Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Eugeniusz Szwed

Warsztaty Zegarmistrzowskie 5 / 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Nie byłbym sobą gdybym nie zrobił identyfikatora  :D  :D  :D

 

post-27334-0-81842200-1571844230_thumb.jpg

 

Wiaderka "Błoniaczy" wszystkim uczestnikom i sobie życzę.

 

Pozdrawiam 

Roman

 

ps.1 Jakby ktoś chciał sobie wydrukować to służę plikiem

ps.2 Cały czas szukam kogoś kto byłby mnie w stanie zabrać z centrum W-wy do Błonia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłbym sobą gdybym nie zrobił identyfikatora  :D  :D  :D

 

attachicon.gifblonie_id.jpg

 

Wiaderka "Błoniaczy" wszystkim uczestnikom i sobie życzę.

 

Pozdrawiam 

Roman

 

ps.1 Jakby ktoś chciał sobie wydrukować to służę plikiem

ps.2 Cały czas szukam kogoś kto byłby mnie w stanie zabrać z centrum W-wy do Błonia

Roman masz bezpośrednio pociąg z centrum Warszawy do Błonia , około 30 minut jazdy i jesteś na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o dopisanie na listę.

 

Jeśli ktoś chce się zabrać z Warszawy to mam miejsce w samochodzie ruszam o 13.

 

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"BŁONIAKI"


 


 


 


Spotykamy się  w sobotę 26 października 2019r. o godzinie 14:00 w   Muzeum Ziemi Błońskiej 


05-870 Błonie, al. Norwida 1


 


 


 Gospodarz spotkania - kopernik18


 


 


Lista uczestników:


( 26 osób )


Tym razem bez ograniczeń.  Zabierajcie ze sobą dzieci i znajomych :)


 


Identyfikator przygotowany przez Romana - może być znakomitą pamiątką po spotkaniu. Roman - dziękuję :)  Może ktoś będzie mógł wydrukować ze 20 szt ? Zabiorę ze sobą resztki klubowych smyczek i silikonowe opaski. Będziemy się wyróżniać biggrin.png


 


1.   kopernik18                   +1  


2.   Eugeniusz Szwed          +1


3.   Pablito


4.   Sanik


5.   _Kwiatek_


6.   Kieszonkowe


7.   Togusa                           +1


8.   RTK-WGM (postaram się przyjechać w szerszym gronie)


9.   Zielonkiewicz


10. Mawis


11. Remo74


12. pk_kamil                       +4


13. akaen                            +2


14. Emsi


15. Brat Pit


16. Bart123                        +1


17. Polg


Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni organizatorzy, czy mogę prosić o dopisanie?

 

======================================================

 

Zgodnie z prośbą - już jesteś na liście  :)

Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wybieram się do Błonia z Pomorza, może ktoś jeszcze? Chętnie bym się zabrał z kimś. A jak nie uda się to pewnie pojadę sam autem i wtedy kogoś bym mógł zabrać.

Edytowane przez Polq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Witam, wybieram się do Błoni 

Do Błonia!*

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam plik od Romana  .Drukuję taki format jak w Kliczkowie .Kliczkowianie zabierzcie swoje osłonki PVC i żabki . Przyjdźcie wcześniej żeby w porę rozdać .KLUB ma być widoczny . Klubowicze obowiązkowo zegarek marki BŁONIE na nadgarstku . Na drugim silikonowa opaska :rolleyes:   KMZiZ .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

 Klubowicze obowiązkowo zegarek marki BŁONIE na nadgarstku . Na drugim silikonowa opaska :rolleyes:   KMZiZ .

Piotr, weź dwa bo coś mi się wydaje że kiedyś to Ty wszystko ode mnie kupiłeś to sobie jeden na spotkanie pożyczę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"BŁONIAKI"


 


 


 


 


Spotykamy się  w sobotę 26 października 2019r. o godzinie 14:00 w   Muzeum Ziemi Błońskiej 


05-870 Błonie, al. Norwida 1


 


 


Pomysłodawcą, autorem wystawy i jej twórcą  jest Piotr Zawadzki.


 


Samorząd Błonia zapewnił oprawę medialną, a Muzeum Ziemi Błońskiej udostępniło pomieszczenia dla zorganizowania całości.  


