Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TeJot

Sondaż – zegarek klubowy Chronos-Art 2015.

SONDA ZAINTERESOWANIA:  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądałem, dotykałem, przymierzałem na ostatnich warsztatach zegarmistrzowskich - to jest to !

1. Zarezerwowany
2. Santino
3. cook
4. vidi
5. gniewko
6. zetore
7. norbie
8. carlito1
9. Bartek79
10. cer_tom
11. Daito
12. Jaro-swatcH
13. bert69
14. jlw
15. @rtur
16. Kubama
17. Mcfly
18. Stawko
19. proki1971
20. Seb
21. Irekm
22. krzysiek29
23. sir_cassius
24. khor
25. chronofil
26. antygraffitex
27. jacek_sek
28. Bosson
29. KrzychuS 

30. rk7000

31. trebor444

32. JakubT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klubowiczów (wyniki ankiety i głosy przemawiające za nietuzinkowym zegarkiem) Paweł Jankowski przygotował specjalną ofertę dla forumowiczów:

 

Regulator Chronos-Art na skonstruowanym przez siebie module
- bazujący na Unitas Swiss Made
- trzy kolory cyferblatu do wyboru
- dekiel grawerowany 3D wizerunkiem boga Chronosa
- pasek hand made wraz z sygnowaną klamerką
- możliwość dodatkowej personalizacji tarczy poprzez położenie wskazówki godzinowej (górnej): nad lub pod okręgiem z indeksami rzymskimi
- inkrustowana kasetka z drewna palisandrowego
- cena Regulatora dla klubowiczów wyłącznie w tym projekcie - 11 900 zł      

- równocześnie Regulator nie wyklucza nabycia zegarka na bazie Deja-Vu określonego warunkami w tym wątku.

 

 

Przykładowe wizualizacje:

 

mk6p.jpg

6bc0.jpg

jr6e.jpg

 

 

 

Bardzo proszę osoby które już wpisały się na listę o potwierdzenie chęci nabycia zegarka Chronos-Art dodatkowym postem w wątku ze wskazaniem „Regulator” bądź „Deja-Vu” – na tej podstawie zaktualizuję obecną listę uczestników projektu.

Osoby aktualizujące zadeklarowane wcześniej uczestnictwo upraszam o nie kopiowanie już listy, tylko odrębny post. 

 

 

Kolejnych nowych chętnych (nie wpisanych dotąd na listę) zapraszam do dopisania się końcu listy wg dotychczasowego porządku:

- skopiowanie powyższej listy z zachowaniem obecnej formy,
- sprawdzenie czy nie ma błędu,
- dopisanie się (swój nick) na końcu wraz z podaniem modelu.             
     


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że jako klubowiec 2015r. będzie robiony zegarek nie ten za 6 k, którego wizualizacja była podana na początku tematu a ten droższy, a ten regulator to jest dodatkowy zegarek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że jako klubowiec 2015r. będzie robiony zegarek nie ten za 6 k, którego wizualizacja była podana na początku tematu a ten droższy, a ten regulator to jest dodatkowy zegarek ?

Podpinam się pod pytanie-zrozumiałem podobnie.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski regulator wygląda przepięknie na tej wizualizacji. Takie połączenie Voutilainena i Lederera.

 

Chętnie taki bym kupił, ale muszę go najpierw zobaczyć na żywo.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Chronos-Art zostanie wybrany na zegarek klubowy 2015 to będzie mógł być zrealizowany w dwóch wariantach:

 

1. Chronos-Art na bazie Deja-Vu z porcelanową tarczą w cenie max 6000 zł.

2. Chronos-Art Regulator w trzech wersjach kolorystycznych w cenie 11900 zł.

 

Trzeciej opcji (czyli jak się domyślam tej w ankiecie 6000 - 8000zł) jak na razie nie ma, z prostej przyczyny braku konkretnych pomysłów w tym zakresie.  


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deja-Vu niestety, bo regulator fantastyczny, ale budżet już mniej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wszytsko w zasadzie jasne tylko jeszcze jeddno - jaka minimalna ilośc osób wymagana jest do każdego z tych zegarków aby był tym klubowcem oraz kiedy będzie ostateczna wersja zegarka na bazie Deja-Vu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo! znacznie ciekawszy ten regulator. Deju-Vu wydawał mi się jakiś niespójny. A czy mógłbym prosić o wizualizację z czarną tarczą jak w tym blu, jeśli czarny wchodzi w grę w ogóle.

