Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

jest kilka wersji gw9400 Love the Sea and the Earth...wystarczy poszukac

rzeczywiście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mój 9400 dziś ma status: Your parcel has arrived at DPD, please follow this link for further information... Zamówienie z 22.01, może piątek hmm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRJ miał ładniejsze przyciski i czarną szlufkę i sprzączkę-ech nigdy nie można mieć wszystkiego ;) ale BJ jest bardzo ładny

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Czy wersja 9400-BJ ma lepszą czytelność niż standardowa oliwa 9400-3ER?

Jak wypada porównanie czytelności BJ a SRJ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wersja 9400-BJ ma lepszą czytelność niż standardowa oliwa 9400-3ER?

Jak wypada porównanie czytelności BJ a SRJ?

Oliwa to chyba najgorsza czytelność w wyświetlaczu negatywowym GW-9400.

BJ ma takie posrebrzane indeksy i są lepiej widoczne niż w SRJ.

Nie miałem jeszcze wersji NV  - ale ta BJ jest naprawdę ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś chce mojego gw_9400 wala się po bazarku a ja nie mogę nic kupić ????


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież już wszyscy mają ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyczytałem w instrukcji, że mimo 20 Bar nie jest zalecane głębsze zanużanie, a jedynie powierzchowne podczas pływania. Rozumiem, że to nie Frogman, ale bez przesady. Oczywiście uznaję to za żart lub błąd w druku  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz do jakiego zegarka to była instrukcja?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok już doszedłem, trochę za szybko czytałem i mam kiepskiej jakości scan ;) Strona 68... tabelka... nurkowanie powierzchniowe. Zaraz pod tabelką wpis: Nie używać tego zegarka podczas nurkowania z akwelungiem. Oczywiście chodzi o GW-9400.

Edytowane przez artsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedźcie mi czy przy włączonej opcji power save przed całkowitym wygaszeniem wyświetlacza następuje najpierw wyłączenie górnej części tj. daty i dnia? Pytam bo wydaje mi się że wczoraj coś takiego zaobserwowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedźcie mi czy przy włączonej opcji power save przed całkowitym wygaszeniem wyświetlacza następuje najpierw wyłączenie górnej części tj. daty i dnia? Pytam bo wydaje mi się że wczoraj coś takiego zaobserwowałem.

Nie, wg mnie nie. Prawdopodobnie miałeś na górnym wyświetlaczu ustawiony przypadkowo wykres barometryczny, który wyszedł poza zakres, stąd brak wyświetlenia na górnym wyświetlaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom, to nie to, bo jak ustawiony jest wykres ciśnienia to pozostanie data. A co jeśli noszę na ręku zegarek po 2 w nocy to wiadomo że się nie wygasi ale czy podejmuje próby synchronizacji? Bo gdy wymusza się ręczną synchronizację to właśnie znika data i dzień tygodnia. Pytam bo przyznam że gdy zobaczyłem że zniknęła data i dzień to nacisnąłem byle jaki klawisz i wszystko wróciło do normy a że było to w sobotę po 2 w nocy i miałem w sobię już ponad 0,5l :-) to nie skoncentrowałem się nad tą sytuacją i teraz próbuje to wyjaśnić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, faktycznie, tak mogło być - spojrzałeś pewnie na zegarek w momencie, gdy właśnie podejmował automatyczną próbę synchronizacji. Dawno nie miałem Romana w ręku, bo już poszedł do ludzi kilka miesięcy temu, więc odpowiedziałem Ci z pamięci nie sprawdziwszy na żywym organiźmie.

Także reasumując wszystko z Twoim Romanem jest w porządku. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman przyszedł z wymiany i od razu na servis ;)  B)

wl3zIwy.jpg
Słońca mu jescze potrzeba ale tego u mnie jak na lekarstwo ostatnio.
Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś pokazać jak się komponuje zielony bezel z tym paskiem?


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ciekawie, założyłem na chwilę ale nie pomyślałem żeby zdjęcie zrobić.Ustrzeliłem własnie pasek burtona za 290 zlotych,tak że na lato jak znalazł.

Jak bardzo Ci zależy to mogę przekładkę zrobić ale w internetach taki monter napewno się znajdzie.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy żółty do gw-9400 pasek występuje w wersji bez karbonu ? Chodzi o zwykły pasek w kolorze żółtym(bezel widziałem za około 50 zł) jeżeli tak to macie namiary na sklep online gdzie występuje on i jest oryginalny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie występuje. Żółty oryginalny tylko z carbonem.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi pokazuje 4.02 godzinę aktualizacji, to mam rozumieć, że dopiero za 5-tym razem udało aię połączyć?

Edytowane przez artsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłacz auto i sam aktualizuj w dogodnych do tego warunkach, według mnie to jedyna i najbardziej sensowna odpowiedź na problemy z auto aktualizacją.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy żółty do gw-9400 pasek występuje w wersji bez karbonu ? Chodzi o zwykły pasek w kolorze żółtym(bezel widziałem za około 50 zł) jeżeli tak to macie namiary na sklep online gdzie występuje on i jest oryginalny ?

Chcesz mieć żółty, trzeba bulić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

mam pytanko chce kupić rangemana jednak w sklepach stacjonarnych u mnie w okolicy gdzie można dotknąć i zobaczyć są standardowe kolory czarny bezel i jasny lcd -  niestety ja w zakupie myślałem o olivce gw-9400- 3 - zawsze to cos innego:)

 

stad moje pytanie

jak wygląda czytelność negatywnego lcd w tym modelu - podświetlenia itd? 

 

z góry dziękuje użytkownikom za każda podpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.