Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
armageddon10

Klub Miłośników Zegarków Certina

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, jest zakręcana koronka bo mamy WR200 ;) Brak bransolety to faktycznie minus i sam bym takową chciał, szukałem jednak koniecznie niebieskiej tarczy i ten model wpadł mi w oko tak mocno, że nie robiłem z tego problemu. Jest wersja bicolor na stali i czarny w obu wydaniach w zestawieniu z niebieskim tylko na pasku co wygląda na dziwną decyzję że strony Certiny. Zastanawiam się nad meshem. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jest zakręcana koronka bo mamy WR200 ;)

W kilku zegarkach miałem WR200 bez zakręcanej koronki, dlatego wolałem się upewnić. ;)

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? No to mało wiem w takim razie :) Myślałem, że to konieczność przy takiej wodoszczelności. W jakich zegarkach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie w Citizenach. Np. CB5000-50L lub AT8125-05E, tam zakręcana koronka by się średnio sprawdzała, bo koronką obsługuje się wszystkie funkcje. Ale klasę wodoszczelności na pozionie 200m deklarują. Nie dokopałem się niestety do żadnych rzetelnych danych, jak dokładnie to jest zapewnione, a nie bardzo miałem ochotę rozkręcać zegarki będące na gwarancji.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy certina ds1/4/8 a certina podium,caimano czy certina ds first gent w jakiś sposób jakościowo są uszeregowane czy to jedno kopyto?

Edytowane przez apodyktyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ds podium ma wyraźnie słabiej wykonaną kopertę od pozostałych.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm przez pomyłkę przysłali na bransolecie. Pozwolili zatrzymać. Ja płakał nie będę :)))))e2f20329513db9df83a73f547eb83f94.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niebieskie nato chyba ładniejsze niż w wersji z paskiem.

 

76a93891dfb1f73faca8f32865e8c620.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm przez pomyłkę przysłali na bransolecie. Pozwolili zatrzymać. Ja płakał nie będę :)))))

 

Fajna pomyłka, dobrze wygląda. Gratuluję  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm przez pomyłkę przysłali na bransolecie. Pozwolili zatrzymać. Ja płakał nie będę :)))))

Jakie pierwsze wrażenia? :)


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia: jakie maleństwo... wszędzie pisali że szkoda że taki duży. Nie wyobrażam sobie mniejszego.

 

Opakowanie świetne.

 

Bransoleta ciężka, ale fajna. Idealnie dopasowana Out of box

 

Nato wygodne

 

Pasek i tak kupię :) Kupiłem u zegarmistrza na oko z szybkimi teleskopami i za krótki. Będzie do sprzedania.

Oryginał podobno jest bardzo długi i nawet brak dziurek na małe nadgarstki to będzie super.

 

Świeci nawet w dzień w mieszkaniu. Nie miałem jeszcze zegarka z taką lumą, bardzo ładna.

 

Szkiełko mega

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez dpasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wrażenia: jakie maleństwo... wszędzie pisali ze szkoda ze taki duży. Nie wyobrażam sobie mniejszego.

 

Opakowanie świetne.

 

Bransoleta ciężka, ale fajna. Idealnie dopasowana Out od box

 

Nato wygodne

 

Pasek i tak kupię :) Kupiłem u zegarmistrza na oko z szybkimi teleskopami i za krótki. Będzie do sprzedania.

Oryginał podobno jest bardzo długi i nawet brak dziurek na małe nadgarstki to będzie super.

 

Świeci nawet w dzień w mieszkaniu. Nie miałem jeszcze zegarka z taką lumą, bardzo ładna.

 

Szkiełko mega

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

No to łapę masz chyba pokaźnych rozmiarów  ;) , a i tak najważniejsze że cieszy  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fabryczne NATO jest za sztywne i uwiera krawędzią w nadgarstek. :/

Co to rozmiaru, to mam takie samo odczucie jak Ty dpasta, uważam, że przy 18 - 18.5 cm nadgarstku jest w sam raz.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam cieszynkę...

Dawno nic mi takiej radości nie sprawiło. Szkoda ze pasek 360zl

 

12d4e4ad2bbfd1d7e73de4237c3bc791.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hmmm przez pomyłkę przysłali na bransolecie. Pozwolili zatrzymać. Ja płakał nie będę :)))))

Bardzo fajnie na tym meshu. Gdzie tak szczesliwie kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam cieszynkę...

Dawno nic mi takiej radości nie sprawiło. Szkoda ze pasek 360zl

 

Ten skórzany? Grubo

Tym bardziej, że jakiś cudowny, czy rewelacyjny to on nie jest. Myślę, że lepszy pasek (i pewnie taniej) zrobi któryś z forumowych kolegów.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie na tym meshu. Gdzie tak szczesliwie kupiłeś?

Hmmm wolę nie pisać. Jeszcze ktoś będzie miał problemy bo szef czyta forum :)

 

Z drugiej strony to chyba reklama dobra bo bardzo fajnie się zachowali. Była propozycja wymiany na zestaw z paskiem lub zostawienie tak jak jest. Uznałem że fajnie mieć bransoletę a pasek tańszy do dokupienia. Bransoleta 660zl

 

Kupiłem u Dolińskich. Było promo na certiny plus kod lato i wyszło 2200 za zestaw okazało się z bransoletą (za 660) i nato (z 80?). Wychodzi ze zegarek z 1500? Szok.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie dobrze kupiłeś i w tej konfiguracji bardzo dobrze wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie trafiłam na ten wątek. Miło mi :)

 

Mój niedawny nabytek. Umyta, ogarnięta, może trafić do bezpiecznej szufladki :)a7f051f5e2f372ad7489ce983406b7b9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Taki ładny zegarek trzeba nosić, a nie chować do szuflady  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dodam moją miss piękności :)

Ubóstwiam jej mikro sekundę! Jest taka maciupka :)

Niedawno wskoczyła na paseczek z udawanej jaszczurki :)aec494f4c38359e776840a47165714ed.jpg79617ce246d54450de63cb6dc1c128b0.jpg821eba0ecc3f50fb5b9fa820532f58af.jpgb6861094ba37f748824a5665cdc5e086.jpg

Żeby nosić trzeba zrobić serwis. A ja biedna studentka jestem :) stać mnie za to na wyczyszczenie koperty i bransoletki. A nie ukrywam, była baaaaaardzo zasyfiona. Musiał pójść w ruch bardziej agresywny środek czyszczący od płynu do garów - Meglio. Na szczęście koperta jak i bransoletka jest stalowa, więc byłam spokojna że nic się nie stanie. Szkoda tylko że nie mam myjki ultradźwiękowej, bo takie czyszczenie zajmuje kilka ładnych godzin.

Taki ładny zegarek trzeba nosić, a nie chować do szuflady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tu wstawię :)

Oryginał brązowy też już idzie :) na forum zanabyty. Zawsze trochę taniej...

 

932018fad447fc92d0e729a6bc4590b3.jpg

da8e447ed6b3a680d034bd8813945024.jpg

 

14c2485c601d53d64493408b438e38eb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.