Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą chyba wolałbym wysłać na serwis do watchshopu niż TT ^_^

Święte słowa bo jak się czyta na forum co potrafią z zegarkami zrobić... :)

Wysyłka do WS priorytet to 80zł Pocztą Polską ale są serwisy u naszych najbliższych sąsiadów i w razie awarii warto się zastanowić czy nie wysłać zegarka np. do Niemiec. Myślę że będzie lepsza i szybsza obsługa niż u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Ja po zakupie Romana od kolegi, który zakupił go w Watchshopie wysłałem do Zibi skany dokumentów, które dostaje się z tego sklepu, czyli czystą europejską kartę gwarancyjną oraz potwierdzenie zamówienia. W odpowiedzi z Zibi otrzymałem informację, że potrzebna jest karta gwarancyjna i dowód zakupu oraz że europejska gwarancja daje dwa lata okresu gwarancyjnego w Zibi, a międzynarodowa jeden rok. Zapytałem zatem ponownie, czy w takim razie przesłane dokumenty są wystarczające, tj. CZYSTA karta gwarancyjna i potwierdzenie zakupu bez wyszczególnionej ceny zakupu. Otrzymałem odpowiedź, że tak, są wystarczające.

Należy jeszcze zwrócić uwagę na to, że na stronie Casio US widniała informacja, wskazująca firmy sprzedające zegarki G-Shock w Stanch, które nie są objęte programem oficjalnej dystrybucji i zakup w takich firmach nie jest objęty oficjalną gwarancją Casio. Trochę to dziwne, gdyż przecież jeżeli są to oryginale zegarki to chyba je wynieśli po cichaczu z fabryki hehe tylko jak to sprawdzają-przecież zegarki nie mają swoich indywidualnych numerów na deklu (chyba że w środku ). WS to oficjalny sprzedawca Casio w UE i tutaj łachy nie robią :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy jeszcze zwrócić uwagę na to, że na stronie Casio US widniała informacja, wskazująca firmy sprzedające zegarki G-Shock w Stanch, które nie są objęte programem oficjalnej dystrybucji i zakup w takich firmach nie jest objęty oficjalną gwarancją Casio. Trochę to dziwne, gdyż przecież jeżeli są to oryginale zegarki to chyba je wynieśli po cichaczu z fabryki hehe tylko jak to sprawdzają-przecież zegarki nie mają swoich indywidualnych numerów na deklu (chyba że w środku ). WS to oficjalny sprzedawca Casio w UE i tutaj łachy nie robią :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

O, tego nie wiedziałem. W takim razie, jak zegarek przyjdzie do nabywcy, należy zeskanować dołączone dokumenty i przesłać do Sochaczewa z zapytaniem o gwarancję. Ciekawe, co powiedzą na takiego "Amerykana". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalisz -dobre ciśnienie dzisiaj :)

Matej któryś z nas ma nie wykalibrowany sensor bo u mnie w Kaliszu takie ciśnienie.. :) :)

 

QDbMlNg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej któryś z nas ma nie wykalibrowany sensor bo u mnie w Kaliszu takie ciśnienie.. :) :)

 

 

Tamto zdjęcie w okolicach godziny 14 Kalisz/Szałe, teraz mam tak :)b2f1d6e5ecce34679efa758bdcfa3c3c.jpg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też z tego korzystam fajna strona i apke maja... u mnie z barometrem w telefonie i pogodynka sie zgadza ale jak patrze na wykres to troszku za niskie :) trzeba bedzie kalibracje zrobic chyba.

 

A jednak nie trzeba kalibrować... :) :)

 

"Dlaczego ciśnienie pokazane na meteorogramach różni się od ciśnienia podanego na innych stronach lub odczytanego na barometrze?

Ciśnienie przedstawione na meteorogramach jest ciśnieniem zredukowanym do poziomu morza. Dodatkowe informacje można też znaleźć w dalszej części naszych odpowiedzi (sekcja "Część meteorologiczna").

 

Niekiedy ciśnienie to nazywa się również zredukowanym. To właśnie tę wartość podaje się w prognozach pogody po to, aby uniknąć jednoczesnego podawania wysokości nad poziom morza, na której dokonano przewidywań lub pomiar"

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie :) 

Przymierzam się do zakupu kolejnego G-Shocka po GA110 :) 

 

Zastanawiam się nad Camo Rangemanem, ale martwi mnie duża ilość komentarzy głównie zagranicznych użytkowników o wadliwości mocowania paska (urywa się po jakimś czasie) oraz wadliwość sensorów. 

 

Zakup planuje z eglobal, a jak wiadomo gwarancja tam jest tylko na rok. Ta wersja Rangemana natomiast kosztuje tam 1000 zł, a nie jak w Polsce od 2000, a tyle dopłacać to już przesada. 

 

Bardzo prosiłbym o jakieś info od was drodzy użytkownicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wystarczającą rekomendacją jest popularność GW-9400 (ostatnio w wersji DC właśnie) wśród tutejszych forumowych "wyjadaczy" ;)

Korzystaj zanim cena na eGlobal poszybuje w górę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem były przypadki zerwanych mocowań ale ile tego było w porównaniu do ilości sprzedanych egzemplarzy? Pewnie z 1% :P Myślę, że to nie jest tylko problem Romka ale również innych modeli z takim samym mocowaniem. Jak ktoś zaciska pasek na łapie tak, że krew nie dochodzi do dłoni to nie maì co się dziwić, że uszy nie wytrzymują to jest tylko plastik :D

 

Co do sensorów jakoś nie kojarzę problemu, pewnie też mały %

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A szkoda że to tylko plastik. Metalowa koperta rozwiązałaby problem pompkomana ;)

Byłby prawie idealny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic dziękuje za odpowiedzi :) 

 

Jutro jade do sklepu przymierzyć czy, aby na pewno i bede pewnie zamawiał z eglobala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przymierzysz to nie będziesz chciał już zdjąć.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówić, że Rangeman jest wadliwym modelem, to jak twierdzić, że wino za 4,90 jest najlepsze :D

Elisek, przestań bo uznam, że to prowokacja ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówić, że Rangeman jest wadliwym modelem, to jak twierdzić, że wino za 4,90 jest najlepsze :D

Elisek, przestań bo uznam, że to prowokacja ;)

 

No wiesz, jak się miało te 16 lat to było najlepsze :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad Camo Rangemanem, ale martwi mnie duża ilość komentarzy głównie zagranicznych użytkowników o wadliwości mocowania paska (urywa się po jakimś czasie) oraz wadliwość sensorów. 

 

 

To może nie pytaj nas o zdanie tylko "zagranicznych użytkowników" - bo ten temat ma 520 stron, "kilku" kolegów tutaj ma GW-9400 i jakoś nie specjalnie słychać cokolwiek ani o "wadliwości mocowania paska" ani o "wadliwości sensorów"... widać nie jesteśmy obiektywni i podstępnie ukrywamy wady tego zegarka aby nakręcić Casio  jak największą sprzedaż... ;)  


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matej-"Ostatni dzień urlopu na sportowo :)"

 

Kończ Matej ten urlopik i do roboty bo1 miejsce jeszcze czeka w pudełeczku

Edytowane przez G-Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.