Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Mój dobry znajomy ok 6 lat temu kupił fiata 126p za prawie 9tys zl

Wszyscy się w głowę pukali z wiadomych przyczyn...przecież mógł kupić golfa itp

Ale on kupił tego maluszka bo samochód był w stanie niemal fabrycznym a on nie szukał auta do jazdy tylko do innych celów

Pod koniec zeszłego roku odrzucił propozycje sprzedaży tego samego malucha za ponad 15 tyś

 

Do czego zmierzam

Otóż doskonale zdaje sobie sprawę że nie jest to okazja dla kogoś kto szuka takiego zegarka do noszenia

ale jeśli ktoś szuka tego modelu z pewnego rodzaju "duszą" myślę że powinien zwrócić uwagę na ten egzemplarz

 

To wszystko nic ponadto

Ale to nie 126p! Ich w dobrym stanie prawie nie ma, a tych zegarków jest w ciul że tak brzydko napiszę. i nie porównuj bo nie ma sensu. Dlatego pisałem że patrze czy licytuje ktoś z forum bo nie wierzę . Za taką cenę to może kupić jakiś jeleń który myśli że kupuje wyjątkowy radziecki rarytas i tyle. A za tydzień będzie rozczarowany bo pojawi się taki na alle za 100!. Choć wiem że nie takie sytuacje się zdarzają bo dla mnie do historii przejdzie kiedy taki stary wyjadacz i kolekcjoner jak Kris wylicytował uszkodzoną stara Slavę Arbuz za coś koło 190 zł a za tydzień pojawiły się NOSy za 100. Tylko że to był wyjątkowy przypadek bo Arbuzów do tej pory nie było wcale a teraz nagle "obrodziły". A takich zegarków jak Twój jest wciąż mnóstwo i to w bardzo dobrym stanie. Średnia cena 100!!!

 

Edit. I kończę bo nie ma sensu ciągnąć tej dysputy. Każdy wie swoje. Szkoda mi tylko frajera który przepłaci za ten zegarek -_-

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie 126p! Ich w dobrym stanie prawie nie ma, a tych zegarków jest w ciul że tak brzydko napiszę. i nie porównuj bo nie ma sensu. Dlatego pisałem że patrze czy licytuje ktoś z forum bo nie wierzę . Za taką cenę to może kupić jakiś jeleń który myśli że kupuje wyjątkowy radziecki rarytas i tyle. A za tydzień będzie rozczarowany bo pojawi się taki na alle za 100!. Choć wiem że nie takie sytuacje się zdarzają bo dla mnie do historii przejdzie kiedy taki stary wyjadacz i kolekcjoner jak Kris wylicytował uszkodzoną stara Slavę Arbuz za coś koło 190 zł a za tydzień pojawiły się NOSy za 100. Tylko że to był wyjątkowy przypadek bo Arbuzów do tej pory nie było wcale a teraz nagle "obrodziły". A takich zegarków jak Twój jest wciąż mnóstwo i to w bardzo dobrym stanie. Średnia cena 100!!!

 

Edit. I kończę bo nie ma sensu ciągnąć tej dysputy. Każdy wie swoje. Szkoda mi tylko frajera który przepłaci za ten zegarek -_-

chrapek - mała korekta.

 

Nie wylicytowałem bo ktoś mnie przebił. Ale faktycznie biłem się o niego :wub:

A tak nawiasem - to zastanawiam się po co ta dyskusja?  Ktoś wystawił zegarek, ustawił cenę minimalną ktos zalicytował i chce mieć ten zegarek - normalna rzecz. Chyba że ktoś celowo wprowadza kogoś w błąd - np. przywieszając jakąś metkę, lub byle jakieś pudełko po to aby zasugerować że być może zegarek jest nowy. A to już nie jest fair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie podoba się bardzo jeden cytat z aukcji  "zegarek z taką historią jest praktycznie nie do zdobycia" ... szczera prawda

 

jeszcze sa takie znaczki na allegro http://allegro.pl/fis-zakopane-1962-unikat-i4959747277.html http://allegro.pl/zawody-sedziow-zakopane-1962-i4941753846.html

