Wydaje mi się, że zegarek nie często spotykany ale i tak łatwiej kupić tarczę niż kopertę...
Co giełdę, u mnie, stoi taki człowiek , który ma często tarcze z mechanizmami z Poljotów z lat 70 - jak będzie taka to wezmę, tylko zawsze trzeba najpierw do niego iść, bo jak się pójdzie po 8 rano to wszystko wykupują...
Fajna pozłacana Rakieta chyba ta co mam 20 mm w uszach?
A Slava na pewno ma dobrą kopertę?