Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Budżetowy zegarek forumowy FORMMEISTER w stylistyce "BAUHAUS" - - Ankieta Nr.2

Wybór tarczy wersji Limitowanej do 150 sztuk  

284 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

koronka to na pewno. bo to co jest to nieporozumienie. z lunetą niestety projektant ma jakiś problem i chyba nie da się po prostu jej zwęzić już bardziej. Ona będzie pochylona i polerowana co spowoduje że optycznie będzie wydawać się węższa niż może sugerować to grafika.

Luneta myśle że jest ok jest mocno scięta i dobrze. Tylko brak tarczy ją optycznie powiększa ponieważ patrząc z góry widać wycięcia w środku koperty. Jakby wyobrazić sobie  tarcze to jest znacznie lepiej. Można byłoby zobaczyć taką grafikę z tarczą - w sensie bez wnętrza koperty?  może i szkło dałoby się dołożyć?

Edit

Zapomniałem dodać że dla mnie miodzio  :)

Nic bym nie zmieniał oprócz koronki, no chyba że na lepsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianka dla Was, przygotowana przez jednego z forumowiczów :-)

 

Należy otworzyć to na Pececie w PDF Reader. Na komórkach nie będzie działać, w przeglądarce także raczej się nie wyświetli.

 

Obiekt można kolorować i obracać w 3d :-)

 

http://timeandpassion.pl/formeister-koperta_3D.pdf

 

Bardzo fajnie się prezentuje - jeśli w końcu dojdzie do realizacji :ph34r: , to jestem nadal zdecydowany na "wielki błękit"  :wub:  QV działaj chłopaku - jest moc w projekcie, więc warto go szybciutko sfinalizować i tworzyć coś nowego dla gawiedzi  :D

Nie wiem, czy było, ale ile w założeniu zegarek ma mieć w uszkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z kolegów zajmuje się już wyprodukowaniem sampla na drukarce 3D. Efekt niedługo :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam wasza rozmowę i myśle ze jestem w stanie wam troche pomoc. Tak sie składa ze jestem architektem i wizualizacje nie sa mi obce, jak chcecie to mogę zrobic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam wasza rozmowę i myśle ze jestem w stanie wam troche pomoc. Tak sie składa ze jestem architektem i wizualizacje nie sa mi obce, jak chcecie to mogę zrobic :)

 

A wizualizacje fotorealistyczne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze takie, a może nawet lepsze jak bede miał troche więcej czasu, mogę dzisiaj do tego siąść ale nie wcześniej niż koło 21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jak cos to jestem do dyspozycji.

A czy pod szkłem wszystko jest wymodelowane? ( wskazówki itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, jak cos to jestem do dyspozycji.

A czy pod szkłem wszystko jest wymodelowane? ( wskazówki itp.)

 

No właśnie to by było wyzwanie dla Ciebie :-) , mamy tylko 2D. Na pierwszej stronie tego tematu są renderki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale widziałem ze Kojiro cos robił w 3d, tylko nie wiem na jakim etapie zaawansowania to jest.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale widziałem ze Kojiro cos robił w 3d, tylko nie wiem na jakim etapie zaawansowania to jest.?

 

Nie no my projekt 3d mamy tylko on nie jest fotorealistyczny no i nie ma tarczy. Nie widać przezroczystosci szkła. Jakby zrobić to fotorealistyczne to byłoby super. Podeślij mi maila na pw to wysle Ci plik 3d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wklejajcie propozycje koronek. Coby nie było potem, że nie było demokracji :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

W pierwszej kolejności pomyślałem o koronce takiej jak w nomosowskim Orionie lub Ludwigu, ale chyba nie pasowałaby do koperty ze ściętymi bokami.

Dlatego proponuję koronkę z "grubą szyją", jak w Zurichu, o ile da się taką zrobić:

Nomos+Zurich+case+profile+Hannes+Wettste

Na koronce logotyp VC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba wziąć też pod uwagę, że u nas koronka wypada nie na środku wysokości koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba wziąć też pod uwagę, że u nas koronka wypada nie na środku wysokości koperty.

To akurat dobrze - jeżeli będzie dość wąska to nie będzie problemu z wysunięciem do pozycji 1. Dokręcanie też będzie łatwiejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka jak w Moser, solidna, lekko poszerzana ku końcowi, koniecznie z logotypem VC 
H-Moser-cie-perpetual-1-watch.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maczking o takiej myślałem ;-) kształt trapezu w przekroju pasuje do kształtu datownika który też jest trapezowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.