Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie najfajniejszy, ale najulubieńszy, przynajmniej przeze mnie :) . Gratuluję i będzie się z pewnością bardzo dobrze nosił.

 

Dziękuje.U mnie przy sporej rotacji (1 zegarek max 2-3 dni) kolejny zegarek z datą jest bezsensu,  tym bardziej ,ze ja na datę nie zwracam uwagi.Zawsze wiem ,który jest dzień miesiąca w głowie.Już tak mam.Kolejna sprawa , bez daty jest ładniejszy moim zdaniem.Kiedyś miałem tak ,że zegarki mocno skomplikowane mi się najbardziej podobały.Chrono , rezerwy chodu , datowniki itp...Tylko jakoś z doświadczenia wiem ,że im więcej tych komplikacji tym szybciej się zegarek opatrzy.Tak już mam.

I Hubert Urbański dokładnie taki sam nosi :) Gratulacje i niech się nosi i Tobie.

Dzięki kolego.Tobie też życzę wymarzonego DJ ,choć nie wiem czy dobrze robisz ,że sprzedajesz moona...Może lepiej odczekać uzbierać i kupić drugi....wiem wiem łatwo się mówi... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje.U mnie przy sporej rotacji (1 zegarek max 2-3 dni) kolejny zegarek z datą jest bezsensu,  tym bardziej ,ze ja na datę nie zwracam uwagi.Zawsze wiem ,który jest dzień miesiąca w głowie.Już tak mam.Kolejna sprawa , bez daty jest ładniejszy moim zdaniem.Kiedyś miałem tak ,że zegarki mocno skomplikowane mi się najbardziej podobały.Chrono , rezerwy chodu , datowniki itp...Tylko jakoś z doświadczenia wiem ,że im więcej tych komplikacji tym szybciej się zegarek opatrzy.Tak już mam.

Dzięki kolego.Tobie też życzę wymarzonego DJ ,choć nie wiem czy dobrze robisz ,że sprzedajesz moona...Może lepiej odczekać uzbierać i kupić drugi....wiem wiem łatwo się mówi... ;)

Ah te finanse... Drogie te nasze hobby,a wszystkiego mieć nie można niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie ,dzisiaj się dowiedziałem ,że wyprodukowanie takiego Suba ND to 8 miesięcy pracy manufaktury Rolex.Prawda to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej 8 godzin :D

 

Ps. Super że go już masz, będzie to dobry zakup.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no co Ty :D  :D  :D .Wyprodukowanie zegarka samo.


Raczej 8 godzin :D

Ps. Super że go już masz, będzie to dobry zakup.

Dzięki.Jak 8 h Filip ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex produkuje ok 800000-900000 zegarków rocznie.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie bez sensu.Rolex robi wszystko w ramach własnej manufaktury nie korzysta z żadnych zęwnetrzych dostawców.Czyli 8 h trwa złożenie zegarka, to co miała na myśli Pani w Kruku ?- nie wiem , w każdym razie mówiła ,że jest świeżo po szkoleniu... :D  :D  :D  :D

 

ps.Ale bransoletkę ładnie skróciła. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mówiła o wielu kontrolach jakości jakie Rolex stosuje co w sumie każdy wie, i na końcu, że proces produkcji trwa 8 miesięcy.. :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może jeśli liczymy od momentu wydobycia rudy żelaza do zakończenia produkcji. ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to łączny czas wyprodukowania każdej części, złożenia i testowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mówiła o wielu kontrolach jakości jakie Rolex stosuje co w sumie każdy wie, i na końcu, że proces produkcji trwa 8 miesięcy.. :ph34r:

To jakaś „nowo- mowa szkoleniowa uzasadniająca 8 m- czny czas oczekiwania :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe...   :D  :D  :D  :D ...Znowu ta Pani w salonie Rolexa w Berlinie tłumaczyła ,że czas oczekiwania jest taki długi bo Rolex ma za mało zegarmistrzów.. ;) Tylko czy Rolexowi zależy na zwiększeniu produkcji  ? osobiście nie sądzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Suba. Niech się nosi i rys nie łapie.

...

ps.Ale bransoletkę ładnie skróciła. :)

Ale, że jak

Na Twoich fotkach Pam wyglada prawie na damkę ;), a ogniw w bransolecie Rolka ledwo wystarcza na około 20 cm. Chyba, że w Subie jest jakaś inna długość bransolety.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Suba. Niech się nosi i rys nie łapie.

Ale, że jak

Na Twoich fotkach Pam wyglada prawie na damkę ;), a ogniw w bransolecie Rolka ledwo wystarcza na około 20 cm. Chyba, że w Subie jest jakaś inna długość bransolety.

 

Dzięki kolego.Pisałem o tym , że jak robię fotę na ręku obiektywem makro to zdjęcie mocno przekłamuje.Rozszerza mi łapę a zmniejsza zegarek. ;) W subie poszło jedno ogniwo i teraz mam możliwość zabawy mikro-regulacją.Ja obecnie mam jedynie 19,1 cm w przegubie, tylko ze L2L 6,2 cm.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie Ja Mam nadgarstek 21 cm i w Subie i w Kingu nawet mały luzik zostaje  :)


Pecunia non olet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Ja obecnie mam jedynie 19,1 cm w przegubie, tylko ze L2L 6,2 cm.. :)

Z fotek dałbym ponad 21cm. :) Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foty fajne, zegarek super, a tempo tworzenia kolekcji...onieśmiela. Gratki i niech sie nosi i rys nie łapie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Genovese .

Ja kiedyś na ND nie zwracałem uwagi, ale po przymiarce na spokojnie uważam, że to bardzo fajny zegar


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Genovese .

Ja kiedyś na ND nie zwracałem uwagi, ale po przymiarce na spokojnie uważam, że to bardzo fajny zegar

Mario,

To nie jest zegar dla Ciebie- nie ma złota, lupki, zielonej tarczy albo choć wskazówki, wskaźnika rezerwy od FSO, szafiru jak spodek UFO czy choćby 47 mm ...nuda, nuda, nuda ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foty fajne, zegarek super, a tempo tworzenia kolekcji...onieśmiela. Gratki i niech sie nosi i rys nie łapie :)

 

 

Gratulacje Genovese .

Ja kiedyś na ND nie zwracałem uwagi, ale po przymiarce na spokojnie uważam, że to bardzo fajny zegar

Dzięki koledzy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mario,

To nie jest zegar dla Ciebie- nie ma złota, lupki, zielonej tarczy albo choć wskazówki, wskaźnika rezerwy od FSO, szafiru jak spodek UFO czy choćby 47 mm ...nuda, nuda, nuda ;-)

Robert, ale mnie wypunktowałeś

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od momentu wykopania rudy żelaza, bardzo możliwe

 

 

Gratuluję Suba, Nd stalowy podoba mi się bardziej niż stalowy sub z data


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.