Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

"Łyknąłem", ciężko mi znaleźć informacje o tym modelu (ciekawe czy nie składak). Zobaczymy jak przyjdzie

Edytowane przez biedronsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Druga fabryka Poljotowi pozazdrościła

szok! pierwszy raz w życiu widzę taką sławkę...


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kwarce to nie moja broszka,ale ta rakieta wydaje się ciekawa http://allegro.pl/pi...2846000719.html

a już miałem nadzieje że po cichu minie ta aukcja ... teraz większa konkurencja może być :(

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu miałem taką Rakietkę - niby fajnie się nosiła, dobrze leżała na nadgarstku. Ale świadomość, że można rozbić szkiełko, które potem ciężko byłoby zastąpić sprawiła, iż pozbyłem się tego cuda na rzecz kwarcowej Rakiety z "konwencjonalną" kopertą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a już miałem nadzieje że po cichu minie ta aukcja ... teraz większa konkurencja może być :(

 

Eeee tam, looz. O kwarcową Rakietę wielkiej wojny nie będzie, możesz być spokojny :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to była Rakieta z werkiem 3056 to co innego - mogłoby być ostro, ale 2356 nie cieszy się jakoś wielkim zainteresowaniem, w dodatku tytuł aukcji jest skąpy i nawet nie pojawia się w nim słowo "Rakieta", więc raczej problemu nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak, jak piszesz, jest o wiele gorzej. Mamy tarcze od prostokątnego zima z lat 70-ych, mechanizm CzCzZ z mostkiem balansu i kołem naciągowym z późnej wersji 2603 z Rakiety i wskazówki chyba tez z Piertodworca. Toto powstało z co najmniej trzech zegarków, wyjściowo było zapewne zwykłą Pabiedą z CzCzZ :)

 

Dziwię się Koledze, że to sprzedaje - z jego doświadczeniem powinien wiedzieć co jest grane. Bo święcie wierzę, ze nie wie...

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku również zwróciłem uwagę na ten zegarek, ale koło naciągowe od rakiety mnie odstraszyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły franken,sam zegarek to chyba jednak wczesny ZIM,ma charakterystyczne wcięcie przy kole naciągowym,reszta poskładana z czego popadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek fajny i cena dobra.

Edytowane przez buran69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ten opis jest rewelacyjny. Cyka fajnie :) Jaki nie cyka fajnie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ja, mimo że jestem (jak to zaznaczam w każdym moim poście), dopiero poczatkującym w tematyce zegarków, ale to aż mnie "zabolało w oczy"

http://allegro.pl/zegarek-meski-poljot-21-kamieni-i2851143525.html

 

przecież tam jest wekt rakiety 2609A.I 21 kamieni, a slogan: "Jest to świetny egzemplarz dla kolekcjonera" jest wręcz powalający.


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie aukcje powinny być umieszczane w temacie "nie przepłacajcie na allegro" lub otwórzmy nowy temat dla frankensteinów


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był przecież kiedyś taki temat "Majstersztyki wystawiennicze na Allegro". Takie "kwiatki" pasowałyby tam idealnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz prośba do admina aby przeniósł te kwiatki do odpowiedniego tematu


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie z łaski swojej na tego wostoczka -> http://allegro.pl/vo...2841244769.html czy jest z nim wszystko ok? jakoś "razi" mnie brak napisu na dole tarczy "sdiełano B CCCP" lub "zakaz MO CCCP"

 

Poza tym jak to jest z werkami komandirskich? we wszystkich wostoczkach-zabytkach, które miałem w łapach, były bite logo czczz lub wostoka i oznaczenia kalibru werka... tutaj brak i tylko mogę podejrzewać, że "B" z zawijasem jest pod kołem balansu. Czy tak ma być?

 

I jeszcze jedno pytanie: czy koperty tych komandirów (z zakręcaną koronką) są chromowane czy stalowe?

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.