Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

Delikatnie rzecz ujmując - co najmniej słabo. Idź w pozytyw - będziesz bardziej zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, na dodatek oliwka jest w samym ogonie jeżeli chodzi o czytelność lcd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delikatnie rzecz ujmując - co najmniej słabo. Idź w pozytyw - będziesz bardziej zadowolony.

mam troszkę dość - zegarek czarny i pozytywny lcd - znudził się na innych modelach- ale ten pozytywny byl bardzo czytelny - wiec pozostaje chyba odrazu zmiana bezela :) żeby jakoś było inaczej:) - zielona obudowa całkiem całkiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to już na pewno lepsza opcja. Tym bardziej, że kombinacji bezel/pasek w różnych kolorach jest tyle, że na pewno się nie znudzi za szybko. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niespodzianka, miał być na 15 marca a przyszedł po 2 dniach. To teraz będę dłużej czekał na bezel z atrapami :wacko: B)

ede97fa89678cbb3a3c891e9c3205c6a.jpg

 

Też myślałem o olivce w negatywie, ale jak zobaczyłem na żywo to stwierdziłem nigdy w życiu.

9c958b231fadf5ca8c34927bd87a95ca.jpg

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz już pasek, to koniecznie weź bezel i czarne śrubki-atrapy.

 

Powtórzę zdjęcie:

 

IMG_8144-768x512.jpg


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba DCJ przebiore na biało.Bezel ma być do 6 tygodni ale raczej wcześniej atrapy są na miejscu, myśle jeszcze nad rocznicowym deklem z żółtka. :ph34r:
Naginam do paczkomatu po następny pasek :o

Żółtek?
8b8aaad873d85a68f8b2dc8ebc41add2.jpg

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się, mam i ja !!! Mój pierwszy G-SHOCK, kupiłem w TT.

 

post-102891-0-74522400-1518788436_thumb.jpg

Edytowane przez krzysiek05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młody Roman :D Gratulacje, no i dobry początek obrałes.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post więc witam wszystkich.

Czytam i czytam ten dział o Romanie i postanowiłem, że to będzie mój pierwszy zegarek od baaardzo dawna, chyba od czasów liceum. Wieczorem zamawiam na eglobal bo akurat jest dobra cena na niego. W stacjonarnych sklepach przymierzałem kilkadziesiąt modeli g shocków i Roman najlepiej wygląda na moim nadgarstku. Jak tylko dojdzie to wrzucę zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiaj, wrzucaj, używaj - z Romana na pewno będziesz zadowolony. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile czasu ta bateria potrzebuje (w ciemności) żeby się wyładować do zera ? chodzi mi o to że np zegarki bez solara wytrzymują np 2-3 lata(np moj tissot t-race) a ile ten wytrzyma zamknięty w ciemności ? pytam bo zegarek zakładam 1-2 razy w tygodniu (moja praca mi nie pozwala na noszenie zegarka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek przechodzi w tryb uśpienia i wytrzyma pewnie nie krócej jak te zwykłe bateryjne.

Możesz spać spokojnie.

W instrukcji jest o tym,ale nie chce mi się teraz tego szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie chodzi mi o to co napisałeś,bo ja jestem przed zakupem gw-9400 i po przeczytaniu paru postów myślałem że taka bateria wytrzymuje np 3 tygodnie w ciemności( post mniej więcej taki-wystawiaj zegarek na parapet,wystawiaj go tylko jak masz możliwość na działanie słoneczne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Kupiłem zegarek, G-SHOCK GW9400. Kupiłem nowy, w okazyjnej cenie i to z dystrybucji Zibi. Możecie rzucić okiem czy oryginał?

Ja uważam, że tak, ale potrzebuje potwierdzenia :) 

PS. zegarek jest super!

post-103261-0-58713600-1518877396_thumb.jpg

post-103261-0-50909600-1518877403_thumb.jpg

post-103261-0-45682200-1518877412_thumb.jpg

post-103261-0-92048200-1518877417_thumb.jpg

post-103261-0-31027700-1518877422_thumb.jpg

Edytowane przez mlyko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bądź spokojny - to oryginał. A czy cena okazyjna to już bym dyskutował... :) Niemniej gratuluję dobrego wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale nie powinno pisać na dekielu Japan?

Kurcze, mnóstwo ustawień i kalibrowania. Co do ceny to u mnie ten zegarek  jest w cenie 1540zł to wiesz... Różnica jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie powinno, bo zegarek jest składany w Tajlandii.

 

Zaś jeśli chodzi o dobrą cena za Romana, to zajrzyj na eglobal. Natomiast 950zł jak na polską dystrybucję jest całkiem niezłą ceną, tylko... po co? Z gwarancji raczej i tak nie skorzystasz, bo Romki się generalnie nie psują.

A odnośnie ustawień to najpierw obejrzyj sobie filmik Mateja z omówieniem tego modelu. Po obejrzeniu nie będziesz potrzebował instrukcji.

 

https://youtu.be/zlbaXe9CMLE

Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależało mi na czasie i miałem okazję, a o GW 9400 marzyłem od dłuższego czasu. I to nie ostatni G-Shock na mojej ręce, Bardzo je polubiłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Capri to Twoja kolekcja? Pokaz więcej fotek pomarańczowego.


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę ustawić temperaturę na zegarku tak, aby pokazywał dobrze? W każdym miejscu? 

Chodzi o to, że jak ustawię temperaturę taką jaką mam w domu (oczywiście zegarek na ręce dłuższą chwilę) i już ma temperaturę ciała wtedy kalibruje pod temperaturę w domu, ale po wyjściu na podwórko jest już źle. Przykład z dzisiaj. W domu miałem 23°C tak ustawiłem na zegarku, po wyjściu na podwórko ( z 2h byłem na świeżym powietrzu) zegarek pokazywał 15°C, a na dworze było 2°C

Nie da się tego ustawić tak jak ma być, prawda?

Lepiej ustawić tak, by pokazywała prawidłowo po zdjęciu zegarka i odstawieniu go na jakiś czas? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz skalibrować temperaturę ale nic Ci to nie da jak będziesz chciał prawdziwego pomiaru z zegarkiem na ręce. Zawsze temperatura ciała będzie przekłamywać pomiar.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Z gwarancji raczej i tak nie skorzystasz, bo Romki się generalnie nie psują.https://youtu.be/zlbaXe9CMLE

Tom, też tak uważałem a tydzień temu mój Burton wrócił z serwisu Zibi - padły sensory ciśnienia, temperatury oraz wysokości. Tak że lepiej mieć gwarancję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom, też tak uważałem a tydzień temu mój Burton wrócił z serwisu Zibi - padły sensory ciśnienia, temperatury oraz wysokości. Tak że lepiej mieć gwarancję :)

Szczerze mówiąc wolałbym kupić nowy moduł niż słać zegarek do naprawy w serwisie Zibi, raz wysłałem Kinga "negatywa" i nigdy więcej tego nie zrobię - lekarz zabronił mi się denerwować :D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.