Gospodarzem  spotkania w sobotę będzie osobiście Piotr - kopernik18


 


 


 


Wejście dla Klubowiczów jest bezpłatne. Zaproszeni na wydarzenie są również członkowie SPiRZ, Aurochronos i Portale Zegarkowe. Organizatorzy proszą ze względów organizacyjnych o trochę wcześniejsze przybycie co pozwoli na bezstresowe otrzymanie klubowej smyczki, identyfikatora i opaski na nadgarstek. /może nie starczyć dla wszystkich/


 


 


 


Informacja dla osób z dziećmi. Obok Muzeum jest bardzo duży i wspaniale wyposażony park zabaw "Bajka" Przewidywana pogoda na sobotę w godzinach od 14:00 do 18:00 Temperatura 19 - 18 st C Wiatr do 11 km/h Delikatne zachmurzenie miejscami do 40%  Możliwość opadów 2 %  Wilgotność wzg. 61 %  Ciśnienie 1018,7 hPa


Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, jak długo może trwać część oficjalna związana z otwarciem wystawy i na ile szacujesz spokojne zwiedzanie wystawy?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uzgadniałem z oficjelami ich wystąpień . Zwyczajowo trwa to kilkanaście minut . Chyba ,że na kogoś spłynie nagle wena . Tego nie przewidzisz i nie zaplanujesz . Wolność. Dla mnie najważniejsze są zegarki . Nie będę dużo gadał . Ułożyłem ekspozycję w opowieść, a nawet kilka opowieści . :D Odgadywanie  " co autor miał na myśli "  trochę trwa . :rolleyes:   Oglądanie typu - co zawiera ta oferta?- nieco mniej  :angry:  :(   . Każdy osobno  decyduje;  czy zyskasz czy Cię ominie. :o   Wola Twoja Panie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

"BŁONIAKI"

 

 

 

 

Spotykamy się  w sobotę 26 października 2019r. o godzinie 14:00 w   Muzeum Ziemi Błońskiej 

05-870 Błonie, al. Norwida 1

 

 

Pomysłodawcą, autorem wystawy i jej twórcą  jest Piotr Zawadzki.

 

Samorząd Błonia zapewnił oprawę medialną, a Muzeum Ziemi Błońskiej udostępniło pomieszczenia dla zorganizowania całości.  

Gospodarzem  spotkania w sobotę będzie osobiście Piotr - kopernik18

 

 

 

Wejście dla Klubowiczów jest bezpłatne. Zaproszeni na wydarzenie są również członkowie SPiRZ, Aurochronos i Portale Zegarkowe. Organizatorzy proszą ze względów organizacyjnych o trochę wcześniejsze przybycie co pozwoli na bezstresowe otrzymanie klubowej smyczki, identyfikatora i opaski na nadgarstek. /może nie starczyć dla wszystkich/

 

 

 

Informacja dla osób z dziećmi. Obok Muzeum jest bardzo duży i wspaniale wyposażony park zabaw "Bajka" Przewidywana pogoda na sobotę w godzinach od 14:00 do 18:00 Temperatura 19 - 18 st C Wiatr do 11 km/h Delikatne zachmurzenie miejscami do 40%  Możliwość opadów 2 %  Wilgotność wzg. 61 %  Ciśnienie 1018,7 hPa

 

 

WIELKIE DZIĘKI za info skierowane do rodzin z dziećmi. Właśnie Żona się o to wszystko pyta;):) Dziękuję Eugeniusz jestem uratowany:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Z ostatniej chwili  :    

                               

                            Prace przy wystawie  zakończone . Zamknięte gabloty czekają na Wasze wszystko widzące zegarmistrzowskie oczy  .

                            Przygotujcie smyczki ,żabki .spinki, agrafki .Mam identyfikatory .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się, proszę dopisać do listy, będę przed 14.00 :)  :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"BŁONIAKI"

 

 

 

 

Spotykamy się jutro w sobotę 26 października 2019r. o godzinie 14:00 w   Muzeum Ziemi Błońskiej 

05-870 Błonie, al. Norwida 1

 

 

Pomysłodawcą, autorem wystawy i jej twórcą  jest Piotr Zawadzki. 

 

Samorząd Błonia zapewnił oprawę medialną, a Muzeum Ziemi Błońskiej udostępniło pomieszczenia dla zorganizowania całości.  

