Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

może to dziwne w dzisiejszych czasach ale nie posiadam ŻADNEJ karty w portfelu

Rozumiem, spoko, chciałem się tylko upewnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ja w sumie mam też pytanko dotyczącą zakupu Romka z eglobal, jak u Was wyglądał "Stan dostawy" chodzi mi tu o śledzenie przesyłki, u mnie dziś jest na etapie: "Your parcel has arrived at a sort facility" i czy następnie otrzymam już numer przesyłki od kuriera ? O tyle jest to dla mnie ważne, że wyjeżdżam na wczasy i muszę teścia uprzedzić, żeby siedział w domu i czekał bo Romek przyjdzie, trochę się martwię, bo jeszcze zacznie z nim, w nim chodzić.

 

U mnie jak paczka weszła do Polski, do dostałem sms-a z DPD z informacją o planowanym dniu doręczenia. Potem standardowo, jak przy polskich przesyłkach - kolejny sms z datą doręczenia i numerem tel. do kuriera.


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jako że chciałbym spróbować Pompkomana, to mam pytanie.

 

W grę wchodzi oferta z e-global. Kupiłbym DCJ za 1070 zł, ale nie pasuje mi ten pasek camo, mimo że karbon. Kupiłbym więc zwykły za 820 zł. To chyba najtaniej w sieci?

 

I teraz pytanie: jakie jest odczucie noszenia pomiędzy paskiem zwykłym a tym z karbonem? Wiadomo, że karbonowy jest znacznie bardziej trwały, ale jak z komfortem noszenia? Bo jeśli naprawdę karbon nosi się lepiej, to po prostu kupiłbym podstawowy model i dokupiłbym pasek z karbonem. Wiadomo, że to kwestia około 390 zł w świecie zegarków lub trochę taniej w tiktoxie. Timetrend już nie wchodzi w grę. Kupiłbym czarny, czerwony lub żółty i finito.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie paski Romana to dramat i nie ważne czy carbon czy nie, nie da się tego porównać do np. Frogmana którego miałeś.

Zwyklak za 820 zeta będzie najtaniej na eglobalu ale dokupić pasek nie ma sensu jeśli chodzi o samą wygodę noszenia a nie względy estetyczne-koloru.

A w ogóle ten niby pasek z carbonu w DCJ to jakaś podróba, takiej struktury nie widziałem jeszcze w żadnym pasku carbonowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A w ogóle ten niby pasek z carbonu w DCJ to jakaś podróba, takiej struktury nie widziałem jeszcze w żadnym pasku carbonowym.

 

A GWF-1000 macałeś? W/g mnie pasek frogmana ma bardzo podobną strukturę i jest równie plastyczny co ten w DCJ :P


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A GWF-1000 macałeś? W/g mnie pasek frogmana ma bardzo podobną strukturę i jest równie plastyczny co ten w DCJ :P

Macałem ale jak pamiętam chyba to nie carbon był? 

Frog ma taki podobny pasek strukturowo jak w Giezie i jest imo o niebo lepszy niż w tym Romku  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, nie znam się, ale może wstrzymaj się z oceną jakości kilka lat niech trochę używany będzie ;)  Jak dla mnie jest leszy niż w jakimkolwiek Romku jaki miałem czy "macałem" bo jest miękki i dużo wygodniej się go nosi niż inne "G", a rzeszę "historia pokaże", jak się "styra" to przyznam Ci rację, baaaa... browara postawię nawet, na razie, w temacie jakości, uważam że jej nie masz  :)  


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję jest miękki, nawet bym powiedział że taki sflaczały  :D

Dlatego też nie pasuję mi do tego carbonu, wszystkie inne carbonowe jakie miałem czy macałem, rzeczywiście miały taką specjalną strukturę a ten jakby jej nie miał. 

Cóż pewnie jakaś nowa technologia  ;)

Na pewno jest lepszy od zwykłego Romka bo tamten to już jest tragiczny  :P

IMO generalnie paski G są kiepskie, nie chodzi mi o wytrzymałość, tego nie neguję ale o wygodę noszenia.

Najwygodniejszy pasek uświadczyłem w Giezie, do niego nie miałem żadnych zastrzeżeń :)  

Dlatego chętnie zakładam gdzie się da bransy, tylko znowu to generalnie zwijki ... jak żyć?  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znów mały Custom  :)

Zmiana LCD na negatyw z wersji GW-9400RD plus bezel bez napisów.

Self Hand made :)

8944577bcc7aa9f2gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba oryginalna wersja kolorystyczną podoba mi się najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w oryginale DCJ. Bez modów;)

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to się właśnie mylisz szuwarku, ten LCD z wersji NV RD BJ to najczytelniejszy ze wszystkich negatywów jakie były w Rangemanie.

Oliwkowy negatyw to niewypał tu się zgodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wiadomości odnośnie paska karbonowego.

 

W takim razie muszę się zdecydować: albo zwykły Rangeman albo King radyjowy. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to się właśnie mylisz szuwarku, ten LCD z wersji NV RD BJ to najczytelniejszy ze wszystkich negatywów jakie były w Rangemanie.

Oliwkowy negatyw to niewypał tu się zgodzę.

Fakt jest taki ze tej wersji nie macalem :) oliwka w negatywie jak piszesz to tragedia albo gorzej..:) nie jestem fanem wyswietlaczy w negatywie i wiekszosc jakie widzielem sa po prostu nieczytelne ale może jeszcze mało widzialem...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu forumowiczów tyle opinii :)

Mnie osobiście czytelność wersji RD odpowiada zdecydowane bardziej niż oliwki.

 

Natomiast DCJ z tym negatywem hmmmm  - raczej obstawiam jego pozytywną wersję.

 

Jak już o modach rozmawiamy planuję do podstawowej wersji 1CR założyć żółty bezel i niebieski pasek. Zastanawiam się tylko czy ozdobne śruby czarne czy stalowe??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znów mały Custom  :)

Zmiana LCD na negatyw z wersji GW-9400RD plus bezel bez napisów.

Self Hand made :)

 

 

Jak można taką zmianę zrobić? Wyświetlacz można kupić od ręki, czy trzeba zamawiać przez dystrybutora? Jaki jest orientacyjny koszt takiej zamiany?

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można taką zmianę zrobić? Wyświetlacz można kupić od ręki, czy trzeba zamawiać przez dystrybutora? Jaki jest orientacyjny koszt takiej zamiany?

LCD w świat zegarków 40 zł, czekałem około miesiąca.

Wymiana samodzielna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wymiana samego LCD jest skomplikowana ? Orientujesz się może czy pozytyw też się da kupić w takich pieniądzach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.