Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę wyjść na ignoranta, ale co z tego wynika?

Wyglada na to że p20 jest z Photoshopem

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A tak po ludzku Jacku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że Huawei odbiera 15 lat życia :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie chcę wyjść na ignoranta, ale co z tego wynika?

Że ich testy można włożyć między bajki. Imo zdjęcie z iPhone najładniejsze bo naturalne, Pixel też super. Zdjęcie z Huaweia w porównaniu z nimi tragedia a zobacz ile więcej ma punktów w rankingu.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ok, juz wszystko rozumiem ;-)

Że Huawei odbiera 15 lat życia :D

W sensie odmładza o tyle? Idealny dla kobiet ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie każdy telefon ma oprogramowanie upiększająco - odmładzające twarze. Ale je można wyłączyć.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DxO z ich rankingiem to śmiech na sali. Pixel gorszy niż akwarelki od Huaweia... (z wyłączonym upiększaniem!). Wysoki wynik nagrywania video w Pixelu też jest nieporozumieniem.

 

Wystarczy naładować dziwnych, niepotrzebnych funkcji do softu + piętnaście obiektywów i mamy wysoki wynik w DxO, jakość zdjęć nie jest tu kluczowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W rankingu DxOmark wygrałby nawet Kruger&Matz gdyby odpowiednio rzucili hajsem.

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie zawitała moto g6 z dual sim. Na razie jest dobrze. Zobaczymy za jakiś czas. Biorąc jednak pod uwagę cenę to stosunek do jakości jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Poszedłem wczoraj, przy okazji zakupu prezentu dla żony, do salonu Xiaomi we wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim. 

Poco F1 - niby OK, plastik świetnej jakości, nic nie skrzypi, ale promień zagięcia obudowy jest inny niż ekranu i wygląda to koszmarnie jak jest włączony.

Mi 8 - jak plastikowa zabawka, takie lekkie coś w stylu Samsunga i nowych LG. Nie dla mnie. Mi 8 Pro to same, ale plecki ma piękne.

Za to Mi Mix 2s - coś zajebistego. Kształt, wykonanie (ceramiczne plecki :wub: ), super leży w ręku. Do tego dual sim. Mocno chodzi mi po głowie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem wczoraj, przy okazji zakupu prezentu dla żony, do salonu Xiaomi we wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim. 

Poco F1 - niby OK, plastik świetnej jakości, nic nie skrzypi, ale promień zagięcia obudowy jest inny niż ekranu i wygląda to koszmarnie jak jest włączony.

Mi 8 - jak plastikowa zabawka, takie lekkie coś w stylu Samsunga i nowych LG. Nie dla mnie. Mi 8 Pro to same, ale plecki ma piękne.

Za to Mi Mix 2s - coś zajebistego. Kształt, wykonanie (ceramiczne plecki :wub: ), super leży w ręku. Do tego dual sim. Mocno chodzi mi po głowie. 

 

 

Byłem w piątek w salonie Xiaomi w Arkadii i mam dokładnie takie same wrażenia odnośnie Mi Mix 2S. Wszedł do stawki rozważanych telefonów, bo przyznam, zę bardzo dobre wrażenie na mnie zrobił. 

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wróciłem do xperii i jestem bardzo zadowolony kiedyś uzytkowałem x10 mini pro, i nadal jest w doskonałym stanie i całkowicie sprawny, tylko pamięć jak na obecne standardy mała. Teraz mam XZ I powiem, że ma wszystko czego potrzebuję. Dodatkowym plusem jest dbałość firmy o dostępność aktualizacji systemowych długo po sprzedaży modelu. X10 również mogłem aktualizować do nowszej wersji androida niż ta z którą był kupiony :)

post-68064-0-07226900-1545556831_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio wróciłem do xperii i jestem bardzo zadowolony...

Słuszny wybór. Miałem Z1, teraz XZ i nigdy nie było z nimi żadnych problemów.

Edytowane przez jaszczur11

"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja też mam sentyment do Sony. Xperia V do tej pory w domu. Bardzo podoba mi się XZ3 o czym pisałem ale z uwagi na to że lubię dobry aparat w telefonie to Sony odpada. Cykalem XZ2 i XZ3 i dla mnie słabizna w trybie auto. Może na manualnych nastawach lepiej ale dla mnie aparat w telefonie ma być dobry na szybko.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie, apkmirror to strona z aplikacjami, gdzie między innymi są stockowe aplikacje producentów telefonów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenie z telefonami xiaomii ? warto/nie warto kupić ? Modele A2, Redmi 5 plus, Note ? 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mam 3 Xiaomi. Ogolnie ok. Zalezy czego oczekujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś doświadczenie z telefonami xiaomii ? warto/nie warto kupić ? Modele A2, Redmi 5 plus, Note ? 

 

Modele A1, A2 to czysty Android. Pozostałe modele to nakładka MIUI. Z tym, że w modelu Pocophone F1 jest dedykowana i nieco zmieniona w porównaniu do pozostałych modeli.

 

Na tę chwilę, w kwocie do 1k PLN, nie warto patrzeć na nic innego niż Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 5 i Redmi 5 Plus. Z flagowców, Mi MIX 2s lub Mi MIX 3, ewentualnie Mi 8.

 

Telefonów Xiaomi używam od 2013 roku, więc mam podstawy twierdzić, że warto. :)

Edytowane przez mrosi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dosłownie to nie ma czegoś takiego jak czysty android bo musiałby być bez usług Google ;)

Nie mniej wiem co masz na myśli przy czym a1 i a2 to Android One w wydaniu Xiaomi i nie jest to to samo co tzw "czysty" android w Googleowskich Pixelach, a mam zarówno Pixela 2 jak i a2 i a1 oraz inne Xiaomi na miui.eu

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie, znowu? :)

 

Mnie niedługo też czeka kupno czegoś nowego, bo Żonka rozbiła ekran w S7 Edge, a wymiana jest nieopłacalna. Czekam na pierwsze recenzje Nokii 9, S10+ i to pewnie spośród nich coś wybiorę, a S9+ trafi do Żony.

 

Póki co męczy się z leciwym G2 Mini (wrzuciłem jej andka 7.1), ale sama jest sobie winna.48c1d2fe17f863c00294e3927e3f79ba.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.