Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TeJot

Sondaż – zegarek klubowy Chronos-Art 2015.

SONDA ZAINTERESOWANIA:  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@TeJot rozumiem, ze podejmniesz sie pilotowania tego projektu? Dobrze by bylo, zeby ktos to ogarnol, poprowadzil, ewentualnie udzielal wyjasnien i updateowal. Chyba lepiej zdjac ten obowiazek z Pawla, ktory moglby na spokojnie poswiecic sie produkcji.

 

Sorrki za offtopa ale mam pytanako czy moze ma ktos z nadgarstkiem 17 - 17,5 cm zegarek od Pawla? Mam taki wlasnie nadgarstek a nie mialem okazji zapoznac sie z zegarkiem na zywo. Wszelkie uwagi uzytkownikow i zdjecia mile widziane. Zegarek jest jednak dosc masywny i zastanawiam sie jak bedzie wygladal na nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TeJot rozumiem, ze podejmniesz sie pilotowania tego projektu? 

 

Tak.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deja%20Vu%2001.jpg

 

Deja%20Vu%20klamra.jpg

 

:D


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zarezerwowany
2. Santino
3. cook - Deja-Vu
4. vidi -Regulator
5. gniewko - Regulator
6. zetore
7. norbie - Regulator
8. carlito1
9. Bartek79
10. cer_tom
11. Daito
12. Jaro-swatcH - inny projekt do 6000zł
13. bert69 - Deja-Vu
14. jlw
15. @rtur – Regulator
16. Kubama
17. mcfly - Deja-Vu
18. Stawko – Regulator
19. proki1971
20. Seb
21. Irekm
22. krzysiek29
23. sir_cassius - Regulator
24. khor - Regulator
25. chronofil
26. antygraffitex
27. jacek_sek -Regulator
28. Bosson – Regulator
29. KrzychuS
30. rk7000
31. trebor444
32. JakubT - Regulator
33. Kroll_czarli - Regulator
34. Star – Regulator
35. Maze123 - Regulator

 

 

Jeśli będzie Regulator, to ja odpadam z przyczyn finansowych (11-12k zł za zegarek, to dla mnie nie do "przełknięcia"). DejaVu - do przemyślenia, choć porcelana, mimo estetyki, nie przemawia do mnie. Najbardziej chciałbym ChronosArta z tytanowo-"niemieckosrebną" tarczą. Taki zegarek chodził mi po głowie od roku i jako "forumowiec" byłby dla mnie najlepszą opcją.

 

2.jpg

med_gallery_28697_779_5705169.jpg

 

 

Regulator jest przepiękny, ale poza moim zasięgiem... przynajmniej w obecnej chwili (i na rok-dwa do przodu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TeJot a czy rozwazana jest mozliwosc zaprojektowania innej koperty pod ten Regulator (bardziej subtelna, mniej industrialna)? Mysle, ze jakies modyfikacje by sie tutaj przydaly. Mysle, ze troche bledem jest, ze wszystkie zegarki Pawla niezaleznie od stylistyki tarczy wkladane sa w ta sama koperte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, (Pań nie zauważyłem a szkoda),

 

Paweł zaproponował dwie opcje z kilkoma wariantami personalizacji.

 

Pierwsza opcja Deja-Vu

- porcelanowa tarcza z małą sekundą

- dostępne wariacje: spersonalizowany dekiel grawerem 3D, możliwość przesunięcia tarczy bądź koronki w ramach zastosowanych Unitas

 

Druga opcja Regulator

- dostępne wariacje: trzy (może cztery) wersje kolorystyczne tarczy

 

Oprócz tego każdy zegarek z powyższych można dopasować do swojego gustu wybierając:

- kolor paska (czarny bądź granatowy),

- rodzaj mocowania paska do uszu koperty: za śrubkami bądź bardziej delikatna wersja bez śrubek (zdjęcia poniżej)

- stopień nachylenia uchu koperty (ma to znaczenie zwłaszcza przy wąskich nadgarstkach)

 

Ne ma możliwości zmiany kształtu koperty, zastosowania innej koperty, zmiany wymiarów, innych pasków, innych tarcz.

 

Proszę abyśmy się tego trzymali.

 

Jeśli macie inne potrzeby to bardzo proszę o bezpośredni kontakt z Pawłem i dokonanie indywidualnego zakupu.

 

Jaro-swatcH,

w tym projekcie nie ma opcji którą wybrałeś. Jest jeszcze dużo czasu na decyzję.

