Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Dzięki za odpowiedź. Rozważałem taką opcję, ale w zwykłym nie podobają mi się właśnie te srebrne czopkośrubki i przyciski, a ponoć wymienić te drugie już nie tak łatwo, poza tym nie znam się na tym i wolałbym nie grzebać w nowym zegarku. Rączka to sprawa drugorzędna, ale jak już jest możliwość wzięcia tej w kolorze desert i z włóknem węglowym, to wolałbym zostać przy tym...

Dzięki,

Maciek

 

Nie chcę Cię martwić ale GW-9400DCJ też ma "srebrne" przyciski, ;) wymianę bezela i paska w żaden sposób nie można nazwać "grzebaniem w zegarku", odkręcasz cztery śrubki ściągasz pasek i bezel, zakładasz nowe i zakręcasz cztery śrubki :D Co do włókna węglowego może i jakaś różnica jest, mam CMJ i jakoś osobiście nie widzę jej zbytnio... Zwykłego Romana używkę w świetnym stanie z gwarancją, można na bazarku spotkać za mniej niż tysiąc - tutaj masz 1725, czyli sporo więcej za dwa czarne przyciski i czarne "śruby", pasek pewnie i tak wymienisz bo jeśli nie kolekcjonujesz "G" a jedynie zamierzasz go używać to wcześniej czy później dojdziesz do wniosku że te "ciapy" to tak średnio pasują do części ubrań i czarny pasek będzie lepszy - skąd wiem? Bo właśnie ściągam czarne ubranie do swojego ;)

Moja pisanka ;)

 

Po dokładnym przyjrzeniu - zmieniłem zdanie... fajnie to zestawienie kolorów wygląda... ;)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze może chodziło o przycisk podświetlenia który jest czarny w DCJ (tak samo w CMJ którego też posiadam i kilku innych modelach). Jak ktoś chce wszystkie czarne przyciski to chyba tylko 9430 :) Jeśli chodzi o części całkowity koszt przebrania czarnego na DCJ to wyjdzie około 410 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, dobrze wiesz że przebieraniec to swego rodzaju podróbka  :P

Nie ma to jak autentyczna wersja a nie jej namiastka  ;)

A to że to kosztuję inaczej, drożej ... to właśnie dlatego bo nie jest przebierańcem  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło słyszeć, Daito. W połączeniu z oryginalnymi czerwonymi elementami wygląda bardzo naturalnie, a poza tym, moim zdaniem, dodaje Range'owi charakteru :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, dobrze wiesz że przebieraniec to swego rodzaju podróbka  :P

 

Wiesz... jak tylko przebierasz to może i racja, ALE zawsze można coś samemu zmienić (np "śruby" sobie o 180 st. przekręcę) i wtedy masz "Indywidualną Wersję Limitowaną"... a to już inna bajka :D  :D  :D

Czyli znaczy że jak ja teraz do CMJ wdupie czarne gacie to se podróbkę zrobię??? No toś mnie pocieszył :D :D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Czyli znaczy że jak ja teraz do CMJ wdupie czarne gacie to se podróbkę zrobię??? No toś mnie pocieszył :D :D

Możemy się zamienić, ja mam czarnego zwyklaka  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę inaczej. Dla mnie modowanie to tworzenie ultra limitki, być może jedynej na świecie. O ile mod jest zrobiony ze smakiem, bo czasem może wyjść coś na kształt podróbki


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy się zamienić, ja mam czarnego zwyklaka  :D

 

Teraz to już gacie idą wiec po temacie - poza tym pewnie byś mi kazal dopłacać do zamiany :P:D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło słyszeć, Daito. W połączeniu z oryginalnymi czerwonymi elementami wygląda bardzo naturalnie, a poza tym, moim zdaniem, dodaje Range'owi charakteru :)

Dla mnie nadaje mu vintage'owego wyglądu. Jak coś z lat 90'

Może to i charakter klasyki? hmm...


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim,

Piszę w sumie z pytaniem o sklep - niestety napaliłem się na rangemana w pustynnych barwach, a w tej chwili za najrozsądniejszą cenę jest on tylko dostępny w sklepie zegarkowy.pl (są od nich zegarki też na allegro) - czy ktoś z Was robił u nich zakupy? Nie wystawiają dodatkowej gwarancji, więc raczej nie współpracują z Zibi (ja jestem zielony w temacie, to mój pierwszy g-shock) - czy ktoś może mnie jakoś nakierować? Z góry dziękuję i miłego dnia,

Maciej

 

PS. Oliwka i czarny odpadają, po prostu nie podobają mi się z wyglądu.