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie 126p! Ich w dobrym stanie prawie nie ma, a tych zegarków jest w ciul że tak brzydko napiszę. i nie porównuj bo nie ma sensu. Dlatego pisałem że patrze czy licytuje ktoś z forum bo nie wierzę . Za taką cenę to może kupić jakiś jeleń który myśli że kupuje wyjątkowy radziecki rarytas i tyle. A za tydzień będzie rozczarowany bo pojawi się taki na alle za 100!. Choć wiem że nie takie sytuacje się zdarzają bo dla mnie do historii przejdzie kiedy taki stary wyjadacz i kolekcjoner jak Kris wylicytował uszkodzoną stara Slavę Arbuz za coś koło 190 zł a za tydzień pojawiły się NOSy za 100. Tylko że to był wyjątkowy przypadek bo Arbuzów do tej pory nie było wcale a teraz nagle "obrodziły". A takich zegarków jak Twój jest wciąż mnóstwo i to w bardzo dobrym stanie. Średnia cena 100!!!

 

Edit. I kończę bo nie ma sensu ciągnąć tej dysputy. Każdy wie swoje. Szkoda mi tylko frajera który przepłaci za ten zegarek -_-

Oczywiście że dziś już trudno znaleźć okazję jeśli chodzi o 126p

Ale kilka lat wstecz sytuacja wyglądała znacznie lepiej dla szukających "inwestycji"

a dzisiaj z racji powyższego sytuacja się odwróciła o 180 stopni

 

Dla tego kończąc ze swojej strony wywody na ten temat pozdrawiam obserwujących i komentujących

a czy zegarek zmieni właściciela czy tez nie to za kilka dni się okaże

 

Raz jeszcze pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie aukcją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chrapek - mała korekta.

 

Nie wylicytowałem bo ktoś mnie przebił. Ale faktycznie biłem się o niego :wub:

A tak nawiasem - to zastanawiam się po co ta dyskusja?  Ktoś wystawił zegarek, ustawił cenę minimalną ktos zalicytował i chce mieć ten zegarek - normalna rzecz. Chyba że ktoś celowo wprowadza kogoś w błąd - np. przywieszając jakąś metkę, lub byle jakieś pudełko po to aby zasugerować że być może zegarek jest nowy. A to już nie jest fair.

Sorry Kris :rolleyes: Jakoś zapadło mi w pamięć że to Ty kupiłeś. Tak naprawdę nieważne. Sam miałem licytować wysoko bo to "biały kruk" był. A kto mógł przewidzieć rozwój sytuacji... :D

Ps. dlatego napisałem:

Edit. I kończę bo nie ma sensu ciągnąć tej dysputy. Każdy wie swoje. Szkoda mi tylko frajera który przepłaci za ten zegarek -_-

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi tylko frajera który przepłaci za ten zegarek -_-

Może się uda i zegarek nie osiągnie minimum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A takich zegarków jak Twój jest wciąż mnóstwo i to w bardzo dobrym stanie. Średnia cena 100!!!

 

Czasem bawią mnie takie wyceny niezależnie kto je pisze - jak widać jesteście w błędzie ponieważ już trzy osoby praktycznie potroiły tą wycenę więc jest ona bardzo niefachowa

 

 

Może się uda i zegarek nie osiągnie minimum. 

 

Ta wypowiedź to juz całkiem dno i metr mułu - dla czego ci tak zależy żeby sie nie sprzedał ??

 

 A tak nawiasem - to zastanawiam się po co ta dyskusja?  Ktoś wystawił zegarek, ustawił cenę minimalną ktos zalicytował i chce mieć ten zegarek - normalna rzecz.

 

 

Jedyna rozsądna wypowiedź w temacie

 

 

 

Sorki panowie jeśli kogoś uraziłem - bardzo szanuję waszą wiedzę zegarkową i bardzo cenię sobie wspólne dyskusje i mam nadzieję że tak pozostanie ale czasem jak ktoś cos powie to .......... -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem bawią mnie takie wyceny niezależnie kto je pisze - jak widać jesteście w błędzie ponieważ już trzy osoby praktycznie potroiły tą wycenę więc jest ona bardzo niefachowa

 

 

Ta wypowiedź to juz całkiem dno i metr mułu - dla czego ci tak zależy żeby sie nie sprzedał ??

 

 

Jedyna rozsądna wypowiedź w temacie

 

 

 

Sorki panowie jeśli kogoś uraziłem - bardzo szanuję waszą wiedzę zegarkową i bardzo cenię sobie wspólne dyskusje i mam nadzieję że tak pozostanie ale czasem jak ktoś cos powie to .......... -_-

Paweł jak chodzi o wycenę to sam dobrze wiesz że nie ma to sensu. Raz jeden zegarek idzie za 300 jak ten a za tydzień ten kto był napalony już ma i inni nie dadzą więcej niż 100-150. I tak bywa często. Prawda? Dlatego pogratulowałem ceny którą juz osiągnął bo zapewne jak będziemy obserwować aukcje z takim zegarkiem to taka cena długo się nie pojawi. I nie wmawiaj mi czasem że jest to jakaś okazja ;) Wiem że nie takie zegarki Cię interesują ale pomijając to myślę wręcz mam pewność że nigdy byś takiej ceny nie zapłacił! Więcej! Gdybyś Ty go sprzedawał nigdy byś o takiej nawet nie pomyślał. Czyż nie byłbyś zadowolony?

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zawsze ciekawe w tych dyskusjach odnośnie ceny, że Ci co regularnie sprzedają, to zwykle uważają, że taka cena jest adekwatna i nie można nikomu zabraniać jej zapłacić  ;)  Cóż, kształtujecie sobie rynek  B)

Osoby, które kupują, po prostu bo zbierają mają do sprawy ceny trochę inne podejście... :rolleyes:  ciekawe dlaczego :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem bawią mnie takie wyceny niezależnie kto je pisze - jak widać jesteście w błędzie ponieważ już trzy osoby praktycznie potroiły tą wycenę więc jest ona bardzo niefachowa

 

 

Ta wypowiedź to juz całkiem dno i metr mułu - dla czego ci tak zależy żeby sie nie sprzedał ??

 

 

Jedyna rozsądna wypowiedź w temacie

 

 

 

Sorki panowie jeśli kogoś uraziłem - bardzo szanuję waszą wiedzę zegarkową i bardzo cenię sobie wspólne dyskusje i mam nadzieję że tak pozostanie ale czasem jak ktoś cos powie to .......... -_-

Interesujący głos w  temacie  ;)  Też planujesz  dodawać plakietki do licytacji? 

Co do jednego z Twojej wypowiedzi to się zgadzam - czasami po prostu lepiej nic nie pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lokałem na niego ale coś mnie tknęło i odpuściłem, w sumie to sam nie wiem dlaczego:-(

 

tapnięte z fona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i cena okazyjna, ale brzydki zaciek w górnej części tarczy, którego się już raczej nabywca nie pozbędzie.


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljoty 55g osiągają ceny od niewiele poniżej 100 zł do nawet ponad 300 (przynajmniej ja się z takimi spotykałem a że mam do nich słabość to obserwuje każdą jedną aukcję) Gdyby z nim wizualnie wszystko było ok to myślę, że znaleźli by się chętni dać 160- 180 zł ale niestety tarcza ma feler nie do usunięcia a nową to raczej tylko z innego egzemplarza można dosztukować... Wydaje mi się, że cena za jaką poszedł była całkiem ok. 
Może tutaj będzie taniej http://allegro.pl/zegarek-poljot-automat-na-chodzie-i4959777711.html(chociaż tarcza niespecjalna)

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnia ta tarcza... na godzinie 8 do 10 widać bardzo duże ubytki.

Wskazówki też z ubytkami.

Fakt zdjęcie małe, to i nie dojrzałem bez brylków ;-)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 9 mi się wyświetla :)

Wysyłki nie doliczyłeś. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Za 9 mi się wyświetla :)

Dodaj koszty wysyłki u będzie tyle ile trzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale żeście są szybkie lopezy :D

Faktycznie nie pomyślałem o poczcie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym że żadna okazja, ale od pewnego czasu wywiało z Allegro krabiki we w miarę sensownym stanie. Ten egzemplarz przynajmniej nie wygląda na grzebany, chociaż kręciłbym nosem na stan koperty i chyba są przebarwienia na ringu. Jakoś się przyzwyczaiłem, że zawsze było kilka-kilkanaście sztuk do rozważenia, a tu pupa. Posucha jakaś.

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.