Mołni właściwie nie zbieram... Kupuję je dlatego, że została mi jeszcze jedna koperta do pasówki, dla niskiej Mołni i potrzebny jest mi stary mechanizm i szukam oryginalnej starej tarczy w ładnym stanie z lat 50, do do starej pasówki z tych lat - stąd te zakupy...
Ale z tego powodu nie można przecież niszczyć starego zegarka, który w zaawansowanym wieku {1950), bardzo dobrze działa i wygląda.
W Mołniach pomimo tego, że nie są to zegarki naręczne jest coś magicznego.