Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, alpaczino napisał(-a):

Jestem już chyba miłośnikiem Casio G-Shock. emoji848.pngemoji16.png
@tomaliusz - pomóż mi dobić kuriera. emoji6.png
20230212_112918.jpg

Pozdrawiam
 

Mocno szalejesz z G😀

 

Przyda się na pewno do kolekcji gw 9400, Romek to klasyka ja miałem też już w 2013 pierwszą sztukę. 

Chociaż i Gdf 100 mam go 11 lat i to był jeden z niewielu z Baro i altimetrem bez solara. Nosiłem go kiedyś bez przerwy. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, kornel91 napisał(-a):

😀

Przyda się na pewno do kolekcji gw 9400 ...

Prawda Marcin😎 

Michał, wpadaj na PW raz jeszcze 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria 6600 wskrzeszona z okazji 40 lecia. Możliwe, że będzie też zwykła wersja podstawowa. 

4jzCCnE.jpg

wi7dsXv.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, murcins napisał(-a):

Seria 6600 wskrzeszona z okazji 40 lecia. Możliwe, że będzie też zwykła wersja podstawowa. 

4jzCCnE.jpg

wi7dsXv.jpg

 

 

 

Ulala, zapowiada sie niezle :)  Szkoda, ze 6600/6900 sa dosc kobylaste w porownaniu do kostki, bo tak samo mi sie podobaja  :)

Edytowane przez fonfelinni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie naszło ostatnio, żeby kupić sobie pierwszego G. Wpadł mi w oko taki oto model:

 

https://www.crazytime.pl/product-pol-29225-Zegarek-meski-CASIO-G-SHOCK-GST-B400-1AER-G-Steel.html

 

I teraz nasuwa się pytanie, czy kupować ze sklepu z powyższego linku (chyba najtaniej w pl), czy dopłacić do oficjalnej dystrybucji i mieć gwarancję producenta z możliwością rozszerzenia do 6 lat? Miałem w życiu kilka Casio i tamte były niezniszczalne, ale to były zwykłe proste kostki itp, a nie wiem jak się sprawują np. takie jak wybrany, i czy są z nimi problemy?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, alpaczino napisał(-a):

Wpadłem, jak śliwka w kompot z tymi G-Shock'ami. emoji16.pngemoji6.png

Citizeny nie są zazdrosne? 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Himan napisał(-a):

Citizeny nie są zazdrosne? 😁

 

Nie wiem, bo są zamknięte w rolkach. ;)

Prawda jest taka, że lubię wszystkie. :rolleyes: B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy GW5000U to jest to samo co GWM5000 tylko w plastiku a nie metalu?

Edytowane przez Lawnowerman

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.02.2023 o 14:21, TRobert napisał(-a):

Coś mnie naszło ostatnio, żeby kupić sobie pierwszego G. Wpadł mi w oko taki oto model:

 

https://www.crazytime.pl/product-pol-29225-Zegarek-meski-CASIO-G-SHOCK-GST-B400-1AER-G-Steel.html

 

I teraz nasuwa się pytanie, czy kupować ze sklepu z powyższego linku (chyba najtaniej w pl), czy dopłacić do oficjalnej dystrybucji i mieć gwarancję producenta z możliwością rozszerzenia do 6 lat? Miałem w życiu kilka Casio i tamte były niezniszczalne, ale to były zwykłe proste kostki itp, a nie wiem jak się sprawują np. takie jak wybrany, i czy są z nimi problemy?

 

Tu masz też sprawdzony sklep i 3 lata gwarancji. Bez sensu dopłacać. Nawet przy 20% rabatu w sklepach z gwarancją zibi i tak daje 1360 zł. Bierz w crazy i ciesz się zegarkiem. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lawnowerman napisał(-a):

Czy GW5000U to jest to samo co GWM5000 tylko w plastiku a nie metalu?

