Takie zegarki, w kraju w którym kupujesz to przeżytek, ktoś kiedyś kupił uszkodził się i odłożył do szuflady a, że koperta dobrej jakości i szczelna to i tarcza w bardzo dobrym stanie.
Ja to się zastanawiam, kto czyli jaka grupa społeczna kupowała te zegarki w tym kraju, bo przecież czas w jakim one były produkowane, okres zimnej wojny nie sprzyjał pozytywnym uczuciom wobec państwa, które je produkowało.