Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
armageddon10

Klub Miłośników Zegarków Certina

Rekomendowane odpowiedzi

Na czas serwisu to moja ds-1 ;)

 

A tak serio mam nadzieję że jutro citek przyjdzie i wypełni pustkę...

 

post-30569-0-29486000-1563781832_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do posiadaczy nowych ds1 - możecie wstawić zdjęcie lumy? najlepiej w porównaniu do jakichś nurków - jest takie porównanie w jakimś temacie ale już zdjęcia nieaktywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do posiadaczy nowych ds1 - możecie wstawić zdjęcie lumy? najlepiej w porównaniu do jakichś nurków - jest takie porównanie w jakimś temacie ale już zdjęcia nieaktywne.

 

Szału się nie spodziewaj, nurka nie mam więc bez porównania ale słabo to świeci.

post-106574-0-43846600-1564085767_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. A długo widoczna? Czy 2 min i koniec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem jak długo świeci, w tym zegarku chyba nawet wolałbym żeby nie było lumy, w końcu to nie nurek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie z archiwum znalazłem. Są w ogóle inne ds1 le jeszcze na forum?

 

f021af39b5a7fa91a2fb20fee1fe2595.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Koledzy, że DS-1 wygląda dobrze zarówno na bransie, jak i pasku  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jeszcze do posiadaczy ph200, zwłaszcza noszących, a nie trzymających w sejfie ;)

jak szkiełko? niby czymś tam pokryte, ale daje to coś? czy macie jednak masę rysek? Wiem że sezon letni i krótkie rękawy, ale może jakieś zdanie już wyrobione...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzbys oczekiwał ze szkło złapie ryski od samego patrzenia bądź tez powiewu powietrza ;)?


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyzbys oczekiwał ze szkło złapie ryski od samego patrzenia bądź tez powiewu powietrza ;)?

 

Jeśli to powiew powietrza na plaży, to wiesz.... :)

Zresztą parę dni chłodniejszych było, niektórzy chodzą w długim rękawie bo dresscode itp itd.

Przeokrutnie mi się się podoba, ale jest masa negatywnych opinii, ale wyłącznie od osób, które jej nie miały, nie mają i nie kupią, bo hesalit.

 

Stąd pytanie do faktycznych posiadaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to powiew powietrza na plaży, to wiesz.... :)

Zresztą parę dni chłodniejszych było, niektórzy chodzą w długim rękawie bo dresscode itp itd.

Przeokrutnie mi się się podoba, ale jest masa negatywnych opinii, ale wyłącznie od osób, które jej nie miały, nie mają i nie kupią, bo hesalit.

 

Stąd pytanie do faktycznych posiadaczy.

"W Ameryce nie byłem, ale znam kogoś, kto chciał jechać, więc wiem jak tam jest." Taka, niestety, jest obecnie znaczna cześć opinii w Internecie.

Swoją PH 200 mam już 7 miesięcy i jest jednym z 3 najczęściej noszonych przeze mnie zegarków. Basen / termy (w tym wszelkiej maści zjeżdżalnie), górskie i leśne wyprawy, czy na co dzień do pracy. Bywało, że przez 2-3 tygodnie zdejmowałem ją tylko do spania. I nie będę Ci tu opowiadał bzdur, że po takim (normalnym dla mnie) użytkowaniu na szkiełku nie ma śladów, ale też nie jest tak, jak niektórym się wydaje, że po miesiącu użytkowania zegarka z hesalitowym szkiełkiem nie da się na nim odczytać godziny. Ryski się pojawiają, ale są bardzo płytkie i włoskowate. Normalnie sprawdzając godzinę w zasadzie ich nie widać. Dopiero jak się popatrzy pod pewnym kątem i pod światło da się je dostrzec. I moim zdaniem ten zegarek z takimi ryskami prezentuje się jeszcze lepiej niż bez nich. :D Potęgują one klimat vintage. A gdy zaczną przeszkadzać, to w mniej niż pół godziny można doprowadzić szkiełko do wyglądu fabrycznego.

