Zawsze przynoszę swoje części a jak coś nie wiem, co dokupić, to się pytam jak najprościej to naprawić.
Ostatnio wysłałem do ekspertyzy starego Poljota 22 jewels, odpowiednika Rodiny i myślałem, że balans uszkodzony ale okazało się, że zegarek w automacie zaczyna się sprawdzać od wahnika. Dawałem wielokrotnie radzieckie automaty do serwisu, zawsze ten element był dobry ale w tym przypadku jakiś kamień na wahniku uszkodzony i podobno najlepiej szukać taki sam wahnik. Tego się chyba nie da naprawić? Miałem się właśnie pytać o to, tu na forum.
Jutro mogę wrzucić zdjęcie.