Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Miszkolc

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3821
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Miszkolc

  1. Taki na minutkę wskoczył :-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  2. Miszkolc

    Policzmy MONSTER'y

    Jeden chyba jednak jest ;-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  3. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    A kto nie lubi Jokera? :-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  4. Miszkolc

    Policzmy MONSTER'y

    A ja kiedyś słyszałem taką legendę miejską, że nazwa Monster to się wzięła od zębów rekina na cyferblacie. Pozostałe wersję to dla grzecznych Panien co to się boją w nocy świecących zębów Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  5. Jak łapa 18.5 to 43 jak nic będzie pasowała - no chyba że masz w przekroju kształt płetwy - to problem ;-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  6. Miszkolc

    Policzmy MONSTER'y

    Dzięki za wsparcie. A ten jak zwykle - odjebie zdjęcie że telefon opada :-D Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka Dzięki za wsparcie. A ten jak zwykle - odjebie zdjęcie że telefon opada :-D Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  7. Trochę mniej czerwieni, bardziej na lato ;-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  8. Citek Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  9. Pora się przypomnieć :-) a najlepsze jest to, że data w lutym sama się przestawiła;-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  10. Miszkolc

    Policzmy SEIKO 5

    SNKE51K1 Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  11. Moja wypowiedź nie jest podszyta szyderstwem. Sam mam Tissota 38 jeszcze z zeszłego wieku i z przyjemnością go zakładam mimo, że na dzisiejsze standardy jest zamały dla mnie - ale miłość jest ślepa :-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka Z drugiej strony swoją 36 Wenger'a dałem żonie i śmiga w niej aż miło ;-) Zapomniałem o złotym garniturowcu 36mm Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  12. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    A ja szanuję wypowiedź kolegi, jest taka nowatorska i wyznaczająca nowe trędy na rynku ozdób męskich nadgarstków. Widzę w niej wielki potencjał zmiany mentalności zaścianka i domorosłych trendseterów. Tym bardziej z przyjemnością założyłem dzisiaj Tritona :-) a OSa Haritage zostawię na weekend :-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  13. a można nosić jak 40-tke :-D Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  14. A co to jest małe 3miasto? Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  15. Joker & English breakfast Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  16. 42, mam 18 cm w nadgarstku i dla mnie L-L to max 50, 52. Co ciekawe, mam też DC4 I TAM L-L jest mniejsze o 2mm i mają różne koperty. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  17. Jakoś nie jestem przekonany do oryginalności . Dodatkowo nie znalazłem referencji takiego zegarka ani mechanizmu. https://www.olx.pl/oferta/nowy-zegarek-meski-orient-automat-automatyczny-CID87-IDDxX4t.html Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  18. Ja czekam na Combat Sub GMT. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  19. Limonka z bazylią i sernik cynamonowy oblane czekoladą w środku dnia, mniam mniam :-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  20. Czyli zamiast dwóch pasków pod zegarkiem , jest jeden? Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  21. Ten większy jest dzielony i stylizowany na nato czy też nato w jednym kawałku? Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  22. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Mówisz-masz :-) w pełnym słońcu Sporty i Voyager. Voyager jest dual time GMT i ma szafir. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  23. Miszkolc

    Policzmy MONSTER'y

    Może nie prawilny, ale całkiem całkiem. Jak już zrobiłem zdjęcie to wrzucę jego i jego brata. Narazie w pudełku jeden drugiego nie zjadł;-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  24. Miszkolc

    Policzmy Baby Tuna

    Problem w tym że oba są mocno rozpoznawalne, wystarczy rzut oka i odrazu widać. BT jest bardziej nieszablonowy. Dylematy powodują, że oba jak narazie zostają. Chyba ze z czasem z kimś się wymienię na inną wersje kolorystyczną. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  25. SKX ? Do lata jeszcze daleko :-) to wieczorem zrób. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.