Gospodarzem  spotkania w sobotę będzie osobiście Piotr - kopernik18

 

 

 

 

Wejście dla Klubowiczów jest bezpłatne. Zaproszeni na wydarzenie są również członkowie SPiRZ, Aurochronos i Portale Zegarkowe. Organizatorzy proszą ze względów organizacyjnych o trochę wcześniejsze przybycie co pozwoli na bezstresowe otrzymanie klubowej smyczki, identyfikatora i opaski na nadgarstek. /może nie starczyć dla wszystkich/

 

 

Lista uczestników:

( 28 osób )

Tym razem bez ograniczeń.  Zabierajcie ze sobą dzieci i znajomych  :)

 

Identyfikator przygotowany przez Romana - może być znakomitą pamiątką po spotkaniu. Roman - dziękuję  :)  Może ktoś będzie mógł wydrukować ze 20 szt ? Zabiorę ze sobą resztki klubowych smyczek i silikonowe opaski. Będziemy się wyróżniać biggrin.png

 

1.   kopernik18                   +1  

2.   Eugeniusz Szwed          +1

3.   Pablito

4.   Sanik

5.   _Kwiatek_

6.   Kieszonkowe

7.   Togusa                           +1

8.   RTK-WGM (postaram się przyjechać w szerszym gronie)

9.   Zielonkiewicz

10. Mawis

11. Remo74

12. pk_kamil                       +4

13. akaen                            +2

14. Emsi

15. Brat Pit

16. Bart123                        +1

17. Polg

18. Zasadas 
 
 
Informacja od Piotra:
 
 Z ostatniej chwili  :    

                               

                            Prace przy wystawie  zakończone . Zamknięte gabloty czekają na Wasze wszystko widzące zegarmistrzowskie oczy  .

                            Przygotujcie smyczki ,żabki .spinki, agrafki .Mam identyfikatory .

Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacje na bieżąco jak w tvn24:)

 

Do zobaczenia bo to już dziś:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciliśmy

świetne spotkanie w doborowym towarzystwie miłośników Błoniaków:)
Wielkie BRAWA dla organizatorów. Doceniam widoczny wkład w przygotowanie wystawy, te wszystkie gabloty, eksponaty,opisy do nich, etc.

Krótka fotogaleria

post-5058-0-88852500-1572098305_thumb.jpg



post-5058-0-12661200-1572098388_thumb.jpg





Dzieciaki także zainteresowane:)







Faktycznie Park BAJKA rewelacyjny:)

post-24159-0-07541900-1572116709.jpg

post-24159-0-32989000-1572116730.jpg

post-24159-0-35434700-1572116745.jpg

post-24159-0-73834900-1572116755.jpg

post-24159-0-86992500-1572116767.jpg

post-24159-0-38380900-1572116778.jpg

Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje i podziękowania dla Pana Piotra za zgromadzenie wspaniałej kolekcji i zorganizowanie wystawy.

Zazdroszczę zbiorów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w domu . Bardzo dziękuję za Waszą obecność .Cieszę się  ,że się podobało.  A  wiem to od Was :P .  Było nas bardzo dużo . Roman mówił mi - jeśli dobrze usłyszałem  - że zabrakło klubowych tabliczek . Tym bardziej się cieszę.  Namawiają  żeby ujawnić   scenariusz . Póki co miałem go w głowie . Gorzej z przelaniem na papier .Czas  , Czas mało go itd.  Nie planowałem  wydania przewodnika . :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Piotrze,

wcześniej gdy robiłeś pierwsze przymiarki do zorganizowania tej wystawy już dało się zauważyć przesłanki mówiące o tym,  że będzie  to prezentacja Twojej kolekcji "Błoniaków" w  profesjonalnym wydaniu muzealnym. Ale, to co zobaczyliśmy dzisiaj na miejscu w  Muzeum, wręcz zachwyciło ! Wspaniale przygotowana i przemyślana  kolekcja. Zegarki pięknie wyeksponowane w gablotach. Oprawa całości na najwyższym poziomie. Wręcz nie do wiary, że udało Ci się zorganizować to wszystko. Jestem pod dużym wrażeniem tego co zobaczyłem.  Ta wystawa, Twoja wystawa jest godna polecenia wszystkim którzy interesują się zegarmistrzostwem.  Wielkie brawa za to co zrobiłeś !

 

Na osobne słowa uznania zasługują Pani Dyrektor Muzeum, Wiesława Wideryńska i wszyscy pracownicy i osoby które przyczyniły się do zorganizowania dzisiejszej wspaniałej imprezy. Dziękuję też wszystkim klubowiczom którzy znaleźli czas aby uczestniczyć w dzisiejszym spotkaniu.

post-24159-0-52237400-1572119856_thumb.jpeg

post-24159-0-77305600-1572119876_thumb.jpeg

post-24159-0-20846200-1572129553_thumb.jpeg

post-24159-0-83843100-1572129569_thumb.jpeg

post-24159-0-67654300-1572129596_thumb.jpeg

post-24159-0-06638100-1572129614_thumb.jpeg

post-24159-0-54858000-1572129644_thumb.jpeg

post-24159-0-53833500-1572129698_thumb.jpeg

Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.