Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Miszkolc

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    3821
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Miszkolc

  1. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Potwierdzam zegarek wyśmienicie się prezentuje na nadgarstku. IMO jest ciekawy, ale nie przekombimnowany, ja akurat wybrałem z jasną tarczą do letniej koszuli. Co do logo Orienta, zapewne, dlatego że jestem z Gdańska, to te lwy mi się podobają :-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  2. Pokaż pasek w całej krasie, zegarek znamy ;-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  3. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    "Biały pies, czarny pies" kiedyś taka bajka była Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  4. Miszkolc

    Policzmy Baby Tuna

    Mam też mniejszego brata i od prawie roku, nie mogę się zdecydować, który ma zostać :-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  5. Pozostaje sąd i zmiana na Rafalala ;-D przepraszam nie mogłem się powstrzymać :-D Ale wtedy taki zegarek już niepotrzebny :-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  6. Miszkolc

    Policzmy Baby Tuna

    A tu taki "murzynek w złotej koronie", trochę odbiega od wzorca i raczej na toolwatcha nie wygląda. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  7. PayPal umożliwia zdefiniować więcej adresów. Ja mam dwa, jeden z polskimi znakami, drugi bez. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  8. Miszkolc

    Pilot watch fanclub :)

    A to dzisiejszy nabytek i podobno pilot. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  9. Z Ashford lub Watchgooroo clo 3zł i Vat 23% plus obsługa celna ok. 90zł pewne. Różnica tylko taka że z A nalicza spedytor i dostaniesz fakturę do opłacenia, z ebaya odrazu sprzedawca nalicza fraht i obsługę celną. Tak że odrazu wiesz ile płacisz. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  10. Tyle słońca w całym mieście :-) oczywiście z portkami nie wytrzymałem ;-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  11. No to się udało :-) wskazówka GMT centruje się z pozostałymi, Eta i do tego logo używane przez chwilę. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  12. Na ryneczku jest jedna 12 GL0062 podobno w foliach za 2k Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  13. Trochę mniej formalnie Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  14. Miszkolc

    Pilot watch fanclub :)

    Miłej niedzieli :-) Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  15. Dzień dobry, czy ktoś zna L2L w Airmanie 44 i 46 ? W 42 L2L jest 52, większych nie mogę znaleźć. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  16. Miszkolc

    Pilot watch fanclub :)

    .. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  17. Pasek "pure" zegarek "purist" a zdjęcie też bez fajerwerków :-)
  18. Jak popatrzę na czerwony datownik, naprzemienną wielkość indeksów i podziałkę minutową, to mi mijają wątpliwości. I dlatego zamówiłem białego 42 GMT na lato :-D Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  19. Co to za pasek i daj zdjęcie z boku aby grubość zobaczyć, albo napisz ile ma grubości. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka No fajny model - sam sklejałeś? Sam szukam paska do białego. Więc pokombinuj jeszcze. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  20. Zapewne ten canvas jest sztywniejszy i mniej się układa, a do tego jest grubszy. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka Zapewne ten canvas jest sztywniejszy i mniej się układa, a do tego jest grubszy. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  21. Na tamtym, to którym? Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  22. To mam nadzieję, że mi też policzą rzeczywisty koszt transportu. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  23. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Też mi wpadł w oko , ale przegrał z Hamiltonem przez czerwony grot sekundnika. Przepraszam za OT. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  24. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Oj.. jak ten outdoor miałby GMT, to już dawno leżałby u mnie w gablotce :-) nic by mnie nie powstrzymało. Co do Sub'a kręci mnie to że ma arabskie indeksy. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
  25. Miszkolc

    Orienty forumowiczów

    Dlatego wybory są takie trudne, każdy z nich to inna bajka. Ybór byłby prosty jsk bym np. Nie miał żadnego fielda a już mam w podobnym trędzie. Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.