Nie - GW-5000U nie jest kompatybilny ze smartfonem, to w zasadzie to samo co GW-5000-1JF z drobnymi zmianami - można w nim zamienić DD i MM miejscami i z tego co pamiętam ma możliwość przełączenia na menu w języku rosyjskim, poza tym to to samo co 1JF - jak się zastawiasz nad zakupem "U" to radzę odpuścić, porozglądaj się za 1JF.

 

Edit: szkoda że nie można do tego dokupić polimerowego bezela - to byłby świetny zegar:

DSC02853.jpg

 

 

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.02.2023 o 14:21, TRobert napisał(-a):

 

https://www.crazytime.pl/product-pol-29225-Zegarek-meski-CASIO-G-SHOCK-GST-B400-1AER-G-Steel.html

 

I teraz nasuwa się pytanie, czy kupować ze sklepu z powyższego linku (chyba najtaniej w pl), czy dopłacić do oficjalnej dystrybucji i mieć gwarancję producenta z możliwością rozszerzenia do 6 lat?

Mam z CrazyTime jednego Casio. Jestem zadowolony - miła obsługa, szybka wysyłka. Zegarek rzecz jasna oryginalny, dostałem nawet polską instrukcję obsługi (tłumaczoną chyba przez nich). Także jeśli cena Ci się podoba to ja bym kupował 😉 Gwarancja 3 lata, ale sklepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.02.2023 o 22:10, Daito napisał(-a):

... jak się zastawiasz nad zakupem "U" to radzę odpuścić, porozglądaj się za 1JF.

 

 

Podepnę się do tematu. Czy to oznacza, że GW-5000U jest pod jakimś względem gorszy od GW-5000-1JF?


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze chciałem go mieć. ☻
20230217_095726.thumb.jpg.983b91f713b04df53e87293ae5f876e8.jpg
Edyta:
Oni w tym Casio są jednak dziwni.
W innych wersjach kolorystycznych luma była na indeksach a nie było na wskazówkach a w tej jest na wskazówkach a na indeksach nie dali (zostały tylko puste miejsca na lumę) - nie rozumiem tego.
Może na każdy GA-100 mają przeznaczone tylko konkretną ilość lumy i albo dają na indeksy, albo na wskazówki - na wszystko nie starcza.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Mirosuaw napisał(-a):

Podepnę się do tematu. Czy to oznacza, że GW-5000U jest pod jakimś względem gorszy od GW-5000-1JF?

Ja miałem dwa GW-5000U i oba były "gorsze" - pisałem o tym na forum jeden był "gorszy" bo się resetował do ustawień fabrycznych co kilka dni - odesłałem i dostałem drugiego który też był "gorszy" bo wyświetlacz miał nie równy kontrast - od lewej strony był  wyświetlane wartości były lepiej widoczne a od prawej gorzej - odesłałem i odebrałem kasę z żelaznym postanowieniem że nie będę do tego modelu wracał... a GW-5000-1JF miałem jeden raz, i wszystko w nim było O.K. sprzedałem i żałuję... Więc z mojego punktu widzenia był lepszy :D

4 godziny temu, alpaczino napisał(-a):

W innych wersjach kolorystycznych luma była na indeksach a nie było na wskazówkach a w tej jest na wskazówkach a na indeksach nie dali (zostały tylko puste miejsca na lumę) - nie rozumiem tego. emoji848.png

Bo to wersja do samodzielnego uzupełniania w/g gustu użytkownika... :D

Casio się popsuło... podobnie jak Orient czy Seiko - po co się starać jak lud wszystko łyka :D

 

A mówiłeś że chcesz z lumą?

 

 

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Bo to wersja do samodzielnego uzupełniania w/g gustu użytkownika...
Casio się popsuło... podobnie jak Orient czy Seiko - po co się starać jak lud wszystko łyka
 
A mówiłeś że chcesz z lumą?
 
 


... no w sumie nie.

Napisałem o tym, bo Tomasz (@TomG80) przy okazji testu tego modelu, dziwił się, że jest luma na indeksach a nie ma na wskazówkach, no to ja napisałem, że u mnie jest na wskazówkach a nie ma na indeksach.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, MariuszA napisał(-a):

20230217_202409.jpg

Jesteś jutro


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.