Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Klub Miłośników Zegarków ROLEX

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym się nie zamienił.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Papiery to papiery w nowych modelach tym bardziej są wskazane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Suba NoDate ceramic z całą papierologią pudełkiem zawieszką itp.

Nadarzyła się okazja aby go zamienić na Suba z datą aczkolwiek bez żadnych dokumentów, pudełka itp.

Musiałbym dopłacić do tego interesu 5000zł.

 

Jest to fair deal czy nie bardzo?

Chcesz zrobić interes czy zamienić na zegarek który Ci się bardziej podoba? Patrz czy to dla Ciebie jest ok a nie ludzi pytasz. Jak Ci odpowiada zamiana i nie masz odczucia że ktoś Cię nadciąga to się zamieniaj. A jak mąż wątpliwości to odpuść. Edytowane przez foti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W życiu bym nie zamienił bez papierów. Nawet jak by mi się zegarek podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście w takim przypadku bym się nie zamienił!

Są osoby co napewno chętnie się wymienią i maja pełne komplety.

Daj ogłoszenie na bazarku i coś się trafi.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak papierów w praktycznie nowym egzemplarzu to proszenie się o kłopoty.

Ja bym zdecydowanie odpuścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze dopłacać ze papierów nie ma!

To on powinien Ci dopłacić to 5000zl ze papierów nie ma!

Ktoś może zrobić interes życia! ;)

Nie mówię ze tak jest ale powiecmy ma kradziony zegarek i wymienia go na kompletnego z papierami i do tego 5000zl.

Dobra wymiana.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On chyba Daytone stracił?


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki brak dostępności topowych modeli? Foto z Chrono24 sprzedawcy Fully Lucky Limited z Hong Kongu[emoji16

Wysłane z mojego S9 przy użyciu Tapatalka

Na TRF jest nawet osobny wątek na ten temat - takich handlarzy jest tam koło setki . W Hongkongu są wszystkie zegarki co do sztuki na które czekają „zapisani” w Europie ....czy to jest wina Rolexa? Nie sądzę... Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie Rolexa to czyja?

To on daje się robić handlarzom zresztą jak wszyscy kupujący. I koło się zamyka.

A Ci co kupią u AD myślą, że Pana Boga za nogę złapali.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie pamiętałem :)

Sub jest za tani!!!

Dla nich noszących mam na myśli! ;):D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakby sie prezentowal z bransoleta w barwach coke do kompletub3af6f3b5e2c1eea9093b0f695a55ff9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja :)

 

Szkoda, że z dostępnością tak krucho, czekałem ponad miesiąc...

 

Ale warto było, jeden z niewielu rolków, który mi się gigantycznie podoba, jest spokojny, stonowany, nie świeci Rolexem na odległość i pasuje praktycznie do wszystkiego :)

 

Będzie teraz weekend pełen radochy...

post-98815-0-17682800-1541150796_thumb.jpg

post-98815-0-30379700-1541150806_thumb.jpg


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki - bardzo fajna i jak napisales nie rzuajaca sie w oczy klasyka  B)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi moje stare seiko 5 przypomina :D

Co nie zmienia faktu ze to bardzo ładny stonowany zegarek jest. A luma swieci na zielono czy na niebiesko?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie Rolexa to czyja?

To on daje się robić handlarzom zresztą jak wszyscy kupujący. I koło się zamyka.

A Ci co kupią u AD myślą, że Pana Boga za nogę złapali.

Rolex ma popyt a skąd to nie jego sprawa. Czarne charaktery w tej grze to handlarze i AD którzy im świadomie sprzedają kolejną partię, nie bez winy są też klienci grey market którzy przepłacając ulegają temu szantażowi i sankcjonują mechanizm. Gdyby Rolex sprzedawał wyłącznie przez swoją sieć - mógłbyś go obwiniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celowe blokowanie produkcji wzgledem popytku nazywasz brakiem winy produkujacego? Czy tylko te (jak to nazwales) czarne charaktery sa temu winne, badz ludzie u nich kupujacy?

Kazdy z nas kupuje badz sprzedaje swoje zegarki predzej czy pozniej na rynku wtornym, gdyz taka nasza pasja, jednak ja osobiscie obwiniam za ten stan rzeczy wylacznie Rolexa, Patka czy AP, a nie innych handlujacych. Omega ze swoim Snoopim tez dala ciala. Jesli wypuszcza tak oczekiwana limitke, to niech zazyczy sobie od razu 50k pln i tym samym ograniczy ten proceder a nie sle np. do Polski 3 sztuki, gdzie zwykly smiertelnik bez ukladow nie ma zadnych szans sie na niego zapisac i pozniej musi liczyc wylacznie na te "czarne charaktery".

 

Robia to swiadomie a jesli komus sie udalo zapisac, to nie widze w tym nic zlego, aby zyczyl sobie 2 x wiecej a kto inny za to placil - takie lajf stworzone przez gigantow...  :unsure:

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość awi

A czy popyt nie mógł po prostu wzrosnąć? Ilu zegarków rocznie maja jeszcze wyprodukować? Przecież produkcje nie podnoszę sobie o tak, bo więcej ludzi chce te moje produkty.

 

Ja nie wiem, czy wszystko jest celowo blokowane, czy po prostu jest tez gdzieś jakaś granica, która nie pozwala na podniesienie produkcji do nieskończoność

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja :)

 

Szkoda, że z dostępnością tak krucho, czekałem ponad miesiąc...

 

Ale warto było, jeden z niewielu rolków, który mi się gigantycznie podoba, jest spokojny, stonowany, nie świeci Rolexem na odległość i pasuje praktycznie do wszystkiego :)

 

Będzie teraz weekend pełen radochy...

 

 

Bardzo ładny.Myślę trochę o nim ale chciałbym mieć najpierw możliwość obejrzenia na żywo.Właśnie biała tarcza to dla mnie najlepszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy popyt nie mógł po prostu wzrosnąć?

Tak sie zapewne stalo.

 

Ja nie wiem, czy wszystko jest celowo blokowane, czy po prostu jest tez gdzieś jakaś granica, która nie pozwala na podniesienie produkcji do nieskończoność

W nieskonczonosc pewnie nie, jednak nie jestem w stanie uwierzyc, ze np. Rolex nie jest w stanie Daytony w stali produkowac wiecej niz w zlocie (kwestia wylacznie materialu koperty i bransolety) od wielu lat.

 

PP przynajmniej sie przyznal dlaczego ogranicza produkcje Nautilusa, choc to rowniez dla mnie malo fair w stosunku do klientow  -_- Przeciez to zwyczajne "zmuszanie" do "przeplacania" u handlarzy zamiast zakupu w dobrym guscie i stylu w butiku  B)

 

Czy taka sama sytuacja dzieje sie np. wsrod samochodow luksusowych? Ok - sa marki, gdzie, aby zakupic dany model trzeba spelniac pewne wymogi i same pieniadze nie wystarcza, nie rozumiem jednak dlaczego marka zegarkowa X nie moze w podobny sposob traktowac stalych klientow, badz fanow marki - moze to bylby jakis pomysl a nie tylko blokowanie dostepnosci dla kazdego...

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.