Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Capri

ale to czekanie na części z zibi to masakra jakaś  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej podoba się w tej konfiguracji żółto czarnej

 

kolekcja Romanów

Fajna kolekcja, robi wrażenie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, ale nie padła odpowiedź na pytanie czy to skomplikowane :D czy raczej plug and play ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno i drugie. Niby plug&play ale i skomplikowane. Przynajmniej tak było przy gwm5610, a przy Romeo nie sądzę aby to było łatwiejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Capri

W 5610 to bajka w porównaniu do GW-9400. Tu dochodzi podświetlanie diodami, ciężkie do złożenia przez mikro sprężynki, 4 sztuki  :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej, już widzę na urlopie, zapowiadają się testy głębinowe piaskowego Romana. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej, już widzę na urlopie, zapowiadają się testy głębinowe piaskowego Romana. :)

Ciśnienie przy nurkowaniu zmienia się zbyt gwałtownie i wyskakuje error, jednak to nie Gwn-q1000 ;) natomiast alti na takich płyciznach generalnie nie działa :( ale to przecież było do przewidzenia ;) pozdrawiam

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Matej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to tak w wielkim skrócie: kupić LCD w pozytywie i wymienić, czy wymienić zegarek na DCJ'ta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DCJ, najbardziej trafiony Roman, którego miałem :)

 

 

Wiem o czym piszesz - też uważam że to najlepsza wersja tego zegarka.

 

DSC08501.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może koledzy wyjaśnicie komuś, kto właśnie zastanawia się nad kupnem Rangemana, dlaczego to najlepsza wersja? ;)

Edytowane przez AndrzejMick

Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może koledzy wyjaśnicie komuś, kto właśnie zastanawia się nad kupnem Rangemana, dlaczego to najlepsza wersja? ;)

 

To pewnie kwestia gustu i upodobań - jeśli chodzi o mnie to bardzo odpowiada mi to zestawienie kolorystyczne, jasny pasek i czarny bezel, sprawiają że zegarek pasuje w zasadzie do wszystkiego, poza tym wygląda ciekawie, pasek niby ma kamuflaż ale nie przeszkadza to tak jak w CMJ i nadaje charakter zegarkowi - czarny przycisk sensora oraz światła też swoje robi - szkoda że wszystkie nie są czarne ale i te dwa, w połączeniu z czarnymi "śrubami" robią świetną robotę.

Ponad powyższe bardzo odpowiada mi pasek w DCJ pod względem miękkości i jakości wykonania - nie wiem jak będzie się sprawował w dalszym użytkowaniu, ale ewidentnie jest to najbardziej plastyczny i miękki pasek jaki kiedykolwiek miałem przy g-shock'u niezależnie od tego czy był to zwykły "G", czy master, czy też premium - a miałem ich sporo.

 

Jest to mój trzeci Roman i raczej zostanie "na stałym stanie magazynowym" ;)

 

Mam nadzieję że sprostałem :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe informacje. ;)

 

Miałeś GW-5000, jakiegoś Gieza, GWF-1000? Możesz porównać miękkość paska w DCJ z paskami w tamtych G-shockach?


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem GWF-1000, którego pasek, przed zakupem DCJ, uważałem za najlepszy, moim zdaniem tutaj jest bardzo porównywalnie, z tym że, w/g mne, DCJ jest bardziej plastyczny


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie kwestia gustu i upodobań - jeśli chodzi o mnie to bardzo odpowiada mi to zestawienie kolorystyczne, jasny pasek i czarny bezel, sprawiają że zegarek pasuje w zasadzie do wszystkiego, poza tym wygląda ciekawie, pasek niby ma kamuflaż ale nie przeszkadza to tak jak w CMJ i nadaje charakter zegarkowi - czarny przycisk sensora oraz światła też swoje robi - szkoda że wszystkie nie są czarne ale i te dwa, w połączeniu z czarnymi "śrubami" robią świetną robotę.

Ponad powyższe bardzo odpowiada mi pasek w DCJ pod względem miękkości i jakości wykonania - nie wiem jak będzie się sprawował w dalszym użytkowaniu, ale ewidentnie jest to najbardziej plastyczny i miękki pasek jaki kiedykolwiek miałem przy g-shock'u niezależnie od tego czy był to zwykły "G", czy master, czy też premium - a miałem ich sporo.

 

Jest to mój trzeci Roman i raczej zostanie "na stałym stanie magazynowym" ;)

 

Mam nadzieję że sprostałem :)

Bardzo podoba mi się zestawienie kolorów na wyświetlaczu, pomarańczowo-czarne kółeczko zawsze przyciąga mój wzrok :) jeśli dobrze liczę, to jest mój piąty Roman i ten chyba też zostaje na stałe, tak wiem, wiem GMario już to mówiłem ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja lód, na zimę ;)

http://www.ebay.co.uk/itm/152649055547

Edytowane przez lemonln

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem GWF-1000, którego pasek, przed zakupem DCJ, uważałem za najlepszy, moim zdaniem tutaj jest bardzo porównywalnie, z tym że, w/g mne, DCJ jest bardziej plastyczny

 

Dzięki za wiadomość. Również pasek od tego Froga uważałem za jeden z najwygodniejszych. Jeśli DCJ ma porównywalny, to wiedz, że dzieje się. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten DCJ... niby zwykły Romek a nie mogę się już go doczekać... :) na dniach będzie bo już przesiadkę do DPD zrobił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie ;)

I jak ci się widzi w tym przebraniu?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przebierałem Romka w czerwony strój, niebieski, czarny, mixowałem kolory ale powiem Ci że Burton zostanie na dłużej :-)

Wyjątkiem mogą być dni kiedy gra reprezentacja w piłe, na te dni założę czerwony pasek :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie ;)

I jak ci się widzi w tym przebraniu?

Zastanawiam się nad białym bezelem do DCJ, myślę że może być ciekawie :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Fajny ten DCJ... niby zwykły Romek a nie mogę się już go doczekać... :) na dniach będzie bo już przesiadkę do DPD zrobił...

Jest niezwykły, zobaczysz - to nie jest zwykły, pozytywny Romek

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.