Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

No to teraz poga o telefonach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8972 odpowiedzi w tym temacie

#8961 darekmp3

darekmp3
  • Nowy Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 12 październik 2017 - 13:17

Operatorzy zlozyli wnioski do UKE o ponowne wprowadzenie oplat za korzystanie z telefonu zagranica czyli to co bylo do 16 czerwca. Jak twierdza nie sa w stanie pokrywac kosztow tego darmowego roamingu. Plus jako pierwszy juz taka zgode otrzymal wiec za niedlugo i oplaty powroca. 

• 0

#8962 Kosma

Kosma
  • Użytkownik
  • 1752 postów

Napisano 12 październik 2017 - 14:03

A to nie jest regulacja unijna ? UKE jest decydentem w tej materii ?
  • 0

#8963 _prezesso_

_prezesso_
  • Użytkownik
  • 1642 postów

Napisano 12 październik 2017 - 14:36

Kupiłem dziś Pixela pierwszą edycję. Pixel 2 odostepny od drugiej połowy grudnia, a ja z Xiaomi dłużej nie pociągnę. Doprowadza mnie do k*rwicy to urządzenie.

A dlaczego?

Zaciekawiłeś mnie...

Możesz napisać ze 2 zdania na ten temat? - bo chyba przegapiłem.

• 0

#8964 rradek

rradek
  • Użytkownik
  • 569 postów

Napisano 12 październik 2017 - 15:21

A dlaczego?
Zaciekawiłeś mnie...
Możesz napisać ze 2 zdania na ten temat? - bo chyba przegapiłem.

Im bardziej chcesz kupić nową zabawkę, tym bardziej wkurza Ciebie ta, którą masz ;)
A im więcej wad w niej znajdziesz, tym mniej sumienie męczy, że wydasz na nową 4 razy tyle, co za starą :)

Wysłane z mojego Mi Note 2 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#8965 darekmp3

darekmp3
  • Nowy Użytkownik
  • 32 postów

Napisano 12 październik 2017 - 15:27

A to nie jest regulacja unijna ? UKE jest decydentem w tej materii ?

Jest ale operatorzy mogą ubiegać się o pozwolenie na ponowne wprowadzenie takich opłat, gdy nie mają możliwości pokrycia kosztów świadczenia usług w roamingu. Prawdopodobnie tylko Orange i T-mobile pozostaną z darmowym roamingiem, ponieważ oni mają własne sieci w całej Europie i nie muszą nikomu płacić.

• 0

#8966 Jash

Jash

Hevi Metal

• Użytkownik
  • 9135 postów

Napisano 12 październik 2017 - 19:27

Nie, nie jest tak z Xiaomi. Jutro napiszę co i jak bo dziś już padam na ryj po pracy.

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#8967 Jash

Jash

Hevi Metal

• Użytkownik
  • 9135 postów

Napisano 13 październik 2017 - 09:57

To kilka zdań w kwestii Xiaomi Redmi 4 Pro, którego używam po córce.

1. Mikrofon i głośnik - porażka przy każdej rozmowie. Ktoś do mnie mówi, często nie wiem co. I tak samo w drugą stronę, ja mówię i mnie nikt nie rozumie. To nie kwestia zasięgu, bo Plusa mam dwa lata i tylko w tym telefonie jest problem, a jak wiecie mam ich trochę. Córka jak używała miała to samo.

2. Soft - od początku siedzę na Xiaomi.eu które wgrałem przez TWRP, bo telefon przyjechał z tak zwanym śmieciowym oprogramowaniem ugotowanym przez chińczyka z psa zmielonego z budą. Pomijam takie pierdoły jak to, że pogoda działa kiedy chce, ale....zasięg mobilny w kwestii internetu i Wifi jest straszny. W domu będąc na WiFi czasem muszę robić reset bo net nie działa pomimo, że siedzę pół metra od routera. I takim sposobem powiadomienia aplikacji, poczty itp przychodzą kiedy chcą.

No stop jakaś aplikacja crashuje. Ta odpowiedzialna za aktualizację OTA wywala się sama ze trzy razy dziennie.

3. Dotyk - tu jest zagadka. Jak klikam w jakąś ikonę aplikacji to razem z nią, losowo odpala się inna i to zawsze jako pierwsza. Czyli klikam w ikonę Whatsapp ale odpala się najpierw na przykład Facebook, a dopiero po nim Whatsapp.

Nie wiem czy to kwestia tego egzemplarza, ale serio nie da się z tego normalnie korzystać. Samo Xiaomi.eu jest odnoszę wrażenie, ale nie tylko ja, że coraz gorsze.

Jedyne z czego jestem zadowolony to aparat. Zasadniczo bardzo kiepski i ja tylko trochę światła braknie to jest koszmar, ale w jasnym otoczeniu potrafi miło zaskoczyć.

• 0

#8968 Adi

Adi

mr

• Użytkownik
  • 5080 postów

Napisano 13 październik 2017 - 10:05

Jacek - pisałem o tym kiedyś.
Szwagier ma Mi5, Jego syn jakiś duży, jak tablet prawie bo musi czasem na budowie rysunki oglądać. Kupili za jednym razem. Technicznie bestie. Benchmarki super, a w użytkowaniu jak piszesz. Już wyleczyli się z przyoszczędzenia. Może jak ktoś tam będzie grzebał bawił się - to podziała ale to normalni użytkownicy. Kupili, rozpakowali, zainstalowali co potrzebne i kicha. Może nie od razu, ale po 2 miesiącach dramat.

Użytkownik DawPi edytował ten post 13 październik 2017 - 12:27

• 0

#8969 Jash

Jash

Hevi Metal

• Użytkownik
  • 9135 postów

Napisano 13 październik 2017 - 10:12

E tam, przy takiej sprzedaży nie sądzę, żeby potrzebowali reklamy. Zwłaszcza tu :D

• 0

#8970 Adi

Adi

mr

• Użytkownik
  • 5080 postów

Napisano 13 październik 2017 - 10:17

grosik, do grosza i będzie kokosza ;)

• 0

#8971 _prezesso_

_prezesso_
  • Użytkownik
  • 1642 postów

Napisano 13 październik 2017 - 12:02

Ciekawe. Miałem ochotę na mi6 ale po tym co piszecie się wycofam. Natomiast córce kupiłem 4 a mamie 4a i póki co działają bez zająknięcia.
  • 0

#8972 ralfbutton

ralfbutton
  • Użytkownik
  • 191 postów
  • Gadu-Gadu: 9002874

Napisano 15 październik 2017 - 06:34

Ja używam mi6 już jakiś czas i to chyba pierwszy tel, który zostanie na dłużej. Wszystko działa bdb

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#8973 Kosma

Kosma
  • Użytkownik
  • 1752 postów

Napisano 15 październik 2017 - 07:47

Dla mnie za mały ale maszynka z nie jest, mały potworek. Od roku używam redmi note 3 pro i ten ekranik mały mi się wydaje w Mi6 teraz. Jutro powinienem dostac paczkę z Mi5s plus, jest o 2mm wyższy od tego używam teraz, a wyświetlacz o 0.2 cala większy.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych