Moim zdaniem zegarek ma ukrytą/jawną wadę, dlatego dla tych co się nie znają wada jest ukryta, a dla innych wada jest jawna.
Nie wiemy czy sprzedający wiedział o tej wadzie.
Zegarek z taką wadą nie jest warty 190 zł. Jeśli sprzedający uważa, że cena jest uczciwa to powinien przyjąć zegarek i sprzedać go jeszcze raz.
Idea zakupu z przesyłką poprzez olx jest taka, że każdy ma prawo zwrotu zakupu jeśli z zakupionym towarem jest coś nie tak. W wcześniej było 24 godziny czasu na potwierdzenie - nie wiem jak jest w tej chwili. Dodatkowo zwrot jest bezpłatny.
Ja dawno temu kupiłem od Ukraińca handlującego w Polsce dwa Sygnały z zamiennikiem tarczy, zapłaciłem jak za oryginał, po godzinie wiedziałem, że zegarki nie są oryginalne. Minęło chyba miesiąc czy dwa i udało mi się odzyskać pieniądze,zwróciłem te zegarki - bo człowiek ten uważał, że sprzeda te zegarki za tyle samo lub drożej...