 

Wieczorem postaram się uchwycić to szkiełko na zdjęciu, tak jak wygląda normalnie patrząc i tak, aby jak najbrdziej uwidocznić te ryski.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam aw3 i widzę na nim ryski w określonych warunkach. Sporo drobnych i 2 większe. Normalnie mi nie przeszkadzają. Jeśli to będą podobne odczucia to do zaakceptowania

Edit: wyżej jest zreszta zdjęcie. Te większe są jedna koło tętna a druga nad godz. 12

Edytowane przez dpasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mam aw3 i widzę na nim ryski w określonych warunkach. Sporo drobnych i 2 większe. Normalnie mi nie przeszkadzają. Jeśli to będą podobne odczucia to do zaakceptowania

 

Edit: wyżej jest zreszta zdjęcie. Te większe są jedna koło tętna a druga nad godz. 12

 

Edit 2: będę wdzięczny za fotkę, bo jestem o krok od kliknięcia kup teraz. Jeszcze mnie action diver turtle coś tam zastanawia. Ktoś na żywo porównywał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wróciłem tak późno, że już nie robiłem zdjęć. Przepraszam. Dzisiaj będę w domu za 1-2h to pstryknę. Ale jak patrzyłem na tę fotkę z AW3, to moim zdaniem Certina trzyma się dużo lepiej.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Edit 2: będę wdzięczny za fotkę, bo jestem o krok od kliknięcia kup teraz. Jeszcze mnie action diver turtle coś tam zastanawia. Ktoś na żywo porównywał?

Trochę to trwało, ale coś udało mi się pstryknąć. Starałem się jak mogłem uwidocznić maksymalnie te ryski, bo gołym okiem je widzę, ale aparatem nawet pod światło nie byłem w stanie za dobrze ich uchwycić. Na ostatnim zdjęciu podkręciłem różne suwaki w programie graficznym żeby coś więcej było widać. Wszystkie poniższe zdjęcia wykonałem dzisiaj. I dopiero na tych fotkach zobaczyłem, że jakaś wgniotka na bezelu mi się zrobiła. :D Moim zdaniem, mimo hesalitu, to świetny toolwatch do użytku na co dzień.

 

Takie białe kropeczki na niektórych zdjęciach, to tylko paproszki.

 

208.jpg

 

209.jpg

 

210.jpg

 

211.jpg

 

212.jpg

 

213.jpg

 

215.jpg

 

214.jpg

 

 

 

 

 

Kusicielu jeden, ona ma dekiel przeszklony, czy pełny? :P Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P Przeszklony, tak to wygląda:

 

nu38acg.jpg

 

Mi się podoba ten wahnik ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zdjęcia. Szkiełko ma klimat. Bardziej mnie martwi że dopiero pierwszy raz widzę na zdjęciach jak bezel mocno wystaje poza kopertę.

I gdy światło pada tak że nie widać tarczy, to dziwnie wyglada. Jest taki.... okrągły :)

 

Ale i tak mnie podkusiło i przez net na raty zamówiłem. Nie wyczekam do powrotu ds1 od zegarmistrza...

 

Jutro się jeszcze mogę rozmyślić ale podoba mi się.

 

Ewentualnie opcja do kruka do Łodzi podjechać bo mają i ją i action divera turtle.

 

Edit: U dolinskich na -12% plus rabat lato wyszło 2200 z kawałkiem. Jak dla mnie to mega tanio za taki zestaw

Edytowane przez dpasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dpasta

Z tym światłem, przez które nie widać tarczy, to specjalnie wyszukałem taką pozycję, licząc, że te ryski taki zabieg uwypukli. Natomiast co do wystającego bezela, to faktycznie wystaje, ale powyższe zdjęcia trochę to wyolbrzymiły.

 

@Krygo

Ta Certina ma zakręcaną koronkę? W Internecie trafiłem na sprzeczne informacje. Szkoda, że nie sprzedają niebieskiej na bransolecie.

Wahnik niczego sobie, aczkolwiek miłośnikiem przeszklonych dekli nie jestem. Szczególnie, gdy jedyne co uwidaczniają, to surowy mechanizm bez jakichkolwiek zdobień (nie licząc wahnika).


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.