PS. Chcę kupić dwie sztuki (druga dla znajomego).

Miałem tak samo, nie trafiała do mnie totalnie kolorystyka G-shock'ów ale zakochałem się w camo który na zdjęciach wygląda pięknie. Gdy miałem okazje przymierzyć jeden i drugi to camo wypadał słabo (to oczywiście kwestia gustu). Po kilku dniach noszenia czarnego stwierdziłem że jest świetny :D

 

Dwa pytania:

1.) Czy odpowiedź mailowa z Zibi zawsze trwa 3-4 tyg? (dotycząca części),

2.) Według Zibi żółty bezel i pasek "nie występuje w tym modelu" - czy to oznacza że jest dostępny tylko z drugiej ręki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.) Czy odpowiedź mailowa z Zibi zawsze trwa 3-4 tyg? (dotycząca części.

 

Ostatnio tak.

 

2.) Według Zibi żółty bezel i pasek "nie występuje w tym modelu" - czy to oznacza że jest dostępny tylko z drugiej ręki?

Pytaj o bezel i pasek od GW-9430.

To limitka i tylko tak jest oznaczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma może ktoś z kolegów fotki oliwkowego Romana w czarnych gaciach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Waldzior wstawia foty Rangemana w żółtych gaciach, to sezon wiosenny można uznać za otwarty.

Fota jak zwykle żyleta.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyk :)

 

Waldek zadam tendencyjne pytanie, a pasek Ci się nie odbarwia post-33253-0-04146800-1490985884.gif


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza zasada, żeby zegarek się odbarwił: trzeba go nosić, a nie tylko fotografować.

Druga: promienie słoneczne go nie odbarwią.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Marca101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza zasada, żeby zegarek się odbarwił: trzeba go nosić, a nie tylko fotografować.

Druga: promienie słoneczne go nie odbarwią.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A po czym wnosisz, że go nie noszę?

Waldek zadam tendencyjne pytanie, a pasek Ci się nie odbarwia ha ha ha.gif

Trochę pociemniał ale nie widać przebarwień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior - ile już masz ten pasek? 2 czy 3 sezon będzie? Bardzo ładnie się trzyma :)

Też mnie kusi ten żółtek ale w tej chwili dostawca z HK ogarnia mi Kobe. Jak nie ogarnie to zamawiam z ZiBi żółtego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior - ile już masz ten pasek? 2 czy 3 sezon będzie? Bardzo ładnie się trzyma :)

Też mnie kusi ten żółtek ale w tej chwili dostawca z HK ogarnia mi Kobe. Jak nie ogarnie to zamawiam z ZiBi żółtego.

Teraz zaczyna się 3 sezon wiec 2 sezony przenosiłem na ten moment.

W zeszłym roku nosiłem od jesieni pod mankietami i też byłem zaskoczony jakością i brakiem przebarwień.

Xeno też pisał, że mu się nie przebarwienia a nosił go już chyba 3 rok.

Poza tym nigdzie w necie nie widziałem zdjęć przebarwionego, żółtego Romka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po czym wnosisz, że go nie noszę?

Bo najczęściej króluje u CB moim zdaniem MTG. A poza tym z mojej strony to był żart.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo najczęściej króluje u CB moim zdaniem MTG.

 

 

Przecież Waldek MTG na ręce nie pokazuje - tylko jakieś artystyczne foty wrzuca żeby ślinotokiem zalać co niektórych, znaczy nie nosi a Romana na rąsi wystawił, znaczy że nosi  ;)  :D  :D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Jak nie ogarnie to zamawiam z ZiBi żółtego.

Z zibi ostatnio jest tak, że już chyba na ten sezon nie otrzymasz zamówienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na zamówienie czekałem 3 miesiące :D Coś się stało? Bo czekam na dosłanie części (pomylili się) i pisali że maks 4-6 tygodni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba przestali nas traktować poważnie za te nasze zamówienia ;)

Ja na samą odpowiedź mailową czekam drugi miesiąc a ponawiałem zapytanie raz w tygodniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.