Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Miszkolc

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3821
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Miszkolc

  1. roboczy, napisałbym wół, ale nie wiem czy nie obrażam wg. europoseł "zwierząt pozaludzkich" lub innej płci społecznej. [emoji1]
  2. Śnieg to ostatnio w Biedrze w bananach znaleźli [emoji2] 20° sangria z wodą mineralną i pilot [emoji6]
  3. Mam jeszcze taką w pudełku[emoji2]
  4. Kiedyś miałem takiego cygana? nie, roma [emoji1]
  5. To idąc tą myślą problem na forum będzie z "cyganami" [emoji1]
  6. Już nie mogę go nazywać "murzyn"? To będę bambo [emoji2]
  7. Na wieżę Mariackiego go zaprowadź, jak dasz radę bez windy[emoji6]
  8. Dzisiaj cały dzień w domu pod parasolem. Gdyby nie lekka bryza i Amber, to by było gorąco[emoji2]
  9. Tło to tłumy na plazy w Łebie. Jak na Monciaku [emoji2]
  10. [quote post="2822247" timestamp="1597402199" name="emiel" userid="75330" Widzę, że one wszystkie, koperty przy uszach mają obrabiane losowo, albo gościu co je szlifuje nosi okulary zakrzywiające przestrzeń a czasami i czas [emoji1]
  11. Kawa już jest, parasol jeszcze czeka [emoji4]
  12. Chociaż właśnie jak na pilota przystało, zafundowałem mu "stalowy mundur"
  13. Jak złote to może takie W ogóle zegarek zajeb... tylko lumy mu pożałowali. Dlatego zamówiłem OS Outdoor, a nad Presage zastanowię się co dalej.
  14. Jeszcze Kano ma ciekawe. Zabawa teoretyczna czy będziesz modował?
  15. Od SKX minutowa i godzinowa. Sekundową bym zostawił.
  16. Baby MO do koszuli? Odważnie ;-) no chyba, że masz założone japonki - to spoko[emoji1]
  17. To się zdecyduj- czarny czy niebieski [emoji6]
  18. A teraz odrobina agitacji z moim ulubionym zegarkiem.
  19. Na upał najlepszy jest tytan, prawie nieodczuwalny [emoji4]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.