Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Ten czarny negatyw na żółtym pasku w necie to wersja BJ, która ma bardziej czarny bezel, a bezel z pozytywa wygląda przy nim na szary więc moim zdaniem nie będzie to wyglądało fajnie


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Lakes zaliczone :D W wysokości pomylił się tylko o 3 metry (biorąc pod uwagę, że to wysokościomierz baryczny to super dokładnie) ale wolę myśleć, że to "oni" pomylili się z oznaczeniem wysokości na szczycie :DDSC00772.jpgDSC00776.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może albo widział gdzieś zdjęcia czarnego podstawowego Rangemana na żółtym pasku??

Widziałem zdjęcia wersji całej czarnej w negatywie na żółtym pasku i wyglądało to fajnie....tylko negatyw na lato.... nie bardzo :/

Przecież pełno takich zdjęć w tym wątku.

Wszystkie od Waldziora :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jemu pewnie chodzi o czarny bezel z żółtym paskiem

 

Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jam to czynił, ale też z negatywem

post-33253-0-97361300-1491513440_thumb.jpg

 

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo dzięki

Właśnie o coś takiego mi chodziło.....

Szkoda, że ten kolor żółty nie jest taki jak w Mudmasterze, tylko bardziej słoneczny niż miodowo-musztardowy ;)....czy jakby to określiła kobieta ;)

Kusi mnie strasznie powrót do Rangemana na lato. Jak czytelność wersji negatyw?? Może bym nabył właśnie 9400bj...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W negatywie w Romanie najlepiej widać godziny i minuty ;)
Jeżeli masz kilka zegarków to negatyw może być jakimś urozmaiceniem, ale dla mnie nie mógłby to być codzienny zegar.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały mod

 

20170407_0947332_zpsf749vk8t.jpg


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nickt - źle odczytałem :)

Takie próby chyba też były, ale Roman moim zdaniem lepiej wygląda w jednolitym kolorze. Masz kilka kolorów do wyboru :)

Negatyw - zawsze zalecam sprawdzenie na żywo, bo w Romku nie jest superczytelny.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu czarne śrubki :D

 

20170407_125429_zpstwrh1j1q.jpg

20170407_1255532_zpsn8ngvrot.jpg


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czego są te śruby?


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;)

 

DSC07249.jpg

 

DSC07244.jpg


Od czego są te śruby?

Też bym się chętnie dowiedział bo pilnie potrzebuję czarnych ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zawodowo :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda zawodowo :)

 

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się że "kawał druta" może tak zmienić zegarek, podszedłem do tematu kliknięcia tego protektora bez przekonania jakiegoś szczególnego - baaaa nawet zachowawczo "zorganizowałem" sobie potencjalnych nabywców rzeczonego "drutu" jakby mi nie podszedł - no i teraz są rozczarowani bo tylko jedną szt odstępuję.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, wygląda kozacko  B)

 - no i teraz są rozczarowani bo tylko jedną szt odstępuję.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czego są te śruby?

Nie chciałem płacić 17zł za jeden czopek więc zamówiłem zwykłe imbusowe  śruby m2x4 czarne matowe. Za dyche mam 10 śrub z wysyłką. Jedyny minus to to, że wchodzą luźno więc owinąłem gwint czarną nicią i wchodzą ciasno. Natomiast m2,5x4 ma za duży łeb śruby o 0,5mm i by nie wpasowało się w ten wypust na łeb ale by wchodziły ciasno.

http://allegro.pl/sruba-imbusowa-czarna-m2x4-gniazdo-imbus-10szt-i5121959254.html

http://allegro.pl/sruba-imbusowa-czarna-m2-5x4-gniazdo-imbus-10szt-i5121986071.html

Ja jestem bardzo zadowolony z efektu i ceny a zawsze można na kropelkę lekko przykleić albo zakupić od razu nakrętki i m2 i skręcić :)

Edytowane przez ShoRtie

GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym się chętnie dowiedział bo pilnie potrzebuję czarnych ;)

Szkoda że szybciej nie wiedziałem bo nie dalej jak 3 tygodnie temu odsyłałem komplecik czarnych do ZiBi. Zamiast 2 przysłali 3 zestawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyo a jak zamawialeś te śruby , po modelu czy po prostu jako śruby ozdobne do bezela GW-9400?

 

G-Life


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamawiałem jako atrapy śrub bezela do GW-9430 (czarne - komplet 4 śrub)

 

Na dokumencie sprzedaży jest: 1045 6248 - WKRETY GW-9430EJ-9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Widze Datio ze mamy podobne spojrzenie na rangemana w protektorze..dla mnie to tez zupelnie inny zegarek

-Brzydko piszac..z tym protektorem zdecydowanie ma wieksze jaja :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że szybciej nie wiedziałem bo nie dalej jak 3 tygodnie temu odsyłałem komplecik czarnych do ZiBi. Zamiast 2 przysłali 3 zestawy :D

No to się nie popisałeś :D

Mogłeś chociaż wspomnieć w temacie że jesteś szczęśliwym posiadaczem tych atrap - na 100% byś chętnego do odkupienia znalazł ;) 

 

 

-Brzydko piszac..z tym protektorem zdecydowanie ma wieksze jaja :))

Lepiej bym tego nie ujął :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś, dzięki jednemu z forumowiczów, dołączyłem do grona szczęśliwych posiadaczy Romana. Po AWG-M100B to dość duży przeskok jakościowo-wielkościowy, jak na razie bardzo mi się podoba. Zacząłem od wersji podstawowej, jak mi się spodoba, być może przejdę na jakiegoś ciekawego negatywa.

 

Niebawem u mnie na kanale unboxing zegarka oraz kilka filmów z Romanem w roli głównej. Jak wiemy o Romanie Matej powiedział już merytorycznie właściwie wszystko, dlatego nie zamierzam dublować jego omówienia modelu, bo nie ma to sensu. Mam za to w planie filmy porównawcze i techniczne na temat Rangemana, zainteresowanych zapraszam na mój kanał.

 

A próbowano kiedyś tu liczyć Romany? Ile by tego wyszło? Kilka setek? Ponad tysiąc? :)52921f712f773ff3846aa407f394506b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie spodziewałem się że "kawał druta" może tak zmienić zegarek, podszedłem do tematu kliknięcia tego protektora bez przekonania jakiegoś szczególnego - baaaa nawet zachowawczo "zorganizowałem" sobie potencjalnych nabywców rzeczonego "drutu" jakby mi nie podszedł - no i teraz są rozczarowani bo tylko jedną szt odstępuję.

Daito, a w jakim kolorze zamawiałeś te bullbars'y ? Czy to "Gun Metal Gray" ? Tylko takie są do wyboru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to "Gun Metal Gray" ?

Jak dla mnie to jest to czarny matowy jest... ale pewnie są tacy którzy znajdą inne nazwy dla tego koloru  ;) 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w takim razie zamawiałeś ? Ebay ? Jaki tam kolor wybierałes ?

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.