Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

projekt ARCTOWSKI / burza mózgów /

Rekomendowane odpowiedzi

Podjąłem decyzję, że część kopert VIS-a nie będzie pokrywana powłoką DLC, a jedynie satynowana, w połączeniu z białą tarczą z pomarańczowymi akcentami + jeszcze parę zmian zegarek ten będzie nosił nazwę ARCTOWSKI, na cześć znanego na całym świecie Polskiego polarnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem decyzję, że część kopert VIS-a nie będzie pokrywana powłoką DLC, a jedynie satynowana, w połączeniu z białą tarczą z pomarańczowymi akcentami + jeszcze parę zmian zegarek ten będzie nosił nazwę ARCTOWSKI, na cześć znanego na całym świecie Polskiego polarnika.

 

pics_or_it_didnt_happen_retro_tshirt_p23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O proszę- będziemy mieć naszego własnego Explorera II Polara? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł oczywiście zacny - zwłaszcza, że to oznacza, że poza 300 VISami, takich wykończeń koperty już nie będzie - dobrze rozumiem?

 

ARCTOWSKIego już widzę na pomarańczowej gumie. Szkoda, że WR 10atm, bo to bardzo "nurkowa" koncepcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł oczywiście zacny - zwłaszcza, że to oznacza, że poza 300 VISami, takich wykończeń koperty już nie będzie - dobrze rozumiem?

 

ARCTOWSKIego już widzę na pomarańczowej gumie. Szkoda, że WR 10atm, bo to bardzo "nurkowa" koncepcja.

 

Przy zakręcanej koronce spokojnie możemy napisać 20ATM ,

 

Tak będzie tylko 300 VIS-ów oraz prawdopodobnie 100 ARCTOWSKICH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To kiedy przedstawisz wizualizacje Arctowskiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekawy jak będzie wyglądał w tych kolorach, a czy przewidujesz tylko białą tarcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w tym nowym pomyśle będzie nowa zakręcona koronka? Cena się zmieni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w tym nowym pomyśle będzie nowa zakręcona koronka? Cena się zmieni?

Zakręcana koronka została już uzgodniona że będzie także w VIS-ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam te watek od dawna, ale nic nie zamowilem bo bylem przekonany ze to nie moja para kaloszy :D Jednak slysze o czesci projektu Arctowski i musze powiedziec, ze mnie to zaciekawilo.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Arctowskiego to myślę o czymś takim ( proszę o wyrozumiałość, wiem że biegun nie wypada w tym miejscu :D, to tylko na szybko pokazanie pomysłu ):

 

ARCTOWSKI_PO_MODZIE.png
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z przykrością (bo na dwa mnie nie stać) stwierdzam że ładny ALE jak jestem fanem daty w zegarku to tu ni cholery nie pasuje (zwłaszcza czarna)

ale pomysł fajny i lumę z VISa można wykorzystać  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł rzeczywiscie interesujacy ale biała tarcza do mnie nie chce przemowic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Arctowskiego to myślę o czymś takim ( proszę o wyrozumiałość, wiem że biegun nie wypada w tym miejscu :D, to tylko na szybko pokazanie pomysłu ):

Wybaczę :) ale prezentowanie szkiców nie poprawionych

 

Screen%20Shot%202015-02-25%20at%2001.01.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV to się wkopałeś bo i nożyk to polarnej wersji by się przydał :D

Ciągle z boku się przyglądam ale niedługo chyba pęknę i dołączę do zapisów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV - zegarek ładny, ale bez "pazura". Dla mnie na tle innych zegarków nie wyróżnia się jakoś zbytnio i gdyby Arctowski miał zastąpić VIS to z pewnością bym zrezygnował.

Być może trochę życia dodałyby mu bardzo wysokie masywne indeksy z zagłębieniem wypełnionym lumą. Albo takie indeksy w kształcie nieregularnym (Antarktydy) wypełnione białą lumą nawiazującą do czapy polarnej.

Boję się też pewnego rodzaju kanibalizmu w tym projekcie - tzn. że części osób spodoba się bardziej niż VIS i wypiszą się z tamtej wersji powodując jeszcze wieksze rozdrobnienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Vis podoba się bardziej niż Arctowski... ten ostatni jakiś taki blady... i daje się zauważyć że uszy są za wąskie do tej koperty na cienkim pasku ten zegarek będzie wyglądał słabo... bo to kawał koperty... No i jakby data miała być czarna to... lepiej nie mówić... :blink:


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram kolegów odnośnie kwestii Arctowskiego- ale miejmy też to na uwadze ze to tylko pewnie pierwszy zaprezentowany pomysł QV - jakaś koncepcja tego zegarka a nie skończony, gotowy projekt. W tej formie jest taki...hmm...pospolity zwykły, nie robiący wrażenia, bez wyrazu- brakuje mu poprostu kilku a może wielu smaczków- a jakich? Nie wiem :)... O ile do VISa surowa prosta forma pasuje to tu nie....ale to tylko jakaś pierwsza koncepcja tego i trzeba brać to pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu brakuje polerowanych dużych indeksów z białą lumą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł na zegarek arktyczny zegarek jest fajny. Ten w zaprezentowanej wersji faktycznie jest trochę blady i mdły. Wskazówki moim zdaniem nie pasują. Miał być pomarańczowy akcent, i taki albo błękitny bym tu widział. Pasek też wówczas raczej nie czarny. I na deklu można by zrobić jakiś ciekawy grawer z portretem Arctowskiego albo jakąś polarną okolicznością. Generalnie koncepcja fajna ale potrzeba jej dopracowania i życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję- możeby założyc nowy temat dot. Arctowskiego bo tak to się zaraz kogelmogel i bałagan z tego wątku zrobi. Tu proponuję wypowiadać się odnośnie VISa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gripen ma rację, nie róbmy tu miksu dwóch zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gripen ma rację, nie róbmy tu miksu dwóch zegarków.

 

Gripen ma rację, nie róbmy tu miksu dwóch zegarków.

Raz wystarczy napisać... każdy zrozumie :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za wydzieleniem tematu a co do arctikowskiego to wskazówki powinny byc bardziej "kompasowe" a pasek tylko białe grube nato - polarnicy mają grube kuryki i zegarek ma być na wierzchu, coś jak speedy alaska project

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.