 

72_blu.jpg


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Chronos-Art zostanie wybrany na zegarek klubowy 2015 to będzie mógł być zrealizowany w dwóch wariantach:

 

1. Chronos-Art na bazie Deja-Vu z porcelanową tarczą w cenie max 6000 zł.

2. Chronos-Art Regulator w trzech wersjach kolorystycznych w cenie 11900 zł.

 

Trzeciej opcji (czyli jak się domyślam tej w ankiecie 6000 - 8000zł) jak na razie nie ma, z prostej przyczyny braku konkretnych pomysłów w tym zakresie.  

 A ewentualny  pilot? Prawie się materializuje..


pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo i podziekowania dla Pawla za ta inicjatywe! Z checia podpialbym sie pod Regulatora na 2015 r. Mozna prosic o blizsze informacje dotyczace modyfikacji mechanizmu i jego ostatecznego wygladu tzn. np. stosowanych zdobien czy tez bedzie to podstawowa wersja? Jaki bedzie material zastosowany do wykonania tarczy?

Bardzo tez przydalby sie sampel dla podjecia ostatecznej decyzji. Bylaby mozliwosc prezentacji takowego w niedodleglej przyszlosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W

- cena Regulatora dla klubowiczów wyłącznie w tym projekcie - 11 900 zł      

 

Żeby podjąć decyzję na jaki zegarek się zadeklarować, chciałbym poznać cenę regulatora ,jaka obowiązuję poza tym projektem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby podjąć decyzję na jaki zegarek się zadeklarować, chciałbym poznać cenę regulatora ,jaka obowiązuję poza tym projektem.

 

To napisz PW do Pawła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby podjąć decyzję na jaki zegarek się zadeklarować, chciałbym poznać cenę regulatora ,jaka obowiązuję poza tym projektem.

 

Mysle, ze nie zdradze tu wielkiej tajemnicy. Rozmawialem kiedys wstepnie z Pawlem o tym regulatorze i normalna cena jest sporo wyzsza. Dlatego uwazam, ze w tym przypadku Pawel zachowuje sie bardzo fair w stosunku do nas oferujac tak konkurencyjna cene. Mysle rowniez, ze zegarek jest jak najbardziej tego wart. Ponawiam jednak moja prosbe z dwoch postow wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie jestem chętny na regulatora- ale musiałbym dowiedzieć się więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam co do Regulatora to tarcze są wykonane z tytanu niebieska  i niemieckiego srebra ,rodowane lub złocone

Moduł to własny projekt i wykonanie

Pozdrawia  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niesamowicie podoba mi się jasny regulator, ale jest to już spora cena wymagająca gruntownego przemyślenia.

Panie Pawle, czy mogę prosić o podanie wymiarów koperty? Interesuje mnie grubość oraz lug-to-lug, czyli całkowita długość zegarka włącznie z uszami.

Czy jest gdzieś dostępne zdjęcie z boku, żeby można było ocenić wyprofilowanie uszu?

 

Pozdrawiam

Tomek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Regulatory są piękne. Widziałem prototyp w realu. Koperta nie błyszczała się tak, jak na wizualizacjach. Już dokładnie nie pamiętam, ale giloszowanie było chyba też trochę inne niż na renderach.

W każdym razie prototyp zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.

Oczywiście jestem wstępnie zainteresowany, ale w tej cenie fajnie byłoby mieć koronkę inną niż w Deja vu i pasek z aligatora od któregoś z forumowych strapmakerów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niesamowicie podoba mi się jasny regulator, ale jest to już spora cena wymagająca gruntownego przemyślenia.

Panie Pawle, czy mogę prosić o podanie wymiarów koperty? Interesuje mnie grubość oraz lug-to-lug, czyli całkowita długość zegarka włącznie z uszami.

Czy jest gdzieś dostępne zdjęcie z boku, żeby można było ocenić wyprofilowanie uszu?

 

Pozdrawiam

Tomek 

 

Z tego co rozmawiałem z Pawłem, wiem że może w razie takiej potrzeby odpowiednio dopasować nachylenie uszu koperty do konkretnego nadgarstka. Wydaje się to bardzo dobrym rozwiązaniem. 

 

 

I jeszcze zdjęcie uszu, które znalazłem:

 

3p6a.jpg

"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulator ! Zorganizuję raty! Bezkompromisowy projekt na długie lata!

Na spotkaniu klubowym koniecznie do "wglądu" dla zainteresowanych!


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulator ;)


Omega seamaster planet ocean chrono orange, tag hauer grand carrera callibre 36 rs, longines evidenza ---->???
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.