Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wszystko. To nienormalne!

Ja bym umył szkiełko, bo bym nie mógł na to patrzeć :D

Ale to takie moje dziwactwo ;)

 

A wykres jest w porządku.

O kuźwa, faktycznie - nie spojrzałem dokładnie. Popieram Cię, czyste szkiełko zawsze i obowiązkowo. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak Romek jest w pracy :) jutro doprowadzę wyświetlacz do porządku, mnie też to razi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewna informacja?

Uc raczej na bank się tym zainteresuje.to strona com a nie pl lub jakaś europejska i daninę najpewniej trzeba będzie opłacić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie coś tknęło i wszedłem na stronę eglobalcentral ale z końcówką com a nie pl.

Na stronie dla amerykanów kupon VALENTINES działa cały czas i można płacić od razu przez paypal . Po rabacie Roman wychodzi 716,60zł  :)

attachicon.gifVALENTINES.jpg

Jakby różnica cenowa była naprawdę duża to można próbować zamawiać z innych sklepów, ale za 60 zł nie warto ryzykować, że doliczą cło.

 

A tak z innej beczki do kogo mam się zgłosić z prośbą o instrukcję obsługi po polsku bo w tym co zamówiłem i ciągle czekam :angry: chyba nie będzie (mogę się mylić to mnie poprawcie). Wiem, że jest instrukcja na youtubie którą nagrał Matej (świetna robota), ale chciałbym ją mieć jeszcze w papierze (wydrukuje sobie :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie macie rację, gra nie warta świeczki, ale z drugiej strony jak to mawiają nasi przyjaciele z izraela, mieć 50zl a nie mieć, to już stówa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mlyko jeżeli mieszkasz w bloku na piętrze i wychodzisz z zegarkiem z domu ;) to wykres zawsze możesz mieć poszarpany.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Daito  ;)

 

To ja dziękuję - niech się nosi ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20180221_164421_zpsqgma3myg.jpg

Jak ktoś chętny to bazarek. Nówka nie noszony.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trollu jak porównanie z g 9300?


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest moje pierwsze spotkanie z Romkiem więc wiem, co brałem. Mud jest dla mnie zgrabniejszy, pasek w romku jest świetny, wygoda - dla mnie chyba są na tym samym poziomie (no może większy plus dla romka za w/w pasek, w mudzie jest sztywniejszy). A co dalej to zobaczymy jak chwilę go ponoszę ;) zobaczymy jak obsługa stopera (często używam) ale w romku może lepsza kombinacja przycisków (reset - chyba że można to zmienić ale jeszcze nie czytałem instrukcji). Przyski na pewno lżej chodzą - czy to plus - nie wiem, lubiłem pracę przycisków w mudzie, nic z przypadku się tam nie działo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DST musi być na auto żeby odbyła się automatyczna synchronizacja (multiband) tak ? czy co ? bo nie wiem czy problem występuje u mnie w domu (ściany,itp)czy jest problem z automatyczna synchronizacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DST musi być na auto żeby odbyła się automatyczna synchronizacja (multiband) tak ? czy co ? bo nie wiem czy problem występuje u mnie w domu (ściany,itp)czy jest problem z automatyczna synchronizacją.

Nie musi. Nie ma to wpływu na to czy synchronizacja się odbędzie. Mają wpływ natomisat timer i alarm baro. Jeżeli są włączone to do synchronizacji nie dojdzie.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ma, pisze "BARO" w lewym dolnym  rogu od wskaźnika barometru nMwyWOt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i musi być włączona funkcja synchronizacji.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapoznaj się z filmikiem kolegi z forum i będziesz wszystko wiedział...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ale nie było o włączeniu funkcji synchronizacji,czyli ? Ktoś odpowie ?

Edytowane przez buldoggg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostkę dodam, że również w instrukcji obsługi jest to opisane.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie filmiki mateja oglądałem które dotyczą tego modelu zegarka,widocznie Zapomniałem albo przeoczyłem

 

Macie racje-jest

 

Czyli wychodzi na to że zegarek nie chce się połączyc automatycznie u mnie w mieszkaniu bo jak wystawie go za okno i wymusze sunchro to łapie sygnał l3

Edytowane przez buldoggg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw w nocy na parapecie od zachodniej strony (jak masz możliwość) "na siedząco" tarczą do okna i sprawdzisz. Jak nie pozostaje synchronizacja ręczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pozostaje synchronizacja ręczna.

Jak nie, to pozostaje NORMALNE używanie zegarka i nie zawracanie sobie głowy pierdołami. Jego dokładność to w przybliżeniu +/- 15 sekund w skali miesiąca. Kiedyś się tam zsynchronizuje.

Ta technologia została wprowadzona żeby zegarek był bardziej bezobsługowy, a nie żeby się ciągle przejmować czy się synchronizacja w nocy powiedzie czy nie.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.