazam, ze SUB to jeden z najbardziej uniwersalych zegarkow!!! I trzeba miec go w swojej kolekcji! Jest ponadczasowy "ladny" , "lekki", i doskonaly!!! "poza nie tym,ze nie centruje pirscieniem" :D :D :D

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naszły mnie w tamtym tygodniu głupie myśli żeby sprzedać SUBA, musiałem coś z tym zrobić więc wrzuciłem go na Bonda i już mi przeszła sprzedaż.  Zostaje w nowym wcieleniu.

82640248662166907785.jpg

Edytowane przez S-3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

Nawet całkiem fajnie wygląda na bondzie.

SUB to idealny zegarek i z nim jesteś zawsze i w każdej sytuacji "ubrany"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami jak go długo nie noszę, to mam taki głupi pomysł, żeby go sprzedać.

Ale wtedy go z reguły zakładam i mi przechodzi...

 

 

Mam dokładnie tak samo!

Wielokrotnie chodziła mi po głowie sprzedaż, ale jak go założę natychmiast pukam się w czoło!

Ten zegarek naprawdę trudno nie docenić jak się go ponosi- Ci co noszą to wiedzą o czy mówię ;)

 

 

Naszły mnie w tamtym tygodniu głupie myśli żeby sprzedać SUBA, musiałem coś z tym zrobić więc wrzuciłem go na Bonda i już mi przeszła sprzedaż.  Zostaje w nowym wcieleniu.

Chyba dopadł Was ten sam wirus :D


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba dopadł Was ten sam wirus :D

 

Całe szczęście, że tak prostu uleczalny - przez zwykłe założenie na rękę. :)

Gorzej będzie, jak zmutuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w nowych Sub'ach oraz GMT tarcza jest ceramiczna?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ceramiczna to nie wiem,ale połyskująca to jest.

 

ps.Tomku masz rację,w dodatku przyjemne to leczenie :)

Edytowane przez mikolaj78

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ceramiczna bo wujek Google podejrzanie radośnie przytakuje na "submariner ceramic dial". :)

Ja tkwię na razie na etapie dużo wyższej oceny stylistyki Omeg ale nie wiadomo jak to się rozwinie. Mierząc ostatnio przez pół godziny wszelakie DJ II - Sub'a totalnie pominąłem w rozważaniach a tymczasem dzięki 300M przekonałem się do tego rodzaju zegarka i teraz wszelkie porównania z Subem będą same się nasuwać...


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nazywam etapami dojrzewania do Suba :)

Sam przez to przeszedłem.

1. Falista 300m na mech. 1120 (jaki Sub jest paskudny)

2. Falista 300m na mech. 2500 (Sub jest całkiem całkiem, ale nie dorasta 300m do pięt) 

3. Ceramiczna 300 m (Sub jest równie dobry, ale po co przepłacać)

4. Sub (ale straciłem na tych półśrodkach...)

A serio, to nawet, gdy brałem Suba, to porównywałem go bezpośrednio z ceramiczną 300m i nie byłem przekonany. Do tego zegarka człowiek przekonuje się po miesiącu noszenia, teraz na pewno nie wróciłbym do 300m.

A w salonach przy sztucznym oświetleniu ten zegarek robi okropne wrażenie, nie wiem czy to przez brak AR wewnątrz szkła, co powoduje miliony brzydkich refleksów. Zawsze, gdy byłem w salonie Rolexa Datejusty i Explorer I podobał mi się bardziej.

 

Pozdrawiam

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo, cały czas porównuje Suba do swojej Omegi PO i wszystko mi przemawia za Omegą, zaczynając od samej tarczy w trójwymiarowym logiem przez dekiel - legenda z morskim konikiem a na idealnej bransolecie i jej zapięciu kończąc, wszystko czego Rolexowi brak 

Sam się sobie dziwie, co mnie tak ciągnie do Rolexa, że wcześniej czy później wymienię ją na niego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat zapięcie w Subie bije na głowę to w Omegach IMO.

Ale tarcza w PO rzeczywiście jest ładniejsza - nakładane logo i przede wszystkim krótsza instrukcja obsługi na tarczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgińprzepadnijwężukusicielusiłonieczysta  ;)  Póki co jestem fanem obu marek i mam postanowienie zostać przy Omedze, zbierając jednocześnie na DJ flutted bezel/jubilee  z kwiatkowską tarczą dla żony :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja też jestem fanem obu marek, mam też niebieską AT, która podoba mi się znacznie bardziej niż DateJust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie piszcie tak prosto w oczy ,że emocje wokół Rolexa są silniejsze od racjonalnych powodów którymi raczą się miłośnicy Omegi. Dajcie im i marketerom SG choć cień nadziei...; ) Ja będąc świadom tego procesu zacząłem od razu od Suba i teraz spokojnie przyglądam się kolejnym propozycjom Omegi. Nowe 300 najwyraźniej idą drogą Rolexa - prosta do bólu ( niektórzy mogą powiedzieć - nudna ) tarcza, solidny mechanizm, vintydżowy klimat. Zobaczymy czy marketing Omegi stać na zrobienie z nich blockbustera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.