 

Zdjęcia kopert ze śrubami uszu i bez:

 

g84d.jpg

 

 

r9ln.jpg


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest  można zamówić zegarek indywidualnie i osoby zainteresowane innym zegarkiem serdecznie zapraszam 

Pozdrawiam  :)

Co do koperty to chcę aby była moim znakiem firmowym 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TeJot a czy rozwazana jest mozliwosc zaprojektowania innej koperty pod ten Regulator (bardziej subtelna, mniej industrialna)? Mysle, ze jakies modyfikacje by sie tutaj przydaly. Mysle, ze troche bledem jest, ze wszystkie zegarki Pawla niezaleznie od stylistyki tarczy wkladane sa w ta sama koperte.

Indywidualna koperta  znacznie podrożyłaby projekt.


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga opcja Regulator

 

Oprócz tego każdy zegarek z powyższych można dopasować do swojego gustu wybierając:

- stopień nachylenia uchu koperty (ma to znaczenie zwłaszcza przy wąskich nadgarstkach)

 

 

To bardzo dobra wiadomosc. Pytanie tylko jak w praktyce bedzie mozna takie nachylenie wybrac. Chyba Pawel musialby przedstawic kilka wersji z roznym nachyleniem tak by mozna bylo z tego wybrac lub nawet ewentualnie zrobic probe nadgarstkowa.

Rozumiem, ze w przypadku koperty bez imbusowych śrubek mocowanie paska jest nadal na srubki a nie zwykle teleskopy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, (Pań nie zauważyłem a szkoda),

 

Paweł zaproponował dwie opcje z kilkoma wariantami personalizacji.

 

Pierwsza opcja Deja-Vu

- porcelanowa tarcza z małą sekundą

- dostępne wariacje: spersonalizowany dekiel grawerem 3D, możliwość przesunięcia tarczy bądź koronki w ramach zastosowanych Unitas

 

Druga opcja Regulator

- dostępne wariacje: trzy (może cztery) wersje kolorystyczne tarczy

 

Oprócz tego każdy zegarek z powyższych można dopasować do swojego gustu wybierając:

- kolor paska (czarny bądź granatowy),

- rodzaj mocowania paska do uszu koperty: za śrubkami bądź bardziej delikatna wersja bez śrubek (zdjęcia poniżej)

- stopień nachylenia uchu koperty (ma to znaczenie zwłaszcza przy wąskich nadgarstkach)

 

Ne ma możliwości zmiany kształtu koperty, zastosowania innej koperty, zmiany wymiarów, innych pasków, innych tarcz.

 

Proszę abyśmy się tego trzymali.

 

Jeśli macie inne potrzeby to bardzo proszę o bezpośredni kontakt z Pawłem i dokonanie indywidualnego zakupu.

 

Jaro-swatcH,

w tym projekcie nie ma opcji którą wybrałeś. Jest jeszcze dużo czasu na decyzję.

 

Zdjęcia kopert ze śrubami uszu i bez:

 

g84d.jpg

 

 

r9ln.jpg

Tejot, żeby uścislić. Zarówno Regulator jak i Deja-vu beda tym klubowcem 2015, nie ma znaczenia ilu będzie chętnych na każdy z nich, czy tez jest jakiś wymóg minimalnej ilości ( ja biore pod uwage tylko Deja-vu z uwagi na cenę ale na razie jest malo chętnych na ten modeli obawiam się czy Paweł nie odpuści tego modelu i nie skupi sie tylko na Regulatorze) I druga kwestia. Czyli jak rozmumiem, jeżeli Deja-vu tez będzie tym klubowce, to każdy indywidualnie będzie orkreslał czy chce np. tarcze normalną czy tez przesuniętą a co za tym idzie koronkę, czu tu już wszyscy chętni ne ten zegarek musza sie dogadać i wybrać czy ma być tradycyjnie czy z przesunięciem. Bo inny kolor paska dla każdego chętnego na ten model czy dodanie śrubek myslę, że nie robi problemu ale inna tarcza i inne miejsce kroronki pewnie już tak.

Z góry dzięki za wyjaśnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest długość lug to lug regulatora? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

DejaVu - do przemyślenia, choć porcelana, mimo estetyki, nie przemawia do mnie. Najbardziej chciałbym ChronosArta z tytanowo-"niemieckosrebną" tarczą.

 

Tez wolalbym taka opcje.

Troche tez szkoda, ze prowadzaca duza iloscia glosow opcja druga ankiety nie jest w ogole brana pod uwage.

