Ta Slava nie jest trudna do kupienia, produkowana w latach 80, choć wydaje mi się, że pamiętam ją z końca lat 70.
Występuje w różnych kopertach i z podobnymi tarczami, różniących się kolorek i napisem.
Dla mnie ważna była ta konfiguracja: bordowa tarcza, data na 3, napis nie w cyrylicy i naprawdę świetnie zaprojektowana, pozłacana koperta,
To jest jeden z tych zegarków, który najbardziej pamiętam z dzieciństwa, jeden z wielu, który nosił mój ojciec.
Parę lat temu gdy zainteresowałem się zegarkami, około miesiąca przed tym momentem, ktoś z rodziny poszedł na bazar
i sprzedał ten model za 5 zł, już nie pamiętam w jakim był stanie - ale ten mój, kupiony ostatnio jest w niezłym stanie i
działa dokładnie, jakby był po przeglądzie,