U mnie to działa tak: jak się głębiej zainteresuję danym obszarem w świecie zegarków, to kupuję co się da,w danej chwili...
Doszła następna pasówka Mołni, tym razem niska - ja dostarczyłem wszystko co potrzebne - ktoś złożył i wykonał pełen przegląd.
Części zakupione w ostatnich dwóch tygodniach - jeszcze nie wszystko doszło... Miało być więcej pasówek, ale część zegarków pozostanie
jednak w oryginale, tylko doprowadzę to do lepszego stanu.
- - -
Wszystkim życzę zdrowia i wielu pasji oraz udanych zakupów zegarkowych w nadchodzącym Nowym Roku 2021.