Moze w tym przedziale cenowym bylo by mozliwe zaprojektowanie zegarka z wyzej wymienionym typem tarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deja%20Vu%2001.jpg

 

Deja%20Vu%20klamra.jpg

 

:D

 

Zastanawiam sie tez nad trwaloscia tarcz porcelanowych ktore to w zegarkach narecznych beda wystawiane na wstrzasy i uderzenia.

Na pierwszym zdjeciu sa tez widoczne jakby pekniecia porcelany miedzy indeksami 4 i 5.. czy tylko tak mi sie wydaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie tez nad trwaloscia tarcz porcelanowych ktore to w zegarkach narecznych beda wystawiane na wstrzasy i uderzenia.

Na pierwszym zdjeciu sa tez widoczne jakby pekniecia porcelany miedzy indeksami 4 i 5.. czy tylko tak mi sie wydaje?

To gałęzie drzew się odbijają w szkle. ;-)


Tarant napisał: Albowiem w polskim piekle nie ma diabłów do pilnowania. Którykolwiek z kotła się zbytnio wynurzy zaraz jest przez rodaków z powrotem w smołę wciągany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Bardzo Proszę osoby zainteresowane zakupem zegarka o określenie swoich preferencji co do tarczy i koloru paska bo możemy dyskutować do 2016 r Dekiel będzie wspólnym elementem zegarka 

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawle ale masz na myśli chętnych na Regulatora czy tego na bazie Deja-Vu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o tarczę to konkretnie co, bo jak rozumiem w tej cenie 6k mówimy jedynie o porcelanowej. Czyli dopuszczalne zmiany to rodzaj indesków, cyfr, prosta czy przechylona a co za tym idzie umiejscowienie koronki - co jeszcze Pawle można w ramach tego projektu zmienić, bo pewnie jakieś wklęsłości w tarczy to juz odpada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza grawerowana ,porcelanowa ,indeksy arabskie lub rzymskie czcionka nie podlega zmianie ,tarcza prosta lub pochylona i Panowie błaga o umiar

Pozdrawia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zarezerwowany
2. Santino
3. cook - Deja-Vu
4. vidi -Regulator
5. gniewko - Regulator
6. zetore
7. norbie - Regulator
8. carlito1
9. Bartek79
10. cer_tom
11. Daito
12. Jaro-swatcH - inny projekt do 6000zł
13. bert69 - Deja-Vu
14. jlw
15. @rtur – Regulator
16. Kubama
17. mcfly - Deja-Vu
18. Stawko – Regulator
19. proki1971
20. Seb
21. Irekm
22. krzysiek29
23. sir_cassius - Regulator
24. khor - Regulator
25. chronofil
26. antygraffitex
27. jacek_sek -Regulator
28. Bosson – Regulator
29. KrzychuS - Regulator
30. rk7000
31. trebor444
32. JakubT - Regulator
33. Kroll_czarli - Regulator
34. Star – Regulator
35. Maze123 - Regulator

 

 

 

 

Regulator

Ale chciałbym jeszcze znać harmonogram projektu (a przede wszystkim płatności)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulator - kolor tarczy granatowy

Pasek czarny

Mocowanie paska bez śrubek

Stopień nachylenia ucha - mam nadgarstek 18,5 cm

 

Czy o takie dane chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK tylko z tym nachyleniem to nie wiem jak ten problem mam rozwiązać

Wydaje mi się ze koperta jest optymalnie dobrana do nadgarstka

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mogę przyłączyć się do zadanego tu pytania?

Ile zegarek ma lug-to-lug, czyli całkowitą długość wraz z uszami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza grawerowana ,porcelanowa ,indeksy arabskie lub rzymskie czcionka nie podlega zmianie ,tarcza prosta lub pochylona i Panowie błaga o umiar

Pozdrawia

Pawle, grawerowana tarcza? A jaka, mogłbys przykładowo wkleic fotke bo Tejot pisal tylko o porcelanowej i zaznaczał, że nie ma możliwości zmiany.

I o co chodzi z tym deklem, że to będzie wspólny element bo z kolei on pisał, że w Deja-vu będzie spersonalizowany grawer 3D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka informacji uzupełniających po rozmowie z Pawłem.

1. Tarcza w Deja-Vu może być też grawerowana (niemieckie srebro bub tytan). Paweł to potwierdził.

2. Rozmiar koperty lug-tu-lug to 54mm, prawdopodobnie powstanie opcja druga 50 lub 51 mm.

3. Paweł zwrócił uwagę, że złocona tarcza Regulatora (tarcza będzie pokryta złotem) może z czasem zmienić nieco odcień.

4. teleskopy w klasycznej formie nie są zakręcane.

5. Nie obowiązuje minimalna ilość w obrębie danego modelu.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.