Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

MieszkoMieszko

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2524
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Zawartość dodana przez MieszkoMieszko

  1. Tak Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  2. SBDC 055 lub coś tam coś tam 071 Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  3. Nie tak prędko :-D Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  4. "Kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą" tak mawiał minister propagandy III Rzeszy Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  5. MieszkoMieszko

    Buty

    Ja to raczej taki "obuw" preferuje Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  6. Kusi mnie ten SPB071 vel SBDC055... W polskiej dystrybucji jest teraz promo i cena niższa niż przy zakupie z JP. Może chciałby się ktoś podzielić swoimi spostrzeżeniami? Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  7. Biorąc pod uwagę ceny z kraju Nippon-koku ok 700$ plus opłaty to widzę że jakaś giga promocja czy to przewał? Ręka mnie swędzi Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  8. No to takie "szalone konie" Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  9. No tak Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  10. Już poszedł w świat. Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  11. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Idzie to dostać jeszcze? Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  12. Sarx 047 Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  13. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Bardzo ładny Co to za referencja? Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  14. Dziś skończyłem takie dla moich chinioli Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  15. MieszkoMieszko

    Twoja kolekcja!

    A miałem nic nie zmieniać... Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  16. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Na zielono Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  17. Realizacja dla Kolegi Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  18. MieszkoMieszko

    Jak wyglądamy?!

    1.5 roku i 3.5 to chyba nie :-D A żeby było powiązanie z zegarkami to ostatnio podczas chrztu przekonałem się jak szybko przy dzieciach czas leci tu z Seiko Sarx 041
  19. MieszkoMieszko

    Jak wyglądamy?!

    A propos dzieci - moje maluchy ;-) Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  20. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Zaczynam poważniej myśleć nad paskami z podszyciem z woskowana dwoina świńska bo się bardzo dobrze to sprawdza. Zobaczę jak to pójdzie w praktyce użytkowej Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  21. Takie cuda... Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  22. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    W nowym wcieleniu... Wczoraj skończyłem Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  23. Tworzy się.. Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
  24. MieszkoMieszko

    Orienty forumowiczów

    Takie tam w aptece Wysłane z mojego motorola one action przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.