Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

No w końcu jak modne są różowe polówki, czy koszule dla facetów (ja bym nie założył), to i zegarki laski swoim MENom też kupują w tym kolorze :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu jak modne są różowe polówki, czy koszule dla facetów (ja bym nie założył), to i zegarki laski swoim MENom też kupują w tym kolorze :D

Co do różowych koszul i polówek to wiecie że 90% kobiet uwielbia mężczyzn w różowych koszulach ale 90% mężczyzn w różowych koszulach nie lubi kobiet... :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z użytkowników grupy na facebooku na pytanie o nowe modele , dostał odpowiedź z oficjalnego profilu G

Na 2018 ma wyjść jakaś nowa edycja Romka :)

Ciekawe co to będzie :D

Dobrze, że jeszcze mam co sprzedać na pewno to będzie coś ekstra, choć zawsze początki nowego modelu są dla niego ciężkie tak jak były dla rangemana gdy miał zastąpić risemana

<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak wypuścili kermita :rolleyes: , z tego co mi wiadomo nie ma go w oryginale , wszystko to customy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do różowych koszul i polówek to wiecie że 90% kobiet uwielbia mężczyzn w różowych koszulach ale 90% mężczyzn w różowych koszulach nie lubi kobiet... :) :)

Dobre, dobre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do różowych koszul i polówek to wiecie że 90% kobiet uwielbia mężczyzn w różowych koszulach ale 90% mężczyzn w różowych koszulach nie lubi kobiet... :) :)

Dokładnie, bardzo słuszne spostrzeżenie. :) Podobnie jak kobiety miedzy sobą dzielą się takimi oto spostrzeżeniami: - Wiesz, poznałam ostatnio faceta, od razu złapaliśmy wspólny temat, gadaliśmy jak starzy znajomi, on przewidywał, co chcę powiedzieć, niemal czytał mi w myślach, wiedział, co mnie trapi i jak temu zaradzić, był bardzo czuły, miły, opiekuńczy - po prostu ideał! Niestety okazało się, że już ma chłopaka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha tego nie znałem dobre..... :) :)

U mnie w pracy ostatnio kolega przyszedł w różowym polo i różowych krotkich spodenkach w krate... wszystko z nim OK nawet na Romka go namowiłem i jest zachwycony zegarkiem ale jeżeli chodzi o ubiór jest pod dużym wpływem żony :) :)

Jak stwierdził później sam pierwszy i ostatni raz popełnił taki bład... do tej pory nie ma lekko :)

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż... są tacy, których ubiera kobieta,

są też tacy co ubierają kobietę,

i na szczęście, są jeszcze faceci, którzy kobiety tylko rozbierają ;)

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plum...

 

DSC08416.jpg

 

DSC08420.jpg

 

DSC08383.jpg

 

Edit:

 

Dorzucę jeszcze "lustereczko":

 

DSC08407.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa masakra teraz go chcę jeszcze bardziej :wub:


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa masakra teraz go chcę jeszcze bardziej :wub:

Nie Ty jeden, a miałem więcej G nie kupować :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iYr3w8B.jpg


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W istocie, ładny jest. Narazie się ładuje na słoneczku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu Roman hehe, to już chyba 5 Roman, który do mnie trafił-3 pozytyw :)

Muszę przyznać, że bardzo ładnie wygląda w realu.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Zgłaszam zapotrzebowanie na recenzje tej wersji w wydaniu filmowym B)

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam zapotrzebowanie na recenzje tej wersji w wydaniu filmowym B)

Bardzo chętnie powiem o nim parę słów :) dzięki. Powielać recenzji to już chyba nie ma sensu ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jedzie do mnie DCJ... :) wstawiacie tak fajne foty że ciężko sobie pozniej odmowic :)

A jak z podswietlaniem w DCJ? Ladnie swieci rownomiernie czy jest chmurka z jednej strony. Bo przy zwykłym Romku to różnie mi sie trafialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kumpla na Romka namówiłem z eglobala i klnie na mnie. Zapłacił Przelewem 24 bo Paypalla nie posiada i od czwartku wisi status oczekuje na płatność, a e-maili im wysłał chyba ze 100.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.