Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można prosić o podpowiedź, jaki symbol ma 5.

To jest wersja produkcyjna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można prosić o podpowiedź, jaki symbol ma 5.

To jest wersja produkcyjna?

To jest GW-9400-3ER z włożonym pozytywnym wyświetlaczem z 1ER :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację.

Tak myślałem, że coś tam było czarowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na WUS, bo zapewne zegarki prezentowane przez piowa są z WUS'a, posiadacze tworzą takie wariacji Rangemana, i wymieniają zarówno bezle i paski jak i moduły/wyświetlacze pomiędzy poszczególnymi wersjami tylko, że niektórzy z nich mają po kilkanaście sztuk Rangemana, więc mają w czym przebierać ;) . W sumie to Casio powinno się od nich uczyć, ponieważ niektóre zestawienia zapewne miałyby wielu nabywców - np. nr 5 i 9, który nie występuje w sprzedaży. Fajnie mógłby również wyglądać 9400-3ER z wymienionym samym wyświetlaczem od94390EJ-9JR. piowa jeszcze nad Twoim zdjęciu brakuje 9400-1ER w czerwonym ubranku, którego post wyżej wrzucił dawid82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ICE masz rację :) 9 mi się nie podoba ale na taką 5 byłoby dużo chętnych. U nas tez takiego pozytywa ma jeden kolega na forum.

 

6BjdVp3.jpgkVAd4Oy.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego kupiłbym od razu.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MrFroyo

 

N2Acmj1.jpg

 

 

Szanowni forumowicze,
jako zadowolony użytkownik Riseman'a postanowiłem go zaktualizować do Rangeman'a.
 
Stąd moje pytanie czy Rangeman posiada coś na wzór menu/pozycji serwisowej, uruchamianej przez odpowiednią kombinację przycisków, pozwalającą sprawdzić poprawność działania solara?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy digidtal G posiada menu serwisowe.. Nawet taki DW-5600 co prawda test samego wyświetlacza ale jest. Modele z solarem i WC maja rozbudowane to menu o chociażby te opcje. Kombinacji klawiszy niestety nie pamiętam..


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby wejść w menu serwisowe należy jednocześnie nacisnąć przyciski A C D E wtedy pojawia się w miejscu nazwy dnia tygodnia napis SLR (test panelu solarnego) lub po naciśnięciu przycisku "D" napis TLT (test automatycznego podświetlenia). Z tego co się orientuję w pierwszym teście po zasłonięciu panelu solarnego powinny pojawić się w miejscu godziny 4 ósemki - wtedy jest wszystko ok, natomiast w drugim teście należy wykonać ruch zegarka w kierunku twarzy i jak się pojawią 4 ósemki to też jest ok. Z menu wychodzi się po naciśnięciu przycisku "E".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MrFroyo

@totek221

Bardzo dziękuję za tak kompleksową odpowiedź.

Miałem pewne wątpliwości co co poprawnego działania panelu solarnego, które ostatecznie udało się zweryfikować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

totek i ja sprawdziłem z ciekawości. Dzięki :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lestaf to chętnie takiego przyjmę :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem i chciałbym się poradzić, zakupiłem ten model i zauważyłem pewien mankament, gdy włączam podświetlenie na górnym wyświetlaczu tam gdzie rysuje się wykres ciśnienia pojawia się czarna/szara plamka (tak jakby znajdowało się coś między wyświetlaczem a powierzchnią oświetlającą). Bez podświetlenia plamka ta jest niewidoczna, gdy patrze pod kątem też nic nie widać (więc chyba nic się nie wylało), wyświetlacz w tym miejscu pracuje poprawnie. Gdyby to był zegarek z odpustu olał bym sprawę jednak jak na elektronika swoje kosztuje. Prosił bym o odpowiedź, czy to normalne i czy reklamowali byście ten produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyglądałem się mojemu 9400 ja nie widze zadnej plamki... Jak płacisz za zegarek ponad 1000zl to ma być wszystko ok więc na Twoim miejscu oddalbym go na gwarancje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam, aby Wigilijny wieczór był ciepły, pachnący ciastem,choinką, rodzinny,

pełen miłych niespodzianek, radości i miłosci. Aby te Święta były spokojne, szczęśliwe i żeby nic absolutnie

nie zmąciło magii, którą niosą.

 

Edytowane przez jacek_25_25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem i chciałbym się poradzić, zakupiłem ten model i zauważyłem pewien mankament, gdy włączam podświetlenie na górnym wyświetlaczu tam gdzie rysuje się wykres ciśnienia pojawia się czarna/szara plamka (tak jakby znajdowało się coś między wyświetlaczem a powierzchnią oświetlającą). Bez podświetlenia plamka ta jest niewidoczna, gdy patrze pod kątem też nic nie widać (więc chyba nic się nie wylało), wyświetlacz w tym miejscu pracuje poprawnie. Gdyby to był zegarek z odpustu olał bym sprawę jednak jak na elektronika swoje kosztuje. Prosił bym o odpowiedź, czy to normalne i czy reklamowali byście ten produkt.

 

...ja w sumie też obejrzałem swoją 94 i też nie widzę żadnej plamy ...oddaj do reklamacji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem i chciałbym się poradzić, zakupiłem ten model i zauważyłem pewien mankament, gdy włączam podświetlenie na górnym wyświetlaczu tam gdzie rysuje się wykres ciśnienia pojawia się czarna/szara plamka (tak jakby znajdowało się coś między wyświetlaczem a powierzchnią oświetlającą). Bez podświetlenia plamka ta jest niewidoczna, gdy patrze pod kątem też nic nie widać (więc chyba nic się nie wylało), wyświetlacz w tym miejscu pracuje poprawnie. Gdyby to był zegarek z odpustu olał bym sprawę jednak jak na elektronika swoje kosztuje. Prosił bym o odpowiedź, czy to normalne i czy reklamowali byście ten produkt.

 

W moim żadnej nieplanowanej plamki nie widać. Najlepiej byłoby gdybyś wrzucił fotkę z tą plamką. Jeżeli jej tam nie powinno być, to ja z pewnością bym reklamował. A jeżeli oddasz na reklamację to byłoby miło, gdybyś podzielił się informacją o sposobie załatwienia sprawy przez sklep/serwis ;) . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.