Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

art_69

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2818
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez art_69

  1. Moim zdaniem to jednak musisz zrobić serwis, Mechanizm jest pewnie brudny, dziesiątki razy przy Poljotach miałem taką sytuację.
  2. Dokładnie ten sam zegarek kupiłem miesiąc temu, stan podobny, Przepiękny model. - - - Jednak mój trochę inny, szara jest tylko podziałka sekundowa i 4 /1950
  3. Musiałem kupić dokładnie taki model jaki pamiętam, bo są podobne tarcze i różne indeksy... No i ten grzybek bordowy na górze, często go nie ma. - - - Ten zegarek poniżej znam z tego prostego powodu, że zawsze koszmarnie mi się nie podobał. Kilka lat temu kupiłem składaka i tam była oryginalna koperta... Zawsze chciałem go złożyć na nowo w oryginale. Szukałem tarczy ze wskazówkami... Potrafiłem ten zegarek zobaczyć wszędzie gdzie był... Raz nawet na aukcji gdzie były bardzo słabe zdjęcia pośród wielu innych słabych modeli.... Jednak z jakiegoś powodu nie zdecydowałem się licytować... No i jest.
  4. Właściwie to chyba budzik podróżny, bo składany, koloru złota ale nie pozłacany... Już dawno miałem go kupić, bo to ten ciekawy model, w minionych czasach często mi towarzyszył, i pośród innych utkwił mi bardzo w wyobraźni.
  5. NIby zwyczajna Wołna... a jednak coś ma w sobie,
  6. Z drugiej strony to kwestia tolerancji, w pewnym sensie można lubić takie składaki - ja chętnie kupiłbym takiego składaka...
  7. Jest na olx tanio stan taki sobie ale może podpasuje... - - - Może ktoś ma takie wskazówki - godzinową i minutową, kupiłem zegarek myślałem że mam na podmiankę, ale okazało się, że podobne. - - - Chyba się udało, tylko żeby przysłali....
  8. Tarcza w tej Rakiecie 16 jewels jest taka jakby była, co najmniej produkowana dla Rakiet 21 lub 23 jewels... Już nie mówię o stanie.
  9. Niepozorny zegarek. Dawno temu nie kupiłem podobnego modelu Wołny (nie był do końca w oryginale), miał rzadką tarczę w bardzo dobrym stanie. Wiedziałem, że ten sekundnik nie był dla tamtej wersji oryginalny...Cieszyłem się tylko godzinę - tyle zajęło mi uświadomienie błędu jaki popełniłem. Zamiast tego wziąłem Mira ze znikającym czerwonym napisem – do dziś nie mogę odżałować. Dlatego jak jest okazja to dzisiaj biorę taki zegarek dla samego sekundnika, wskazówek tarczy lub koperty w dobrym stanie.
  10. Ja mam z podobną tarczą tez ma 20 mm w uszach... Ale koperta może być inna.
  11. Może to jakaś Słava medyczna w damskiej wersji?
  12. Wydaje mi się, że zegarek nie często spotykany ale i tak łatwiej kupić tarczę niż kopertę... Co giełdę, u mnie, stoi taki człowiek , który ma często tarcze z mechanizmami z Poljotów z lat 70 - jak będzie taka to wezmę, tylko zawsze trzeba najpierw do niego iść, bo jak się pójdzie po 8 rano to wszystko wykupują... Fajna pozłacana Rakieta chyba ta co mam 20 mm w uszach? A Slava na pewno ma dobrą kopertę?
  13. Ostatnio kilka razy miałem możliwość kupienia tego masywnego, złoconego Poljota - nie było wyjścia trzeba było kupić...
  14. Akurat tej tarczy Rakiety nie kojarzę - indeksy są złote, wskazówki srebrne?
  15. Mam nadzieje, że ten budzik jest w oryginale? Chyba lata 50, a dokładnie który to może być rok?
  16. Trudno było mi oprzeć się przed kupnem tego stacjonarnego i podróżnego budzika... Nie zbieram ale zawsze chciałem mieć jeden w takim dość starym klimacie. Wypatrzony na giełdzie, z rozmowy wynikało, że sprzedający pamięta go z dzieciństwa, więc chyba z 'pierwszej ręki' i w oryginale... Najważniejsze, że działa i dzwoni.
  17. Tarcza to tu jest całkiem dobra... Jest perłowa i chyba nie za bardzo można taką czyścić. W tym zegarku, wizualnie najważniejsza jest jednak koperta, żeby była w bardzo dobrym stanie, bo jest na swój sposób duża, gruba, kanciasta i to ona głównie zwraca uwagę. Na chromie może mniej to widać ale na pozłacanej przetarcia wyglądają bardzo źle... A,le zegarek rewelacyjny.
  18. A te wskazówki to od Neptuna są, bo nie za bardzo kojarzę?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.