Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Seven

GW-9400 Rangeman

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z moim zegarkiem casio 9400 mianowicie zuwazyłem że mam pekniete mocowanie paska czyli trzeba by było wymienić korpus szkła oraz pokrywki tylnej , lecz szukam wszedzie i nie moge znalezć prosze o pomoc i czy wogole mozliwa jest wymiana tego elementu? szary element korpus na zdjeciu o to mi chodzi .

Oczywiście, pytaj w Krainie Czasu albo w Świecie Zegarków.

 

https://www.swiatzegarkow24.pl/produkty/4680-oryginalna-koperta-obudowa-casio-gw-9400-gw-9400-1.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest koperta ;)

A gdzie dokładnie jest pęknięcie?

tu gdze wkreca sie sróbki paska 

To jest koperta ;)

A gdzie dokładnie jest pęknięcie?

tu gdze wkreca sie sróbki paska 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ta cene to chyba lepiej nowego Rangemana kupic ;)

no własnie masakra co?

a ponoć takie niezniszczalne gówno nie zegarek!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie zahaczyles zegarkiem o cos na tyle mocno, ze sruba mocujaca wyłamała uszy. To tylko plastik jak by nie było.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie masakra co?

a ponoć takie niezniszczalne gówno nie zegarek!!!!

Jak Ci za bardzo nie zależy na tym zegarku to sklej te pęknięcia, a następnie przyklej bezel na kopertę, wtedy powinno trzymać.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci za bardzo nie zależy na tym zegarku to sklej te pęknięcia, a następnie przyklej bezel na kopertę, wtedy powinno trzymać.

05e51f44fa8cc86ca197bb855b34b75c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam gadacie, to da radę :D ale bezela już nie zmieni ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci za bardzo nie zależy na tym zegarku to sklej te pęknięcia, a następnie przyklej bezel na kopertę, wtedy powinno trzymać.

Tytuł "Miszcza porady"  mu dać :D :D :D     drinks.gif


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał wydać 5 stów, to bym taki wariant na pewno wziął pod uwagę.

Jeżeli to tylko pęknięcie, a nie wyłamane ucho, to może się udać, a w razie niepowodzenia strata jest niewielka.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem tutaj nowy i mam pytanie. Czy ktoś może wie gdzie można kupić czarną szlufkę i klamrę do gw9400 np. taką jak jest w pasku burton?

Edytowane przez dolegr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem tutaj nowy i mam pytanie. Czy ktoś może wie gdzie można kupić czarną szlufkę i klamrę do gw9400 np. taką jak jest w pasku burton?

Aliexpress, ebay, czasem coś na forach g-shockowych dostaniesz, ale to wszystko "podróby". Oryginałów luzem nie dostaniesz, tylko z paskami.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aliexpress, ebay, czasem coś na forach g-shockowych dostaniesz, ale to wszystko "podróby". Oryginałów luzem nie dostaniesz, tylko z paskami.

Dzięki za odpowiedź, też tak myślałem bo już trochę tego szukałem i nie mogłem nigdzie znaleźć. Nic pozostaje mi tylko kupić pasek burtona i spróbować sprzedać z srebrną sprzączką i szlufką. Niestety ale prawdopodobnie jestem uczulony na tworzywo z którego jest wykonana srebrna sprzączka i szlufka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś popełniłem wczoraj :P Musze powiedzieć że nawet fajnie siadło :wub: 
 

post-95535-0-22142600-1581444240_thumb.jpg


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem już pierwsze oferty na używane/nowe 1BER pojawiły się na grupach FB :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i będzie jak z kingiem BB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiela?

825


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie teraz na lepiej zakupić Romana? Jednak bez niego nie da się żyć..

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.