Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

art_69

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2818
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez art_69

  1. To moja ulubiona Pobieda, a wskazówki rewelacyjnie zaprojektowane.... Ale bardzo mała wielkości czerwonej 12. Wydaje mi się. że rk7000 takiej poszukiwał.
  2. Jakieś wyjście to jest... ale jak to będzie wyglądało: chińska lupka na oryginalnym Saturnie.
  3. Mechanizm jest taki sam, tylko tarcza większa, tak mi się wydawało jak chciałem zrobić pasówkę Iskry.
  4. Chyba od Iskry nie będzie pasowała raczej jest większa, Tak mi się wydaje... Pomysł niezły.
  5. Ostatnio dużo Mołni mi się trafiało. Były i w idealnym stanie ale kupiłem taką.... Dużo tarcz z lat 50 mi się też trafia więc dokupiłem na wymianę ale zegarek kupiony bardziej do noszenia i chyba nie będę nawet tarczy wymieniał, bo nazwę widać dobrze , indeksy też .. Nowej tarczy raczej nie kupię, bo wolę oryginał a nie opinię, że zegarek ładnie wygląda. Zawsze przerabiane Mołnie z epoki robiły na mnie duże wrażenie. Bałem się innej perspektywy tarczy jednak dobrze odczytuje się godzinę.
  6. Mnie szczególnie podobają się te wskazówki i sekundnik, i nawet miałem go kupować aby przełożyć do innej koperty ale wyszło tak, że kupiłem inny model z edycji specjalnej, a nad jeszcze innym za długo się zastanawiałem, i się sprzedał, i teraz trochę żałuję... A ten warto mieć.
  7. A ja sam bardzo dawno zadzwoniłem do Pana Stanisława ale nie pamiętam czy kiedykolwiek coś kupiłem u niego,,, I rozmawiało się normalnie... Wtedy jeszcze nie należałem do tego forum. Powiem tak, ma bardzo dużo ilość zegarków, bo sprzedaje od wielu lat na allegro. Nie wiem w jaki sposób wszedł w ich posiadanie, pewnie jest domorosłym lub niedoszłym kolekcjonerem - i za to należy mu się szacunek. Chciał poszerzyć wiedzę o zegarkach, które posiada ale ma nikłe szanse. Pewnie nie zawsze wiedział i wie za ile te zegarki sprzedawać aby na tym po prostu nie stracić. Z tego powodu prowadzi te rozmowy i również dlatego, że ze względu na wiek i inne ograniczenia nie może być uczestnikiem tego forum. Także z tego punktu widzenia radzi sobie bardzo dobrze. Jest dwie strony - my chcemy kupić zegarki jak najtaniej, a on nie chce na nich stracić.... Mimo, że też lubię okazję to nie chciałbym aby tego Poljota sprzedał np za 120 zł.
  8. NIe tak dawno sam przegrałem takiego i kilka osób z forum lub Polski....
  9. Ta Slava nie jest trudna do kupienia, produkowana w latach 80, choć wydaje mi się, że pamiętam ją z końca lat 70. Występuje w różnych kopertach i z podobnymi tarczami, różniących się kolorek i napisem. Dla mnie ważna była ta konfiguracja: bordowa tarcza, data na 3, napis nie w cyrylicy i naprawdę świetnie zaprojektowana, pozłacana koperta, To jest jeden z tych zegarków, który najbardziej pamiętam z dzieciństwa, jeden z wielu, który nosił mój ojciec. Parę lat temu gdy zainteresowałem się zegarkami, około miesiąca przed tym momentem, ktoś z rodziny poszedł na bazar i sprzedał ten model za 5 zł, już nie pamiętam w jakim był stanie - ale ten mój, kupiony ostatnio jest w niezłym stanie i działa dokładnie, jakby był po przeglądzie,
  10. Poszukaj jeszcze czarnego z motocyklem - to ja od Ciebie odkupię....
  11. W tym Leningradzie wskazówki są chyba nieoryginalne ? Czy czerwony sekundnik jest w porządku?
  12. Kupiłem ostatnio zegarek z tą tarczą do zrobienia, jeszcze nie wiem czy zrobię go w pozłacanej kopercie czy w chromie ale chyba w chromie bardziej do mnie przemawia... Tarcza, jak dla mnie ponadczasowa, a szczególnie projekt wskazówek. Piękne lata 70.
  13. To jest zwykły damski zegarek jakich pełno na rynku. W Twoim jest tarcza sekundy.
  14. To jest bardzo mała koperta - nie ma możliwości aby mechanizm Poljota zmieścił się do takiej koperty,
  15. No ale w Bułgarii z tego co pamiętam to mieli dużo złomów a jak coś było ładnego to cenę windowali. To chyba tanio nie było... To był zakup w większym mieście czy w miejscowości turystycznej?
  16. Jak to ta z olx to też się zastanawiałem.... Kamy zawsze mogę kupować ale chyba gdzieś już mam taką.... Trochę pracy i będzie w porządku - a ta, to dość ciekawy model.
  17. Ja dlatego napisałem bo małe szanse aby ktoś miał sam dobry balans do takiej Mołni i abyś uświadomił osobę której pomagasz to naprawić, że naprawa takiego zegara to zawsze raczej jest koszt zakupu takiej Mołni z dobrym balansem. Jeśli tu nie znajdziesz balansu to najlepiej tak jak pisałem obserwować olx tam łatwo można kupić taki zegarek do 70 zł....
  18. Za dobrą Mołnie ludzie chcą tak 60-90 zł. Często te nie na chodzie są dobre. Jeden taki kupiłem to mechanizm nie ruszał ale okazało się, że był brudny, a drugi to się okazało, że ktoś nie umiał nakręcić, bo w tych Mołniach mechanizm nakręca się w przeciwną stronę...
  19. Ja dwa razy naprawiałem taką Mołnię to kupiłem w necie zegary na części z dobrym balansem... Ostatnio był nawet na olx za 50 zł ale chyba już nie ma...
  20. NIespotykany, jeszcze ta koperta, tarcza i ten stan.... Jak przeglądam internet nic tylko nuda, już myślałem, że mnie nic nie zaciekawi. - - - W dodatku to chyba złoty?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.