Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

mario1971

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    21269
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    58

Zawartość dodana przez mario1971

  1. Zapowiada się ciekawy wieczór. Chociaż nie, starsi Panowie o tej porze już grzecznie śpią. Akcja ruszy z samego rana. 😉
  2. Nie mam, ale wierzę kumplowi na słowo.
  3. Kolega liczył, że jak zegarek będzie miał zdejmowane folie przy nim, to nie musi go oglądać (to był jego pierwszy Rolex - dopiero zdobywał doświadczenie). Tak tez zrobił, zapłacił i wyszedł z zegarkiem. Na szczęście, zrobił fotkę w "wyjściu" i zauważył odprysk na rancie koperty. Być może, że przyszedł taki z fabryki, a być może uszkodziła go obsługa butiku. Resztę możesz sobie dopowiadać wg własnego uznania.
  4. Znam autentyczną historię mojego kumpla z tego Forum, który zapłacił za zegarek, zdjęli folie, wyszedł przed butik i robiąc pierwszą fotkę zobaczył uszkodzenie na boku koperty. Wrócił do butiku, zgłosił to uszkodzenie, a obsługa mocno (dziwnie) zmieszana zwróciła mu od ręki zapłacone środki. To było w W.Kruk. Tak, zegarki bywają zwracane już po dokonanej zapłacie.
  5. Eh Paweł, Ty i tak wiesz wszystko najlepiej... Robi to na "życzenie" i ryzyko klienta.
  6. @PKS pięć godzin temu wrzucił porównanie. Chcesz dodatkowo kwiecisty opis?
  7. Częściej przy skracaniu bransolety zdarzają się takie rzeczy.
  8. Pani ustala szczegóły z klientem, zdejmuje folie, podaje klientowi terminal, a klient w ostatniej chwili zauważa babola np. na tarczy, lub bank blokuje transakcję. Takie przypadki się zdarzają, a zegarek wraca na ekspozycję bez folii. Też chciałbym wiedzieć. 🙄
  9. Z przymiarki - jak najbardziej. jeszcze nie ma czego. LUC ciągle wisi do sprzedaży. Dobrze mnie znasz. Tak, to tylko przymiarka. Czujny jak ważka. Moi Drodzy, gdybym go kupił, z pewnością wrzuciłbym info w nowościach...,
  10. Od kiedy to podpisuje się jakieś oświadczenie przy odbiorze zegarka?
  11. Na uchach i bokach koperty oraz na zapięciu.
  12. Czasami ktoś rezygnuje z odbioru, a zegarek zostaje w danym salonie do wolnej sprzedaży. Obejrzeć, czy jest w foliach, bo jeśli tak, to nie jest to egzemplarz ze zwrotu i śmiało można go brać.
  13. mario1971

    Minerva

    To był 5 lat temu i mój pierwszy wybór. Zamówiony, ale w trakcie odbioru wybrałem ostatecznie Up/Down w różowym złocie.
  14. Speedy w akcji. 20250413_103722~2.mp4
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.