Kusi mnie ten SPB071 vel SBDC055... W polskiej dystrybucji jest teraz promo i cena niższa niż przy zakupie z JP. Może chciałby się ktoś podzielić swoimi spostrzeżeniami? Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
Biorąc pod uwagę ceny z kraju Nippon-koku ok 700$ plus opłaty to widzę że jakaś giga promocja czy to przewał? Ręka mnie swędzi Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
1.5 roku i 3.5 to chyba nie :-D A żeby było powiązanie z zegarkami to ostatnio podczas chrztu przekonałem się jak szybko przy dzieciach czas leci tu z Seiko Sarx 041
Zaczynam poważniej myśleć nad paskami z podszyciem z woskowana dwoina świńska bo się bardzo dobrze to sprawdza. Zobaczę jak to pójdzie w praktyce użytkowej Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.