Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

NOWY RANGEMAN OFICJALNY FILMIK


Casio powinno wypuscic ladowanego frogmana przeciez nurek nie przebywa 24h w wodzie

Rangeman powinien byc zasilany naturalnym zrodlem energii jakie jest slonce...gw9400 rangeman byl by idealem gdyby byly w nim fazy ksiezyca I bardziej przyjazny soft...to dalo by sie zrobic


Casio G Shock GW9400BJ 1JF Rangeman

Casio G Shock GXW-56-1BJF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strach lodówkę otworzyć... :unsure:

 

:D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze trzeba dodać, że gw-9400 byłby idealny, gdyby można było w nim pompki robić...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:P

Edytowane przez dziadyga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze lepszy, gdyby liczył je podwójnie :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie udało mi się trafić ubranko Kermita!  :wub: 

 

post-98587-0-82145400-1515844866_thumb.jpg

Edytowane przez G-Shock Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wreszcie udało mi się trafić ubranko Kermita!

Wygląda zacnie, graty. A jak oceniasz jakość względem oryginalnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wyglądzie nie powiedziałbym że jest to nie oryginalny produkt.
Aczkolwiek na rogach schodzi z niego delikatnie warstwa lakieru , pod spodem na szczęście jest praktycznie taka sama (ten sam kolor) , ciężko to nawet na zdjęciu uchwycić.
Samo spasowanie , idealne  , jestem pod wrażeniem że jest to nie oryginalny produkt mimo wszystko

Edytowane przez G-Shock Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolor. Mógłbym nosić :)

Jest lakierowany, czy mi się zdaje?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradźcie - przymierzałem w TT Romana i decyzja zapadła- chcę go mieć

(Co ciekawe podczas wizyty zaproponowano mi cenę z 1550 na 1000) i teraz pytanie, brać wersję podstawową i później ewentualnie bawić się z kolorami, czy dopłacić i brać DJC ? Co myślicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panowie doradźcie (...) dopłacić i brać DJC?

Dopłacić? DCJ jest aktualnie po 970zł... :)

 

A który kolor, to już kwestia gustu. Jeśli i tak podoba Ci się DCJ, to bierz DCJ, bo w razie czego ubranko czarne łatwiej i taniej dostać do niego, niż do czarnego ciuchy od DCJ. Z drugiej zaś strony zwykły czarny jest od DCJ tańszy o 200zł.

 

Ja brałbym czarny, bo czarny mi się po prostu najbardziej podoba i do wszystkiego pasuje. Zresztą miałem i byłem zadowolony z tej kolorystyki. DCJ ma nieco inną barwę wyświetlacza, ponoć nieco czytelniejszą, ale w tej kwestii niech wypowie się ktoś, kto ma/miał obie wersje. @Matej, jak sądzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

D DCJ ma nieco inną barwę wyświetlacza, ponoć nieco czytelniejszą, ale w tej kwestii niech wypowie się ktoś, kto ma/miał obie wersje.

Tomasz DCJ ma mniejszy kontrast wyświetlacza od zwykłej wersji pozytywowe.j


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz DCJ ma mniejszy kontrast wyświetlacza od zwykłej wersji pozytywowe.j

To fakt, mnie to strasznie irytuje, oczywiście pod odpowiednim kątem ale w podstawowej wersji pod kątem kontrast jest w miarę zachowany. Przypomina mi to trochę taki kontrast jak w starych G.

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w podstawce kontrast troche lepszy ale DCJ ubranko zdecydowanie bardziej na propsie. Mam oba i przez chwile zastanawiałem się który sprzedać ale chyba oba zostawię bo za leniwy jestem na przebieranki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopłacić? DCJ jest aktualnie po 970zł... :)

 

A który kolor, to już kwestia gustu. Jeśli i tak podoba Ci się DCJ, to bierz DCJ, bo w razie czego ubranko czarne łatwiej i taniej dostać do niego, niż do czarnego ciuchy od DCJ. Z drugiej zaś strony zwykły czarny jest od DCJ tańszy o 200zł.

 

Ja brałbym czarny, bo czarny mi się po prostu najbardziej podoba i do wszystkiego pasuje. Zresztą miałem i byłem zadowolony z tej kolorystyki. DCJ ma nieco inną barwę wyświetlacza, ponoć nieco czytelniejszą, ale w tej kwestii niech wypowie się ktoś, kto ma/miał obie wersje. @Matej, jak sądzisz?

Tomek ja zdecydowanie jestem za DCJ. Bardziej podoba mi się środek, te kolorowe niuanse, czarny przycisk, śrubki.... zawsze można kupić czarne ubranie i będzie nietuzinkowy pozytywowy czarnuch :) można sobie Burtona zrobić ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek ja zdecydowanie jestem za DCJ. Bardziej podoba mi się środek, te kolorowe niuanse, czarny przycisk, śrubki.... zawsze można kupić czarne ubranie i będzie nietuzinkowy pozytywowy czarnuch :) można sobie Burtona zrobić ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Zgadzam się z Tobą - każdy widzi w Romku co innego. :) Mi Romek DCJ też się podoba i jeszcze parę lat temu, jak jeszcze biegałem w bojówkach by mi nawet pasował, ale teraz po prostu nie miałbym go do czego założyć. Ale zegar jako-taki podoba mi się bardzo. I niewiele brakowało, jak wszyscy mieli wakacyjny szał na Romana DCJ, bo cena na eglobalu spadła do 1080zł, też bym kupił, ale na szczęście się powstrzymałem. A teraz jest jeszcze o stówę tańszy i jakoś nie widzę wysypu nowych DCJ, tak jak w wakacje. :) Produkt sezonowy wychodzi na to. ;) Niemniej zegar sam w sobie jest zacny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem tak: przesiadłem się z podstawowej wersji na DCJ.

Pomimo lekko gorszego kontrastu nie żałuję.

Do wersji AlmostBurton i mojej wersji granatu jest idealny.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupujecie bezele i paski do G-Shocków?

Na lato chciałbym swojego przebrać na czerwono. Dlatego wolę się poradzić, bardziej doświadczonych forumowiczów.

Z youtuba (Matej subskrybcja kanału jest) widziałem, że nie jest to trudne i jako całkowity laik, amator powinienem sobie poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo znany portal aukcyjny.

Nazwa zaczyna się na a... i nawiązuje do muzyki ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

eD7XWpe.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupujecie bezele i paski do G-Shocków?

Na lato chciałbym swojego przebrać na czerwono. Dlatego wolę się poradzić, bardziej doświadczonych forumowiczów.

Z youtuba (Matej subskrybcja kanału jest) widziałem, że nie jest to trudne i jako całkowity laik, amator powinienem sobie poradzić.

Świat Zegarków Jasło Adam Łępa, też ma części i chyba można jakiś rabat jak się należy do grupy fb - oczywiście dziękuję bardzo za suba :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świat Zegarków Jasło Adam Łępa, też ma części i chyba można jakiś rabat jak się należy do grupy fb - oczywiście dziękuję bardzo za suba :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Rabacik 13% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Potrzebuję instrukcji pl do "Romka".

Jakby ktoś mógł poratować, z góry dziękuję. :)

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki to widok na wskazaniu barometru,temperatury oraz wysokości mnie zaskoczyl. Macie jakiś pomysł jak to naprawić? Oczywiście przed wysyłką do serwisu bo to ostateczność.

post-95798-0-87386300-1516174501_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.